2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Hahaha ayy güldürdün beni:)) Ya aslında okadar yazmak istiyorumki ama telefonu zor alıyorum elime :) Bazen cevap bile veremiyorum bana yazılanlara ama okuyorum:) Bizim sıpa ishal oldu bu ara sanırım sulardan geçen banyo yaparken azcık yuttu.Gündüz gözler açık bakıo bize. Bide işe başlayacagım okadar streliyim ki anlatamam .
Canım kaçtan kaça çalışacaksın işte olduğun zaman sütü sagip birakcakmisin

Jannefel Jannefel canim benim ablam iki aylikkn bebegi calismaya basladi sabah sekiz aksam 5 haftada bes gun calisti suan cocugu bir yasinda o isteyken hep mama verildi sutu sagacak kadr yoktu haftasnuda mama arti meme seklinde gitti memeye duskun hala ek gidya gecnce sende mamayi azaltablrsn belki. Soylemleri cok.kafana takma bir suru calisan annenin bebegi mama iciyor memeyide anne gelnce aliyor
Sağol canım benim o kadar moral verdin ki ❤ Dr umuz bile max. 6 aya kadar emer diyor. 6 ay yeter diyor. Neden yetsin ki dimi? Ben kendim de annem çalıştığı için 6 ay kadar emebilmisim, annem de bana mama vermek zorunda kalmış. Oğlum benim gibi olmasın istiyorum tabi kader kısmet artık. Anlattıkların umut oldu canım çok sagol

Günaydın hanımlar 💕💕

Vay vay vay bu şubat anneleri hep uyuyor yahu kıskansam mı bilemedim :KK53:

Valla ben uyandırmıyorum gece uyanıyor zaten. Ama saate bakmıyorum kaç saat uyudu diye. Büyüdüler artık acıktıklarını biliyorlar.

Günaydın güzel anneler. Ya sizin gündüzleri nasıl geçiyor bizim kız sürekli ayakta yüzü dışarıya bakacak pozisyonda gezdirin beni diyor uyku dışında hep böyle belim kopuyo valla sizinkiler ana kucağında falan duruyor mu neler yapıyorlar ?
Kuzum slingi kullanamadın mı? Kucakta ama eller müsait olunca iyi oluyor.

Günaydın güzel anneler. Ya sizin gündüzleri nasıl geçiyor bizim kız sürekli ayakta yüzü dışarıya bakacak pozisyonda gezdirin beni diyor uyku dışında hep böyle belim kopuyo valla sizinkiler ana kucağında falan duruyor mu neler yapıyorlar ?
Gunaydin. Bizim gunduz uykulari azaldi. Benim kızım da surekli gezdir beni diye agliyor gunduzleri. Oturmak istiyorum cigligi basiyor. Dun de soyledim kanguruya koyuyorum evde oyle geziyoruz cunku kollarim taşımıyor artik onu. Kanguruda yurudukce uykuya daliyor. Ana kucaginda 30dk anca duruyor. O zamanda da mutfakta islerimi yapmaya calisiyorum. Gun icinde 2-3 kere ana kucagina koyuyorum islerimi yaparken.

Günaydın hanımlar 💕💕

Valla ben uyandırmıyorum gece uyanıyor zaten. Ama saate bakmıyorum kaç saat uyudu diye. Büyüdüler artık acıktıklarını biliyorlar.

Kuzum slingi kullanamadın mı? Kucakta ama eller müsait olunca iyi oluyor.

Yok canım ya asyada sevmedi hiç geri gönderdim onu. Kanguru var ama kanguru için daha küçük diye düşünüyorum. Yenidoğan aparatı yok.
Gunaydin. Bizim gunduz uykulari azaldi. Benim kızım da surekli gezdir beni diye agliyor gunduzleri. Oturmak istiyorum cigligi basiyor. Dun de soyledim kanguruya koyuyorum evde oyle geziyoruz cunku kollarim taşımıyor artik onu. Kanguruda yurudukce uykuya daliyor. Ana kucaginda 30dk anca duruyor. O zamanda da mutfakta islerimi yapmaya calisiyorum. Gun icinde 2-3 kere ana kucagina koyuyorum islerimi yaparken.

