2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sen de uyu bence uyuyunca çok güzel geçiyor vakit:)) gündüz de iş yerindeyim ama bu ara iş az kafam hiç dağılmıyor hep bebekte maşallah:))
Valla bende diyorum çok mu üstüne düşüyorum ama bilmiyorum ya. Düşünülmeyecek gibi değil ki ama Sağlıkla sıkı sıkı tutunurlar inşallahh

Valla bende diyorum çok mu üstüne düşüyorum ama bilmiyorum ya. Düşünülmeyecek gibi değil ki ama Sağlıkla sıkı sıkı tutunurlar inşallahh
İnşallah bu dünyada nefesleri varsa biz ne yaparsak boş canım nasibimizde varlarsa bir şekilde tutunurlar ben gecen ay aşılama yaptırmıştım tutmamıştı bu ay kendiliğinden oldu ben inanıyorum güzel şeyler olacak

Önceden böyle bişey yaşadın mı canim

Acaba 54 müydü ki

Kızlar bir şey soracağım yumurtlama günümde tek ilişki oldu. Tek ilişki ile hamile kaldım. Bu durumda geç döllenme ihtimali olamaz değil mi?
Spermler rahimde en fazla 72 saat yaşayabiliyor. Yani eğer sen başka bir gün ilişki yaşamadıysan ilişkinden sonraki 3 gün içinde hamile kalmış olman kesin demektir.

Benim çok şükür 2 yaşında bi kızım var 4 ay önce 10 haftalık bi dusugum oldu istiyoruz tabi hayırlısıyla
merhabalar ben de araniza katilmaya karar verdim. Kan tahlillerim olumlu gidiyor ama kanamalarim var maalesef. Tahmini dogumumuz 18 nisan gorunuyor.. herkese sihhatli bir surec dioiyorum.

Merhaba hanımlar :)
Nasipse ben de nisan annesi olacağım :)
04 04.2019
Şu an için ara ara hafif mide bulantısı oluyor ama o kadarı zaten bende normalde de olurdu
Onun dışında uykucu oldum
Çok şükür şimdilik sadece bunlar var.
Tabi benim hamileliğe giriş biraz bomba gibi olmuştu. İnşallah o son olmuştur bundan sonrası hep güzel olur :)

Ay bak günlerimiz aynı neredeyse benimde bugün bulantı başladı ne güzel olmuyor diye seviniyordum.Bayram Ağzı fena oldu bu

kızlar bi idrar testi bi kan testi yaptırdım öyle duruyorum bayramdan sonra da doktora gideyim diyorum kendimi çok heyecansız hissediyorum gitmesem de olurmuş gibi acaba ilk bebeciğimde mi abartmıştık

Bende aynen böyle hissediyorum ve çook üzülüyorum. Vicdan azabı duyuyorum ama gitmek istemiyorum işte. Bende idrar ve kan testi yaptırdım.. İlk hamileliğim gibi hiç değil. Bebeğimi tabi ki istiyorum, ama istemiyor gibi hiç bir şey yapasım yok

Ya.. ben de çok korkuyorum bu durumdan. Benim dayımın ikizi olmuş yaşamamış ama, duyduğuma göre anneanneden geçermiş ikizlik durumu (ne kadar doğru bilemem) olursa yine şükür ederim ama şuan 3 çocuğa hazır değilim sanki. Allah isteyen herkese nasip etsin, biraz zor olur.

Canın inşallah göz açıp kapayıncaya kadar geçer zaman . Ben midem bulandığında galeta ya da kraker bazen de muz yiyorum iyi geliyor.

Kalp atışı duydunuz mu canım tarihlerimiz aynı ben bayram sonrası gitmeyi düşünüyorum kalp atışı kese hepsini görüp duymak için

Merhaba canim ayy tarihlerimiz ayniymis bu cok heyecanli Rabbim saglikli sihhatli olmalarini nasip etsin insallah ben ilk defa gittim doktora sadece kesecik gorundu henuz kalp atisi duyulmazmis bayramdan sonra gel duyulirsa bakariz dedi doktor canim

Oyy mas cnm bnde bugun gordum kucucuk 5 haftalik benimkide benimde bulantilarim basladi cnm tuzlu kraker ye diyor herkes

Ne yesem cikardim malesef canim bana hicbirsey iyi gelmedi gun boyunca

Ay bak günlerimiz aynı neredeyse benimde bugün bulantı başladı ne güzel olmuyor diye seviniyordum.Bayram Ağzı fena oldu bu

Cok gecmis olsun canim umarım hemen gecer ben dun hic birsey yiyemedim.bu seferde yeterli beslenemedigim icin icim icimi yedi napcam ben hic bilmiyorum

Canın inşallah göz açıp kapayıncaya kadar geçer zaman . Ben midem bulandığında galeta ya da kraker bazen de muz yiyorum iyi geliyor.

Insallah canim heosini teker teker deniycem artik mecbur tesekkurler

Ama ben.neden yokum

Merhaba kızlar bizde dün keseyi gördük fakat kalp atışı için erken dedi , 15 gün sonrA gelin dedi, bakalım inşallah güzel haberler alırız , zor geçecek bu iki hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…