2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım bence çoktandır geçmiş olman lazımdı ama sıkmıyor heralde senin bebişi ki rahatsız etmemiş seni. Elindeki bitince geçersin 3e, biz 4 e geçicez baksana
Aynen ne bacaklarında iz oldu ne pişik hiç rahatsız olmadı bende kullandım durdum şimdi baktım 3ler bitmiş 4ler konuşuluyo şaşırdım senin bebek kaç kilo benimkinin kilosu mu az acaba kaç kilo alması lazım 3bitiyor

Ayakkbili deniym en yakn zamanda banyo tarafmda falan

Günaydın .. kundak yaptım sallıyorum şuan
BEnde sallıyorum ama gülücükler atıyo avizeye bir uyku eğitmeni 6’dan önce uyanan bebekleri aynı odada uyutma yöntemlerini deneyin her şeye rağmen uyumuyorsa 6.30-7 gibi perdeleri açarak günaydın diyin sanki sabah yeni olmuş gibi davranın ve ilk uykuya 8’den önce geçirmeyin yoksa sabah 5’de kalkmayı alışkanlık edecek ve hatta daha erkene çekecek demişti. Bende onu yapmaya çalışıyorum ama 8’e kadar uyutmazsam çıldırıyo tabi :)

Günaydın arkadaşlar. Baya geriden geldim ama bi çok mesajı okudum. Bebeklerin gelişiminden bahsetmişsiniz. Benim ki de konuşunca bariz gülmeye başladı aşırı laf dinliyor. Ellerini ağzına sokup emmeye çalışıyor. Gündüz uykuları arttı gece de taş çatlasın 10 da yatıyor 3 gibi kalkıp her saat başı sabaha kadar uyanıyor. Emip geri uyuyor. Eller kollar sürekli hareket ediyor. Bi de kızlar mamaya başladık ya çok kg almaya başladı 2 haftada 700 gr mamayı azalt cam. Doktor azalt dedi sütüm de az ama işler karısık bitmedi bu kısır döngü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…