2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Düşüşe neden olan virüsler biraz daha farklı.olumsuz yorumları çok okumayalım,olumlu düşünelim suları içelim

İyi geceler kızlar yarın Cuma inşallah hepimiz için çok güzel şeyler olur. Dua edeceğim herkese. Özellikle benim gibi beta hcg artışı takip edip yarın kan vereceklere
İyi geceler canım güzel haberlerle gel inşallah

Selam annişler nasılsınız ??
17 aylık meme bağımlısı oğluşumu memeden kesmeye çalışıyorum.
Gebelikten dolayı gögüs uçlarımda aşırı hassasiyet oluştuğu için süreci hızlandırma kararı aldım tüm gece memede olan memesiz nadir uykuya dalan oğluşumun uyku düzenini kurmak için geç bile kaldım belki de.
Bugün meme de süt bitmiş diyerek iki kere kucağımda gezdirerek, öğlen uykusuna ise memeye süt gelmiş diyerek emzirip sonra uyumadan memeden çıkarıp yine oda içinde kucağımda gezdirerek uyuttum.
Deneyimlerinizi her türlü görüşlerinizi bekliyorum kızlar, istikrara yardıma ihtiyacım var

Cevaplarınız için çok saolun kızlar. Yarın başka bir doktora daha aldım öğleden
Sonra o da bakıcak. Hayırlısı Rabbimden.

Kese 17 mm canm. MaşAllah yavruna
Rabbim bana da yüzünü görmeyi nasip eder inşAllah. Buda sonlanırsa genetik araştırma falan yaptırcaz heralde. Belki pıhtılaşma sorunu mu ne öyle birşey vardır bilemiyorum ki önceki de 7. Haftada kalbini duyduk 2 gün sonra Durmuş. Bunda da bebek yok diyorlar. Yarın konuşucam bakalım bayramda bekleyelim 10 gün sonra tekrar baksak diye. Bakalım ne diyecek. Bebişini gören kalp sesini duyanların gözü aydın. Rabbim sağlıkla hepimize nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…