2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Günaydın canım doyuramadık bu bebeleri hele biri bu bebek ac deyince çıldırıyorum çok can sıkıcı ama yapacak bir şey yok
He valla herkeste bana öyle söyledikçe eksik hissediyordum kendimi artık diyorum laf eden olursa ruhu doyuyor çocuğun anası başında diye

Vay arkadaş ne kadınmış maşallahhhhh. Nerden anlıyolar aç olduğuny acaba. Bende kundağa başladım sen yazdığından beri. Özel yarım kundak mı aldın yoksa battaniyesiyle mi kundak yapıyosun?
İnce örtü varya hani arabasının üstüne attığımız onunla yapıyor. Ayaklar hiç sıkı değil. Ya valla canım iki buçuk aydır ilk defa 8de kalktım
Bende anlamıyorum nereden anlıyorlar açlığı. Ben ki o kadar her ağlamasına dayadım memeyi. Süt kalitesizmiş yetersizmiş demek ki.

Canım geçen annem dedi ki bi adamın üstüne 7 yorgan örtmüşler yine uyuyamamış çünkü adam açmış şimdi Benim kız uyumadığı zaman hemen sıcak bişeyler içiyorum helva yiyorum göğsüme süt gelsin de bebe uyusun diye

Müslin örtü diyorlar ondan sanırım. Ya bende aç mı diye düşünüyorum ama bizim kız memeyi 5 dk emdikten sonra diliyle atıyo sonrada almıyo. Her ağladığında versemde almıyo. Sanırım tok olduğu için. 18 mayısta randevumuz var bakalım kilo durumuna göre artık anlaşılır.

Canım sen evde tartsana az çok anlarsın belki seninki de aç tır yani burda öyle örnekleri okuyunca akla.gelmiyor değil gerçi bende mama veriyorum ama yine ağlak bi kızim var

Desteğin için tekler cnm. Haklısın tabiki çok şükür sağlıklı inşallah ek besine baslayinca daha güzel şeyler yedirebilicem kizima Aminn cnm Rabbim en iyisini bilir dediğin gibi .

Anneler özellikle mama veren anneler size saygım sonsuz anlıyorum ama sizden ricam Facebook’ta *emzirme akademisi* sayfasına üye olup ordan destek almanız. Gerçekten birçok anne ordan aldığı destekle zamanla mamayı bırakıyor. Sütünüze ve bebeğinize güvenin çünkü bebeğin emdiği kadar vücûd süt üretiyor, mama başladıktan sonra süt üretimide azalmaya başlıyor

Hoş bulduk cnm tskler. Haklısın herşeyden önemli olan sağlığı. Bnm tüp bebek 7 yıldan sonra gelen mucizem her baktığımda şükrediyorum. Çok uzun yollardan geçtik hamdolsun bugünleri gördüm. Rabbim hepimize yavrularımızla daha nice güzel günler, yıllar yasamayı nasip etsin.

Maşallah canım. Sen nasılsın işe başladın mı nasıl gidiyor bu süreç ? Süt sağıp mı bırakıyorsun bende başlıcam ya merak ediyorum nasıl oluyo diye .
Canım teşekkür ederim iyiym .haftaya başlıyorum .Evi toparlıyorum başlamadan işte.Bi başlayım yazarım canım nasıl yaptıgımı

Bennim bebeğim in de kılo durumı iyi ama sadece uykudayken meme alıyor gecen doktora soyledm mama versem mı diye asla kılo alımı ıyı verme dedi ama benm kız da hiçç uyumuyrr

Biliyorum canım o süreçtede konuşmuştuk benimkide tüple gelen mucizem :)))

Selam kızlar bugün aylık kontrolümüz vardı 1300 almış 6,5 cm uzamış kızarıklıkları ve egzama için yumurta domates vs alerjik şeyleri süt-süt ürünlerini sırayla keserek bi dene bakalım dedi.

Göz muayenemizi de olduk. Hipermetrop var ama bebeklerin çoğunda olur geçeceğini düşünüyorum 6 ay sonra tekrar bakalım dedi.
Yarın da sünnetimizi olucaz inşallah

masallah annesinin tostosuna. bizmkiler tostos cikti :) sunnet icin de bol sans,sakinlik,sabir diliyorum. ben hic bir yasta yapamam stresten cok kotu olacagima eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…