Kangurunun markası ne acaba yenidoğan aparatı mı var. Bizim kız 53 günlük kanguru için küçük sanırım. Benimki ana kucağında 30 dk bile durmaz uyanıksa max 15 dk o da keyfine gelirse . Gelmezse 3 dk sonra ağlıyo.

Sıpa ya bakk :) beyaz gürültü var canım bizde işe yarıyor onu dene istersen.
şükür uyudu bizim bebe de fırsat varken uyuyım demedim bende msj birikmiş okym de yatcam insallah bn yatana Umut uyanmaz
Benimki memede uyumaya alisti tok olunca uyku sikinti olmaya başladı ozellikle geceleri. Gece uykusunun 11 e cekmek istiyorum gece 1.5 da uyuyor. Bir turlu 11 e cekemedim. Beyaz gürültü deneyim bu gece bari. Cunku ben orda uyutmaya çalışırken kocamin fosurdayarak uyumasi gözüme batmaya basladi artk

Seninki kucağa alisti o zaman bence yavas yavas vazgecir. Valla dun gece kolum koptu uyutmaya çalışmaktan yarim metre kadinim zor tasiyorum valla kollarim cekmiyor ondan bende inat yaptim 1 saat besikte salladim sonuc uyumadı:)) zorla meme verdim öyle uyudu. Gündüzleri anakucagina ya da meme de ya da besiginde uyuyor oluyor cnm sen nasıl oldun? Görümcen gitti mi

Sağol canım benim o kadar moral verdin ki ❤ Dr umuz bile max. 6 aya kadar emer diyor. 6 ay yeter diyor. Neden yetsin ki dimi? Ben kendim de annem çalıştığı için 6 ay kadar emebilmisim, annem de bana mama vermek zorunda kalmış. Oğlum benim gibi olmasın istiyorum tabi kader kısmet artık. Anlattıkların umut oldu canım çok sagol
Sut isi piskljk bnm kizm bni 6ayda birakti bazi rahtszlklrdn birkmak zorndaydk bir ay kadr sonrada emmedi zatn zar zordu hep emmesi benim sutm bitti 9aylikti sanrm kizim abimn ogluyla bir hfta vr aralri abmler bna birakp gzmeye gttilr cpck acikti mamaverym almiyo durmuyo dedm meme vereym saknler emzik niyetne o cock bir saat emdi ugrasti ugrasti sutu getrdi karnini doyurdu bizim dogamzda hep sut var yeterki cocuk emeck olsun iki ay kdar abimin oglnu emzrdm sut coglsnda sagaym diye bu surecdede hep kizima vermk istedm olmdi kizm almdi abimn oglu da artk cok pes etti gelmyen sutu zorlmya sut bitti ama bn bunu herkese anltyrm sut bitti diye bisiy yokeger cocuk istekli emiyorsa o getryor bi sekilde

Seninki kucağa alisti o zaman bence yavas yavas vazgecir. Valla dun gece kolum koptu uyutmaya çalışmaktan yarim metre kadinim zor tasiyorum valla kollarim cekmiyor ondan bende inat yaptim 1 saat besikte salladim sonuc uyumadı:)) zorla meme verdim öyle uyudu. Gündüzleri anakucagina ya da meme de ya da besiginde uyuyor oluyor cnm sen nasıl oldun? Görümcen gitti mi

Biraz şu hala krizini aşalımda kucaktanda vazgeçiricem inş. Benimkide asla kendi kendine uyumaz bi destek lazım mutlaka . Ama genelde gece uykularına geçişte ana kucağında ya da kucağımda mayıştırıp tam dalmadan beşiğe koyuyorum beyaz gürültü açıyorum kendi dalıyo.
Görümcem dün bi akrabasına gitti orda kaldı. Bu akşam gelicek yine :KK43: salı sabah tamamen gidicek. Dün daha iyiydik asyayla tabiki ağladı bebek bu ama sakinleştirebildim. Uyudu uyandı biraz oyun oynadık ten tene temas yaptık. Öyle saatlerce ağlama krizine girip susmamazlık olmadı çok şükğr. Görümcemede gidene kadar çok vermicem kırmadan söylicem abla meme reddi var iyice kokuma alışsın o yüzden bende dursun dicem. Tabi yine biraz sever alır ama asla onun kucağında uyumasına izin vermicem.

