2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba kızlar bizde dün keseyi gördük fakat kalp atışı için erken dedi , 15 gün sonrA gelin dedi, bakalım inşallah güzel haberler alırız , zor geçecek bu iki hafta
Insallah onu da duyarsiniz hayirlisiyla. Biz de kese icin ctesi gidicez. Onu bile beklemek cok guc. 9 ay nasi dayanacagiz bakalaim

Ben deeeee. İlk gebeliğimde uyuyordum sürekli bunda da sürekli bir erkenden uyanma daha hava karanlıkken uyanıyorum
Halbuki sürekli Yorgunum ve uykum var ama gece sağlıklı derin uyku uyuyamıyorum Doğum sonrasına şimdiden mi hazırlık yapıyoruz anlamadım

Cnm benimkini 10 nisan yaparmisin

Insallah onu da duyarsiniz hayirlisiyla. Biz de kese icin ctesi gidicez. Onu bile beklemek cok guc. 9 ay nasi dayanacagiz bakalaim
İnşallah hepimiz güzel hayırlı haberler alırız , merak etmeyin şimdi geçmiyor gibi geliyor ama çok çabuk geçecek bugünlerimizi özleyeceğiz , kızım 4 yaşında nasıl geçti nasıl büyüdü anlamadık bile , ilk hamileliğim çok zor ve sıkıntılı olmasına rağmen insan hamileliğini bile özlüyor

Herkese hayırlı sabahlar benimde midem çok fena azıcık bişey yesek bile şişkinlik ağrı ne yiyecegimi şaşırdım ilk gebeligimde hiç böyle bişey yasamamistim tecrübeli olanlar ne onerirsiniz

Günaydın kızlar Saat 5te uyanma keyfi yaşıyorum bugünde

Ben deeeee. İlk gebeliğimde uyuyordum sürekli bunda da sürekli bir erkenden uyanma daha hava karanlıkken uyanıyorum
Sabah ezanıyla uyandık ( yaaa Allah günah yazmasın ama evin yanında ki camiinin imamı sesi o kadar çok açıyor ki. Kızım nerdeyse her sabah korkarak uyanıyor. Sonrada uyumakta zorluk çekiyor tabi haliyle bende erken uyanıp tam bi daha uyumak üzereyken kalkıp işe gidiyorum ((

Herkese günaydın. Bulantılarım azalmaya başladı, ya da bazı günler olmuyor, çok ilginç.
Yarın tatile çıkıyoruz yazlığa. 9 saat yoldu temizlikti çocuktu yemekti derken evdekinden daha çok yorulucam kesin.

Benim henüz başlamadı ama ilk gebeliğimde benimde 6-7.hafta civarı mide bulantım başlamıştı. İnş bu sefer o kadar bulantım olmaz çünkü tam 5.ayın sonuna kqdar kusmuştum
aminn bende sabah uyanır uyanmaz tuzlu çubuk yedim geçti çok şükür

Selam canim benimde yasim 28 bebisimin tahmini dogacak tarih 15 nisan şanlıurfa ilk bebegim metrolife hastanesi
Gulnur ciftci

Al benden de o kadar canım. Bakalım bayramdan sonra belli olacak. İnş öyşe bir durum yoktur.

Ne kullaniyosun canim kan sulandirici olarak clexane mi hibor mu yoksa daha baska bi markami. Bende kullaniyorum da merak ettim
Clexsin canm 04 dier hamilelgimde bunu kullanmistm cor aspiridne kullaniordm aslinda kanamam olunca onu kestirdiler ins aksi bi durum yasamam korkuorm inan

Günaydın herkese, ben de salı günü öğrendim hamileliğimi :) pazartesi adet olmam gerekiyordu olmayınca salı günü kan verdim ve 151 çıktı değerim. Çarşamba tekrar kan testi yaptırdım 200’e yükselmiş. Yalnız cuma’dan beri ara ara kahverengi akıntım geliyor. Dün kesildi akıntı diye sevinirken şimdi tekrar birkaç damla koyu kahve kırmızı arası geldi çok endişeleniyorum umarım bir sıkıntı yoktur

Doktora görün istersen canım Bayram gelmeden soru işaretin olmasın.

Doktora görün istersen canım Bayram gelmeden soru işaretin olmasın.
Dün gittim canım yerleşme kanaması olabileceğini söyledi. Yarın öğlen için kendi doktoruma randevu aldım. Umarım yarına kadar kanama falan olmaz da aklıma takılmaz daha fazla. Kaç gündür stres içindeyim.

Yapma canım sabret az daha Bir sorun yoktur hayırlısıyla

Merhaba benim damla damlayi da gecti maalesef gunluk pedi doldurcak kadar gelmisti iki gun once. Hemen test yaptirdim deger artisi iyi gidiyor. 9 ay boyle kanamasi olan insanlar olabiliyormus. Suan hic bir sey yaptirmiyorlar. Ayakta fazla gezinince olabiliyormus. Ben de kalkmiyorum artik cok korktum cunku. Insallah bir sey olmaz kuzularimiza...

Benim de dünya kadar işim var ama aynı şekilde yattığım yerden kalkmıyorum neredeyse. Kaç gündür kahverengi olarak geliyordu da rengi koyulaşınca korktum inşallah sıkıntı olmaz canım sağlıkla zamanında alırız kucağımıza, şu an başka hiçbir şey düşünemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…