2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252

Canım Allah yardımcın olsun, gönlüne göre versin.

E dedik ya be canım kundak yapın diye. Şu tecrübelere az saygı rica ediciiiim
Gözün aydın valla sevindim uyku işinin düzene girmesine.

Öğretmen olanlar doğum izninin tam olarak ne zaman biteceğini görebileceğimiz bı yer var mı yoksa memurumu arım okuldaki mayısın ortasında biticek tam olarak ayın kaçı bilip önlem almam lazim

Mebbiste izinler kısmında yazıyor iznin bitiş tarihi.

Bu arada kızlar sadece salya tek başına diş belirtisi olmuyor. Bu ayda önce elleri sonra da buldukları her şeyi ağızlarına götürmeye başlayacakları için akıyor salyalar. İlk kızımda da bu aylarda salya başladı, ilk dişi 13. Ayında, doğumgününden 10 gün sonra göründü
Bu kızımın da başladı salyaları ama ben diş falan beklemiyorum hiç. Olabilir de, 3.-4. Ayında diş çıkaran var ama her salyayı veya yumruğu ile ağzına yaptığı hamleleri dişe yormayın diye dedim

Yok ben almamistim analık raporu sadece doğum iznine çıkarken verdim ordada doğum izninin başlıcası tarih yaziyodu

Şimdi tam düzene girdi demeyelim ama dün 13 saat uyudu toplamda. Şimdi bugğn kadın yok 4.10 yatırdım ara ara sallayarak valla nerdeyse bir saat oluyor. Ay ne olur dua edin yaaa düzene girsin

Sagol canım bunu öğrendiğim iyi oldu,bide MEBBİS şifremi hatirlasam tam olcak :)

Cnm ben yeni dogdugunda molfiks almıştım ilk ondan kullandım ama pisik yaptı. Sonra sleepy aldim o da sızdırdı sürekli. Sonrasında hep miniesle devam ettim ben memnunum pisik falan da olmadı.

Kızlar birşey sormak istiyorum benim bücür 8 günde 300 gram almış. Ama yani son üç gündür özellikle günde 250cc mama veriyorum en az. Ondan önce beş günde her gün 120 cc veriyordum. Buna rağmen 309 gram aldıysa anne sütü pek yeterli değil değil mi? sizinde fikrinizi merak ettim

Sütün yeterlilik kriteri günlük çişli bezlerin toplam ağırlığı 1 paket margarin kadarsa bebek doyuyomuş. Sadece sütle beslerken bebeğin kilo alımı nasıldı?

Ben sanırım vermeye başlayacağım. Azıcık suyun da tadını alsın kuzu, eller ağızda zaten tuz ihtiyacını karşılıyor ordan
Bende vermiyorum canım anne sütünün yanılmıyorsam yüzde 85’i su. Bide eğer vermeye başlarsan aklında bulunsun bundan sonra hep vermen gerekirmiş. Ben mama ya da ek gıda kullanmadığım sürece vermeyi pek düşünmüyorum. Ama 3. Ay kontrolünde doktora sorarım mutlaka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…