2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Canım benim hamile kalmadan önce mutlaka bir dr a görün bende aynı şeyleri yaşamıştım biliyorsun.hamile kalmadan önce ilaç başlıyor.

Hamile kalırsam haftada 3 gün balık yicem diyordum kendi kendime çünkü inanılmaz faydalı. Ama 3 kere anca yiyebildim. 2 gün önce eşimden istedim ama bütün gün nasıl yicem diye strese girdim. Sırf yemiş olmak için kendimi zorlarım biraz dedim ama yok çiğnerken midem kalktı ve gerisini söylemiyim hadi..

Ama onun dışında günde iki yumurta kaşar peyniri ( doktorum normal peynirden ziyade kaşar peyniri ye dedi ama kalsiyum oranı yüksek olanları tercih edin.) akşam üstü yoğurt ve hamile kalmadan önce yemediğim kadar meyve yiyorum. Sabah uyandığımda kahvaltı yapmadan önce bir kaşık keçiboynuzu pekmezi ve kayısı ile ceviz mutlaka yiyorum sonra doktorumun verdiği vitamin ilacını içiyorum. Her gün - canım istemiyorsa iki günde bir yarım avokado yiyorum hamileler için inanılmaz faydalı bi meyve. Ama bu arada tüm gün midem bulanıyor. Vallahi bulanmasına rağmen yiyorum kimse inanmıyor ama :) Eşim iyi ki miden bulanıyor diyo bana. Sadece et ve kokusu yoğun gelen yemekleri yiyemiyorum. Etten tiksindim gibi bi şey zaten.. İkinci kontrolümde 800 gr vermişsin demişti doktorum. O da mide bulantısıdan..

Ay bende göbek möbek hiç birşey yok.Bazen düşündürüyor bu bebek beni?Acaba nerede büyüyor.
Nerdesin cocugguuuummm göster annene kendini.

:))) Bende de yok canım daha minicikler. Bu aydan sonra çıkar herhalde ama biraz da iç karınla alakası varmış bizimki geniş de olabilir :) Bende aksine kalçam büyüyor. Çocuğum yerini mi şaşırdın ön tarafa geç diyorum ben de :)) Kalçadaki kiloları vermek de zor bi de...

Ay bende göbek möbek hiç birşey yok.Bazen düşündürüyor bu bebek beni?Acaba nerede büyüyor.
Nerdesin cocugguuuummm göster annene kendini.
12_13 de az birazcık çıkıyor sanki canim:) birde kilo durumunla alakalı imis. Çok zayıfsan daha erken kilolu isen daha Ge C orta kiloda 4. Aya doğru çıkarmış. Birde 2 gebeliği olanların daha çabuk çıkarmış ilk gebeliği olanlara göre

Grip oluyrum
Benim kiz sifayi kapti yuzume 3 kez hapsirdi satti bana

Bebeğinizin cinsiyeti belli mi acaba, erkek bebek anneleri önce kalçadan kilo alıp öne doğru toplar diyorlar tabi söylenti tıbben hiç bir geçerliliği yok iki tahmin yapayim dedim

Ay canm cok tatlisın valla güldürdün beni.Aynen benimde kalcam ckmis heralde ben fark etmedim de annem sürekli söylüyor.Hemde cok sinir bozucu bir sekilde :) ins göbege kayarda kalcadan daha fazla gitmeyiz :) .

O zaman bir iki haftam daha var. Ben 58.5 kilo ile hamile kaldim.Su an 59 um.Normalde hic göbegim yoktu.Bakalm bundan sonra ne olacak

Bebeğinizin cinsiyeti belli mi acaba, erkek bebek anneleri önce kalçadan kilo alıp öne doğru toplar diyorlar tabi söylenti tıbben hiç bir geçerliliği yok iki tahmin yapayim dedim

:) Bence de kutu da erkek var. En başından beri, daha 3 günlük gecikmem olduğunda öğrendiğimde erkek isimleri düşünmeye başlamıştım halbuki kız çocuklarına bayılıyorum. Ama his işte, anneler hisseder diyorlar ya bakalım :) Rüyamda da dr erkek demişti hiç sevinmiyordum. Ben biliyordum ki zaten havalarındaydım :)

Pazartesi ikili test taramamız var Bezmialemde. 12+4 günlük olacak. Belki gösterir. Çikolata ye git diyorlar hareketi sırasında gözüküyor diye de. Duam öncelikle sağlıklı olması.. Ama sabırsızlığım yüzünden 7 aylık doğmuşum. Nasıl heyecanlıyım nasıl merak ediyorum gel bana sor. O belirtiler hurafe. göğüs ucumun da koyulaşması lazım ama azıcık koyulaştı. 50 tane madde yazmışlar illa ki birileri uyuyor biri uymuyor.. Çin takvimine erkek Rus takvimine göre Kız. Ama erkek. Hissediyorum.. Yazıyorum buraya

Ben de merak ettim sizinki şimdi valla. Ikili testte belki de çıkar. Özele gidiosaniz tahmin de bulunabilirler. Erkek çocuklarını çabuk tahmin ediyorlar. Kız çocuğu olduğunu düşündüklerini tahmin etmiyorlar bekliyorlar belki yanılma olur diye. Ben 13. Haftanın içindeyim. Devlet hastanesine gire 14. Haftadayım. 2 gün önce ilk kez bi doktora sordum cinsiyetle ilgili tahmin var mı diye o da yok dedi;( o yüzden bence benimki kız. Erkek olsa görürdü orda bisi. Bizi bilgilendirin kesin merak ettim sio nasıl da hissetmissiniz. Ben de kız hissediyrm. Tabi önce sağlıklı olsun. Eşim de erkek hissediyor hiç pes etmiyor bakalim kiminki çıkacak

O zaman bir iki haftam daha var. Ben 58.5 kilo ile hamile kaldim.Su an 59 um.Normalde hic göbegim yoktu.Bakalm bundan sonra ne olacak
Aynıyım sanirim. Ben de 59 ile hamile kaldım 2 kilo verdim sonra geri almışım 2 gün önce tartıldım 59.2 idim. gelsin kilolar şöyle bi 12-13 alsam yeter ıns

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…