2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Valla dostum ben 4 e geçtim az buyuk ama olsun hava alacak yer kalsın :)

1haftası bile zor 5 haftası nasıl olacaksa ben de bu haftayı atağa yoruyorum da hadi bakalım inşallah huyu değişmemiştir
Valla inşallah atak olsun. En ufak değişiklikte ödüm patlıyor valla benim.
Ya kızlar birşey sormak istiyorum ben tarhana gaz yapar mı ya? Bir tabak içtim fenayım. Bebeye geçerse ne yaparım biterim

jeya Bugun 3.ay kontrolumuz vardi. Doktora kan ilaclarini sordum. Devletin verdiginin bir ise yaramadigini soyledi, anlami yok kullanmanin, o yuzden kullanmayacagiz dedi. Konusmustuk ya paraben var diye onermiyorlar.
Bizim de meningokok icin bexsero vardi bulamadik hic bir ecza deposunda. Yarin da rota var. Bugun 93 gunluk olduk. Ne hizli geciyor zaman.

Bende günlük yapıyorum karşısından da konusuyorum baya hareketleniyor bacakları cekıyor falan en son dönüyor rahatlıyor :)

Merhaba ben 20 haftalık hamileyim idrarda bakteri cıktı kültür verecegim yarın. Antibiyotigin zararı yokmus ama simdiye kadar bebege bi zararı olmus mudur? Ne zaman basladı hic anlamadım doktorum test istemese haberim olmayacakmış endise ettim.

Merhaba kızlar bebeğim 3 ay+ 7 günluk, sezeryanla doğum yaptm zayıflamk için ip atlamak istiyorum ama bi zararı olur mu sizce daha cesaret edemedm

sadece devletin verdiği için mi geçerli yoksa tüm kan ilaçları da mı gereksiz? evet gerçekten zamam çok hızlı geçiyor ne zaman doğum yaptıkta her gün yeni şeyler yaptığını görür olduk..Ayrıca unutmadığınız için teşekkür ederim

Biz de 2 haftadir 4 numara bez kullaniyoruz.
Devletin verdiklerini kullanmayacagiz dedi. Yoksa kan ilaci kesin kullanacagiz. Rica ederim

Neredeyse tüm gebeliğim boyunca idrar yolu enfeksiyonuyla uğraştım, bulantıdan ilaçlarını da içemedim. Bebeğe bir zararı yok merak etme bebişim de gayet sağlıklı sende sağlıkla kucağına al inşallah.
Merhaba kızlar bebeğim 3 ay+ 7 günluk, sezeryanla doğum yaptm zayıflamk için ip atlamak istiyorum ama bi zararı olur mu sizce daha cesaret edemedm
Canım ilk 6 ay hatta bazı doktorlar 9 ay sadece yürüyüş diyorlar, bence sende az daha bekle.
Alt katta komsu var mi bende istyrmda ben atalrken ev sarsiliyo:))) cok ses cikiyo bi onerinz var mi kizlar bu ise
Ayakkabı ve halı sesi azaltıyor, bende alt komşuya kıyamam yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…