2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bence git canım uzun bir süre çünkü

merhaba kızlar benim de dün adet günümdü.
2 gün önce beta hcg 24.50
bugün 57.80

ne düşünüyorsunuz sağlıklı mı? cuma bir daha kan vereceğim inşallah.
Canım iyi gibi ama böyle devam etmesi lazım yüzde altmış a kadar artış iyi oluyor iki katı olursa daha da iyi daha fazla olursa daha daha iyi pozitif düşün herşey güzel gelişsin inşallah

Canım iyi gibi ama böyle devam etmesi lazım yüzde altmış a kadar artış iyi oluyor iki katı olursa daha da iyi daha fazla olursa daha daha iyi pozitif düşün herşey güzel gelişsin inşallah
Sağol canım cuma da öyle olur inşallah cuma yine kan vereceğim çok zor gebe kaldım inşallah devamı gelir

Bende bugün gittim kendi doktoruma kalınlaşma 2mm dedi. kan verdim sonucunu yarın alcam çünkü öğleden sonra gitmiştim :) ona göre birşeyler diyecek inşallah güzel artmıştır değerim

Merhabalar kizlar kac gundur giremedim nasilsnz ins hersey cok guzel ilerliyordur hamisler
Bugun ilk defa ultrasonla bakildi tam 5 haftalik hamileyim 6.haftaya giriyorum doktorum folik asit verdi onu kullanmaya basliycam kan falan vermemi istemedi 10 gun sonra kalp atisi icin gel dedi tahmini dogum tarihim ne kizlar sizce 8nisanmi

Eklentiler

• 20180815_182729.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar hepinize selamlar aslında henüz kendimi tanıtmadım.zırt diye daldım yorumlar yapıyorum. Yarın inşallah dr kontrolüm var. Ankara liyim 39 yaşındayım.bu benim eğer nasip olursa 5. Bebeğim o lacak. 15 ve 12 yaşında iki k kızım 8 yaşında bir oğlum ve 2 yaşında da bir tekne kazıntısı kızım daha var hepsi de isteyerek oldu. Aslında dört yeter diye düşünüyordum fakat son bir yıldır zor günler geçiriyoruz geçecek dedikce geçer gibi olup daha da zorlaşıyor. Bu süreçte bebeğimiz bize çok moral oldu. Ve geçen ay ben bir kaçak yüzünden kimyasal gebelik geçirdim eşim duyduğu zaman sevinçten çok ağladı bunun bize çok iyi geleceğine inandım nedense. Bu ay da baya bir korundukktan sınra ucunu bıraktım yani yumurtlama gününü geçirdim takvim yöntemine göre sonra ucunu bıraktım eğer dedim hamile kalırsam geç döllenme ile olur ve doğururum seve seve kalmazsam da spiral taktireyim sonuç burdayım geç döllenme den de daha geç bir döllenme muhtemelen sat25 haziran 26 temmuz da silik ötesi silik bir çizgi 28 inde hcg29
30 unda hcg 59
3 ünde 309
10 inde 4900
Şeklinde devam etti. Yarın sincan pakize hanım a kontrol e gideceğim. Kan tahlilleri için az önce devlet hastanesinde kan verdim dr usg baktı beş haftalık a yakın kese gördü. Yolk kesesi var mı dedim içerde oluşum görülüyor ama net değil yağlanma dan dolayı dedi bakalım yarın özelde ki usg de ne çıkacak ona göre izniniz olursa bende sizlerle yol arkadaşlığı ederim inşallah

Oyyy mas cnm rabbim bagislasin evlatlarini hosgeldin cnm aramiza
ins bu 9 aylik yolculukta hicbirimiz birbirimizi birakmayiz bebislermz saglikla gelir hepimizin

Arkadaşlar ben de duydum bugün kalp atışlarını maşaallah. Diğer duyanlarınki de hayırlı olsun. Duymayanlar endişe etmeyin inşaallah en kısa zamanda duyacaksınız.

