2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
sağlık ocağının verdiğini değilde başka paraben içermeyen bi kan ilacı önerirmisiniz dedim hangisini alırsan al paraben var dedi.Siz de doktorunuza sorunca bilgi verir misiniz?
Canim biz 6.ayda başlayacağız doktorumuz oyle dedi ve devlet karşılamıyormuş bizim kullanacağımız kan ilacını. Adi sidefer 70 tl..

Hahaha eklenmiyor diye diye 10 tane eklemişsin 😂😂 eşin de iyi çalışmış maşallah çizmiş altını hepsinin, inşallah gönlündeki uzmanlığı da kazanır bitirir.
İnşaallah canım ya sanki aramızda anne bebek bağı yokmuş gibi sadece bakımını yapıyormuşum gibi geliyor buda beni çom üzüyor yıpratıyor
Kuzum böyle düşünüp lohusa depresyonuna sokma kendini aman, olacak hepsi de, kendin de demişsin takip edeyim diye, takip et. Bi de Y Yslysl dediği gibi algılarının en açık olduğu vakit sabah, uykum var erken deme, agulaş konuş adını söyle kuzuna. Adını seslenince anlaması falan çok zor daha zaten de, anlamlı bakışmaya gülüşmeye başlarsınız artık merak etme.

Canım hic sıkma canını sabah ilk uyandığında bol bol ismini söyle bol bol konuş.Algilarinin en acik olduğu saatler çünkü. Benim oğlanda bana bakmıyor avizeye bakıyor gülücük atiyor avizeyle konuşuyor bana hic pas vermiyor desem yeridir. Birtek emerken bakıyor ama dolu bakmasini bekleme zaten küçücük çocuk çok sey beklememek lazim kayinimin çocuğu 6. Ayina kadar bos bos baktı şimdi gayet akilli ve etrafına ilgili bir çocuk. Sende çok düşünüp kendini heder etme canim. Malum onlarda dış dünyaya alışıyorlar
Evt öyle canım yeni yeni alışıyorlar bide erkende doğdu onun etkiside olabilir heralde diye düşünüyorum bakalım zaman gösterecek herşeyi inşaallah bende bu süreçte takmam kafama herşeyi çok sağol canım

Hahaha eklenmiyor diye diye 10 tane eklemişsin 😂😂 eşin de iyi çalışmış maşallah çizmiş altını hepsinin, inşallah gönlündeki uzmanlığı da kazanır bitirir.

Kuzum böyle düşünüp lohusa depresyonuna sokma kendini aman, olacak hepsi de, kendin de demişsin takip edeyim diye, takip et. Bi de Y Yslysl dediği gibi algılarının en açık olduğu vakit sabah, uykum var erken deme, agulaş konuş adını söyle kuzuna. Adını seslenince anlaması falan çok zor daha zaten de, anlamlı bakışmaya gülüşmeye başlarsınız artık merak etme.
Onu hiç düşünmemiştim gece 3 te 4 te uykuya geçtiği için sabahlarıda emip uyuyor bende onunla birlikte yorgun ve uykusuz olduğum için uyuyorum hiç konuşmak aklıma gelmiyor onuda deniyeyim inşaallah zamanla o gülcükleri yakalayabiliriz

Cnn Bn aptamil veriyorum. Kabızlık yapmıştı sonra dr umuz günde 3 kez z.yagi damlat demişti. Işe yaradı gerçekten. Birde dediğin marka yi ilk kez duydum. Nereden alıyorsun bilmiyorum ama bebekler çok küçük bence daha iyi bir mamaya geç arkadaşım durumun varsa. Bebelac gold u da çok tavsiye eden var. Anne sütü alıyor mu ? Sadece mama mi ? Bnm sadece mama olduğu için kaliteli olsun istedim. Eğer anne sütü de alıyorsa daha iyi tabi. Birde her mama her bebeğe gelmeyebiliyor. Başka bir mama dene ben önce evolvia verdim çok kusuyordu. O yüzden aptamil e heri döndüm. Tadını da seviyor kuzum. Inş sende minigine uygun olan mamayı bulursun cnm.
Teşekkür ederim canım bebevita yi bimden alıyorduk Bebelac aldık bakalım nasıl olacak emiyo doymaDigi zamanlar veriyorum mamayı sütte kabizlik yapar diyorlar bilemedim bende. Bide mamasina zeytinyağı koymuştum bikaç damla beğenmedi bende bir çay kaşığı falan veriyorum direk düzeni böyle gibi böyle devam edecek sanırsam teşekkür ederim tekrardan 😊
[/QUOTE]
Canım ben baby goat verıyorum hem hesaplı hemde en önemlisi benım için içeriğinde palm yağı yok. Ayrıca gıda dedektifi araştırmasında içeriği en doğal besleyici katkı maddesi az mama dedi

