2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
biraz daha bekleyin benim oğlum da uzun bir.süre seslendiğimizde bakmazdı boş bakıyor gibiydi çocuk doktoru normal diyordu gerçekten de hiç birşeyi yokmuş şimdi 9 yaşında.düzelecektir inşallah
İnşaallah canım ya sanki aramızda anne bebek bağı yokmuş gibi sadece bakımını yapıyormuşum gibi geliyor buda beni çom üzüyor yıpratıyor

Evt evde halay bile çekiyorum sırf beni görsün ve gülsün diye yok ama gülme veya tanıma adına birşey yok sabırla bekliyorum ama bazen şeytan dolduruyor işte ben annesi değilmişim sanki 9 ay karnımda ben taşımamışım gibi sonra tekrar arıyorum düşünceleri toparlanıyorum tekrar başa sarıyor yoruldum artık

İnşaallah canım ya sanki aramızda anne bebek bağı yokmuş gibi sadece bakımını yapıyormuşum gibi geliyor buda beni çom üzüyor yıpratıyor
Cnm hiç üzülme göreceksin birkaç aya düzelecek uzuldugunle kalacaksın sendeki gerginliği alır bebek sen doktoruna güven sımsıkı sarıl. Gene de kendi kendini yememek için başka bir cocuk doktoruna gösterebilirsin birkaç ay sonra devam ederse

Evt canım sende haklsın birilkte geriliyoruz resmen oda huzursuz bir çocuk oluyor uyumuyor eşimde gidince sakinliyor felan bana gelince iyice bağırıyor ama bazen elimde olmuyor beni tanımaması gözlerime bakmaması çok zor bi durum

Kuzum 3 ay cok.erken bi zaman seni taniyipda gozlernn icine baka baka.gulmesi icin burdaki.bebeklere gore kendninnkni.kiyaslama evet burda bi cok.bebek erkenden yapiyo ama bu demek.degil ki.senn kinde eksik.bisiyler var her cocugn gelisimi.farklidr onada kendnede zaman ver daha dnyaya geleli 3ay olms bebektn bazen cok.sey bekliyrz.ablamla biz cok yakin dogum yapmistk.ilk bebeklerde benim yavru 10ayda parkta kostryodu onun ki sagdan sola donmuyordu ben onlardn cok evham yapiyodm bu durumu ablm ve esi cok relax takilirlar doktra bile gtmediler bu durum icin zamani.gelnce yurur emekler dedi gerckten kendilerne stres yapacak bi durum yokms gec yurudu gec emekledi ama konusmasi cok erken oldu bizimki erken yurdu gec konstu suan ikiside uc yasndalar suan bile bi cok konuda farklilklri var inan birinn yaptgini oteki yapmiyor biri cok kolay sarki ezbrliyo.oteki cok.guzel sayilari falan yaziyo dusun hala gelisimsel farklilari var

Benim kızım da 1 aylıkken ateşlendi 37,5 ateş düşürücü vermeyip limonla ovaladık düştü ateşi bi sorun yaşamadık yani
Canim ukalalik gbi algilama lutfn 37.5 zaten ilacla mudahle edilck bi derece degil ve bak.sen 37.5de limn surp dusurmssn zaten cok yuksekden aniden dusme olmams burda senn yazdgni gorup 39iken limn ile mudahle yapilirsa kotu sonclar dograblr onuda gectm sizin bir kez yapip sorn yasamadgnz birsey her zaman guvenlr demek degildr benim nacizane tavsyem sizde limon isinden uzak durun evlatlarmz saglgi tabyki hersyden onemli

Bana baya baya zoru denk geldi:) 12. Haftamızada az kaldı:) amann artık sürekli sezen aksunun “gelsin hayat bildiği gibi gelsin” şarkısını söylüyorum:)

Karşılaştırma yapmak istemiyorum sadece onu hissetmek istiyorum belkide rahat olmak lazımdır ama biraz pimpirikliyim heralde eşimde diyor sabret zamanla olur diye ama sanırım beklentimi çok yüksek tuttuğum için şuanda bu duyguları yaşıyorum keşke beklentim sıfır olsaydı bu düşüncelerede dalmazdım

Arkadaşlar sağlık ocağının vereceği kan damlalarında paraben var diye biliyorum bugün çocuk doktoruna sordum bütün kan ilaçlarında var yapacak bişey yok dedi kansızlıkta yok 11 çıktı ama yinede kullanmamız gerekliymiş sizin bi bilginiz var mı bu konuda

Kan ilacımı bebek içinmi canım ben hiç öyle bişe duymadım ne zamandan sonra kullanılmaya başlıyormuş

Aynn canim.pimpirkli olmmk lazm . Annelik ama isde insan herseyi dusunuyor

Hem paraben hemde su dislere verdgi zarar benimde canimi sikiyo

Limonu eline sık direk ayaklarına ve biraz da ellerine sür tabi ellerine ağzına sokmayan bi bebekse ateş düşürüyor gerçekten ve bol bol emzir
Limon aniden ates dusrr buda havleye sebep olablr havlenn sebebi yuksek atesten ziyade aniden cikan dusen atestir ve limonlu corap giydrmk limonla ovalamak aniden atesi dusrur benm okudugm kitaplarda bu sekilde bilgi vardi kizlar
Sağolun arkadaşalar

Dr paraben var diye devletin verdigini kullanmayagiz dedi bize ama daha var nasilsa diye detayli konusmadik. Bu gidisimizde bir soriyim bakalim. Vitamin icin de oyle demisti sanki. Ozel olunca ilaclari hic ustunde durmamisim. Sen soyleyince hatirladm.

Hem paraben hemde su dislere verdgi zarar benimde canimi sikiyo
Diğer çocuklarımda dişleri zarar görmemişti ama bi şampuan alırken bile paraben içeriyormu diye bakarken bunu bebeğimize içirmemiz hiç içime sinmiyor.Mühendisinoğlu var inatagramda ona mı danışsak acaba

sağlık ocağının verdiğini değilde başka paraben içermeyen bi kan ilacı önerirmisiniz dedim hangisini alırsan al paraben var dedi.Siz de doktorunuza sorunca bilgi verir misiniz?

Canım hic sıkma canını sabah ilk uyandığında bol bol ismini söyle bol bol konuş.Algilarinin en acik olduğu saatler çünkü. Benim oğlanda bana bakmıyor avizeye bakıyor gülücük atiyor avizeyle konuşuyor bana hic pas vermiyor desem yeridir. Birtek emerken bakıyor ama dolu bakmasini bekleme zaten küçücük çocuk çok sey beklememek lazim kayinimin çocuğu 6. Ayina kadar bos bos baktı şimdi gayet akilli ve etrafına ilgili bir çocuk. Sende çok düşünüp kendini heder etme canim. Malum onlarda dış dünyaya alışıyorlar

Canim parabenden ziyade vegaferon Demir 2 formunda oldugu icin kabızlık yapabiliyor . Nutrigenin ferromixini var bide novaferrum ikisindede paraben yok içerik olarak iyiler araştırabilirsin istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…