Beni 12.haftamda çağırdı tekrar. İkili test için sanırım. Ama ben yaptırma taraftarı değilim. İlkinde de yaptırmadım.

Kızlar hepinize selamlar aslında henüz kendimi tanıtmadım.zırt diye daldım yorumlar yapıyorum. Yarın inşallah dr kontrolüm var. Ankara liyim 39 yaşındayım.bu benim eğer nasip olursa 5. Bebeğim o lacak. 15 ve 12 yaşında iki k kızım 8 yaşında bir oğlum ve 2 yaşında da bir tekne kazıntısı kızım daha var hepsi de isteyerek oldu. Aslında dört yeter diye düşünüyordum fakat son bir yıldır zor günler geçiriyoruz geçecek dedikce geçer gibi olup daha da zorlaşıyor. Bu süreçte bebeğimiz bize çok moral oldu. Ve geçen ay ben bir kaçak yüzünden kimyasal gebelik geçirdim eşim duyduğu zaman sevinçten çok ağladı bunun bize çok iyi geleceğine inandım nedense. Bu ay da baya bir korundukktan sınra ucunu bıraktım yani yumurtlama gününü geçirdim takvim yöntemine göre sonra ucunu bıraktım eğer dedim hamile kalırsam geç döllenme ile olur ve doğururum seve seve kalmazsam da spiral taktireyim sonuç burdayım geç döllenme den de daha geç bir döllenme muhtemelen sat25 haziran 26 temmuz da silik ötesi silik bir çizgi 28 inde hcg29
30 unda hcg 59
3 ünde 309
10 inde 4900
Şeklinde devam etti. Yarın sincan pakize hanım a kontrol e gideceğim. Kan tahlilleri için az önce devlet hastanesinde kan verdim dr usg baktı beş haftalık a yakın kese gördü. Yolk kesesi var mı dedim içerde oluşum görülüyor ama net değil yağlanma dan dolayı dedi bakalım yarın özelde ki usg de ne çıkacak ona göre izniniz olursa bende sizlerle yol arkadaşlığı ederim inşallah

Ayy ne güzel kalabalık bir aile ben çok severim bizde 4 kardeşiz . Benim de ilk gebeligim henüz göremedim ultrasonda ama dua ediyorum inşallah sağlık sıhhatle alırız hepimiz kucagimza bebislerimizi

Canım ikili test nedir benim ilk gebeligim hiç bilmiyorum bu konuları

Günaydın kızlar, benim sürekli adetim gelecekmiş gibi kasık ve belim ağrıyor sizce normal mi, kötü birşey olmasından korkuyorum.
Benimde oyle canim herkes normal diyor insallah normaldir.

Insallah istedigin gibi saglikli ve hedefledogin sekilde gecer hamileligin ve hamilelegimiz

Sorma walla çok tedirginim bende nasıl kilo almam onların araştırmasını yapıyrm bayramdan sonra bebeği görelim hemen diyetisyene gideceğim bi plan program yapmam lzm kendime

Insallah hersey cok guzel olur

Selam kizlar biz bugun ilk defa ultrasonla susamimizi gördük cok heyecanliydim insan kocaman bisiy bekliyor ama henuz daha sadece kesecik nasil 9 ay bekliycem hic bilmiyorum

Bu arada 5+1 deyim ve malesef bugun bulantilarim basladi cok kotu siz nasil basediyorsunuz neler yapiyorsunuz

Aman aman süper canım darısı bizlere inşallah
İkili testtin nasıl bir sakıncası var ki tercih etmiyorsun canım aydınlatır mısın

Kalp atışı duydunuz mu canım tarihlerimiz aynı ben bayram sonrası gitmeyi düşünüyorum kalp atışı kese hepsini görüp duymak için

Oyy mas cnm bnde bugun gordum kucucuk 5 haftalik benimkide benimde bulantilarim basladi cnm tuzlu kraker ye diyor herkes

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…