Yok canım ya asyada sevmedi hiç geri gönderdim onu. Kanguru var ama kanguru için daha küçük diye düşünüyorum. Yenidoğan aparatı yok.

Kangurunun markası ne acaba yenidoğan aparatı mı var. Bizim kız 53 günlük kanguru için küçük sanırım. Benimki ana kucağında 30 dk bile durmaz uyanıksa max 15 dk o da keyfine gelirse . Gelmezse 3 dk sonra ağlıyo.

Benimkonde yenidogan aparati falan yok. Norfolk pro safety ürünün adi. 1 ayliktan itubarrn kullanilabiliyor. Oyle pahali birsey degil ama isimizi göruyor. Internetten almistim hatta indirimdeymis su an.

Mutlu1anne Mutlu1anne yazabikdim umarim tek elle buraya da kopyaliyim ne yaotm bilemedim. Benimkonde yenidogan aparati falan yok. Norfolk pro safety ürünün adi. 1 ayliktan itubarrn kullanilabiliyor. Oyle pahali birsey degil ama isimizi göruyor. Internetten almistim hatta indirimdeymis su an.

Benimki memede uyumaya alisti tok olunca uyku sikinti olmaya başladı ozellikle geceleri. Gece uykusunun 11 e cekmek istiyorum gece 1.5 da uyuyor. Bir turlu 11 e cekemedim. Beyaz gürültü deneyim bu gece bari. Cunku ben orda uyutmaya çalışırken kocamin fosurdayarak uyumasi gözüme batmaya basladi artk
21.30 dan sonra uyutmuyorum ben canm öyle olunca 11 e tekrar uykusu geliyor eger erken uyursa yandım 01.30 gibi uyuyor yoksa iyi bu şekilde dönüm noktası oldu bu hafta bana çok şükür :nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

Arkadaşlar gece bebeğinizi uyandırıp besliyor musunuz? Dün ben ona bıraktım tam 6 saat emmedi. Son zamanlarda kilo alımı da azalmış gibi. Bilemedim ne yapacağımı..
Ben maksimum 4 saat uyuduktan sonra uyandirip emziriyorum zaten genelde gece 3 kez uyanıyor yaklasik 2-3 saatte bir.
Bizimki de surekli kucak istiyor ve gezdirin beni paso diyor. Yemeği bile nöbetleşe yiyoruz oglis uyaniksa:))

Biraz şu hala krizini aşalımda kucaktanda vazgeçiricem inş. Benimkide asla kendi kendine uyumaz bi destek lazım mutlaka . Ama genelde gece uykularına geçişte ana kucağında ya da kucağımda mayıştırıp tam dalmadan beşiğe koyuyorum beyaz gürültü açıyorum kendi dalıyo.
Görümcem dün bi akrabasına gitti orda kaldı. Bu akşam gelicek yine :KK43: salı sabah tamamen gidicek. Dün daha iyiydik asyayla tabiki ağladı bebek bu ama sakinleştirebildim. Uyudu uyandı biraz oyun oynadık ten tene temas yaptık. Öyle saatlerce ağlama krizine girip susmamazlık olmadı çok şükğr. Görümcemede gidene kadar çok vermicem kırmadan söylicem abla meme reddi var iyice kokuma alışsın o yüzden bende dursun dicem. Tabi yine biraz sever alır ama asla onun kucağında uyumasına izin vermicem.
Canım bence kadını kırma zaten gidecek bide çocugu olmadığı için hassas ve daha kırılgan olabilir iki gün kalmış zaten

Ben de borooshbaby var yenidoğan aparatına gerek yok hemen kullanabiliyorsun bebeğe göre ayarlanabiliyor 🥰

Ben maksimum 4 saat uyuduktan sonra uyandirip emziriyorum zaten genelde gece 3 kez uyanıyor yaklasik 2-3 saatte bir.
Bizimki de surekli kucak istiyor ve gezdirin beni paso diyor. Yemeği bile nöbetleşe yiyoruz oglis uyaniksa:))

Yeminle aynı nöbetleşe yiyoruz :) allahtan benim kocada eve erken geliyo 5.30’da evde akşamları.

X