Teşekkür ederim canım bebevita yi bimden alıyorduk Bebelac aldık bakalım nasıl olacak emiyo doymaDigi zamanlar veriyorum mamayı sütte kabizlik yapar diyorlar bilemedim bende. Bide mamasina zeytinyağı koymuştum bikaç damla beğenmedi bende bir çay kaşığı falan veriyorum direk düzeni böyle gibi böyle devam edecek sanırsam teşekkür ederim tekrardan 😊
Canım ben baby goat verıyorum hem hesaplı hemde en önemlisi benım için içeriğinde palm yağı yok. Ayrıca gıda dedektifi araştırmasında içeriği en doğal besleyici katkı maddesi az mama dedi
[/QUOTE]
Canım gğnaydın nasılsınız oğluş nasıl ?

[/QUOTE]
Günaydın canım iyiyiz. Toparladı oğluş 😊 2 haftada 660 gr aldı. Ama sürekli kucagımda bana Bi iş yaptırmıyor. Emmek istiyor doymak bilmiyor maşallah. Hadi önceden açtı da sürekli memedeydi şimdi mama veriyorum emiyor yine hep kendiyle ilgileneyim istiyor. Gece aralıksız 3 saat uykusu var sonra yine yok 😊 siz neler yapıyorsunuz

Günaydın canım iyiyiz. Toparladı oğluş 😊 2 haftada 660 gr aldı. Ama sürekli kucagımda bana Bi iş yaptırmıyor. Emmek istiyor doymak bilmiyor maşallah. Hadi önceden açtı da sürekli memedeydi şimdi mama veriyorum emiyor yine hep kendiyle ilgileneyim istiyor. Gece aralıksız 3 saat uykusu var sonra yine yok 😊 siz neler yapıyorsunuz
[/QUOTE]
Maşallah canım çok sevindim senin adına. Bak demek mutlu bebek mutlu anne demekmiş ne güzel senden böyle gülücüklü mesajlar almak.
Bizde aynıyız canım bu ayda bizim kilo alımımız az .asya hanım az emiyo kısa süreli emiyo az kilo alıyo doğal olarak . Sütüm fışkıracak kadar çok değil ama sütüm yetmese memeden ayrılmaz ağlar diyorum . Asya 5 dk emip diliyle itiyo sonrada gayet huzurlu oluyo anlamadım . Çiş sayısıda azaldı. Acaba ben sütüm var sanıyorumda aslında yetmiyo mu? Ama mesela asya emiyo bırakıyo bakıyorum hala tamamen boşaltmamış memeyi ama emmiyo. Sence neden olabilir sen bilgilisin bu konuda? Bide geçen 90 cc mama yaptım onuda zorla 40 cc içti gerisini bıraktı.

Evt öyle canım yeni yeni alışıyorlar bide erkende doğdu onun etkiside olabilir heralde diye düşünüyorum bakalım zaman gösterecek herşeyi inşaallah bende bu süreçte takmam kafama herşeyi çok sağol canım
Ya canım zaman zaman hepimiz birşeyler takıyoruz kafamıza. Önemli olan kötü düşünüp kötü düşüncelerde saplanıp kalmamak bence. Güzel dusunelim güzel olsun hersey. Hem küçük doğdu diyorsun sende bizimki tam haftasında doğmasına ragmen küçücük ki seninki kaldi ki daha erken haftalarda doğdu. Şöyle 1 ay daha müsaade et bakalım çocuğa eminim kendine gelecektir. Bende bazen okuyorum burda yazılanları ama benim bebe yapmiyor onları düşünmüyor muyum düşünüyorum ama sonra kendime diyorum kendine gel her bebek gelişimi algıları farklıdır. Zamana bıraktım bende sende öyle yap bol bol konuş.

:KK76: uykusuz her gece:)
3.47de güne başladık. Dün bir gaz sancısı vardı gece 2.5 aydan beri ağlamadığı kadar ağladı. İki kişi susturamadık bir yeri çıktı diye düşündük. Doktora gidecekken pırt yaptı ağlamaktan mosmor olmuş o bebe birkaç dakika sonra uyudu. Gerçi bir saat sonra kalktı ama

[/QUOTE]
Maşallah küçük tosuna 🧿 benimde doktorum mamayı arttır dedi. Bu hafta ciddi mama desteğiyle bile 180 gram almış. 2.5 aylığız 4980 60cm boy normal mi kızlar yaaa

X