2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ev taşıyanlar temizlik yapanlar kendinizi yormayın. Ağır kaldırmayın yükseklere uzanmayın. Bugün dalgınlığıma geldi baya yukarı doğru uzandım karnıma ağrı saplandı nasıl korktum anlatamam hamileliğin tadını çıkarın diyorlar sürekli diken üzerindeyiz. hayırlısıyla kucağımıza alsaydık bebeklerimizi.. Nisan ayına ışınlanmak istiyorum şu an

Evet canım. Eşim sağolsun birşeye elletmiyor acelemiz yok zatende ne kadar çabuk biterse o kadar iyi tabi

Kolay gelsin canım. Ağır kaldırma. Ufaktan ufaktan topla. İyi olmuş taşınmanız ev sahibiyle zaten anlaşamıyordunuz. Yeni bir başlangıç olur sizin için

Gözün aydın hayırlı olsun canım

Kız gibi geldi bana canm. Yanı bacak arasında bisi goremedim o yüzden diyrm yoksa anladigimdan falan diil)

Kaç haftaliksiniz benimki bugün sırtüstü yatıyordu doktor tahmin yapamam 13 hafta 2 gunluk dedi. Öğrenemedim daha ben. Hiç tahmin yapan olmadi bana

Benimde aşağıdaymis plasenta ama ileriki haftalarda yukarı çıkıyormuş genelde inşallah bizim de kabız olma çömelerek çok iş yapmamaya çalış canim

Kaç haftaliksiniz benimki bugün sırtüstü yatıyordu doktor tahmin yapamam 13 hafta 2 gunluk dedi. Öğrenemedim daha ben. Hiç tahmin yapan olmadi bana
14 hafta 5 günlük canım.
Benimki de sırtı dönüktü ama bacakları açıkmış. Doktor direkt gözüküyor dedi. Kesin erkek dedi. Bence haftaya belli olur seninki de.

Benimde aşağıdaymis plasenta ama ileriki haftalarda yukarı çıkıyormuş genelde inşallah bizim de kabız olma çömelerek çok iş yapmamaya çalış canim
Olabildiğince dikkat edeceğim artık canım, ürktüm biraz.
Eşiği yukarıya çıkmayanlar genelde sezeryan oluyormuş. Hayırlısı artık.

Gözün aydın canım. 16 dan sonra değişmez ama kız deyip de erkek olan olabiliyor 14. Haftada. Allah gönlüne göre versin canım
Günaydın kızlar. Sizde kabus görüyor musunuz?
Kabus değil de upuzun saçma rüyalar görüyordum. Bulantı için v3rdigi ilacı değiştirdi doktorum gece yatmadan içersen uykunu da düzenler dedi ve gerçekten ise yarıyor çok güzel uyumaya başladım
13 artı haftalar zaten 14 olarak geçiyor canım toptan. Zaten devletteki geciştirmişti sizi oyuzden çok farklı denemez. Geçmiş olsun için rahatlamış en azından

Gözün aydın canım

Benim kız herlde Ben öyle hissediyorum. Erkekler kendini belli ediyor diyorlar kız bebeklerde daha ge C söylüyorlar diyorlar. Minik kızım saklanıyor orda gibi annesinin meleği annesi gibi utangaç biraz herlde

Benim kız herlde Ben öyle hissediyorum. Erkekler kendini belli ediyor diyorlar kız bebeklerde daha ge C söylüyorlar diyorlar. Minik kızım saklanıyor orda gibi annesinin meleği annesi gibi utangaç biraz herlde
Ben de hep kız hissediyordum hatta pembişlere gözüm kayıyordu.
taa ki bugüne kadar. :)
Bence senin ki de haftaya belli olur. Çikolata yeyip git, o kıpır kıpır döndürüyor bebişi.
Şuan konuda 30 kişinin belli yarısı kız yarısı erkek. :)

Dün de bi arkds demisti çikolata ye diye. Yedim valla. Yine donmedi oylece yatıyor minik tırtıl orda. Doktorun sanki biraz niyeti de yoktu söylemeye. Daha bakmadan 13. Haftada cinsiyet yanıltıcı olabilir haberin olsun dedi. Bakti zaten de bu şekilde görünmez pozisyon uygun diil dedi. 16 da bidaha gel kesin ozaman belli olur dedi.

Size daha once bi tahmin yapılmismiydı peki cinsiyetle alakali

Kolay gelsin canım. Ağır kaldırma. Ufaktan ufaktan topla. İyi olmuş taşınmanız ev sahibiyle zaten anlaşamıyordunuz. Yeni bir başlangıç olur sizin için
Aynen canım adam kendi evine masraf yapmaktan kaçınıyordu. Hayırlısı böyleymiş demek ki

Kizlar ikili test sonuclarim cikmis ama hicbirsey anlamadim anlayan yardimci olabilir mi ?
PAPP-A = 0.829
Serbest BCG = 34.3

Kizlar ikili test sonuclarim cikmis ama hicbirsey anlamadim anlayan yardimci olabilir mi ?
PAPP-A = 0.829
Serbest BCG = 34.3
Sadece bu kadar mı cnm risk oranları yazmiyor mu. Bu ikisi normal değerler ama risk oranlarının yazması gerek. Yaş down sendrm tr.18 falan olmalı raporda.

arkadaşlar 3 lü test ne zaman yapılıyo hangi haftalarda randevuyu ona göre alacağımda doktora sormayı unuttum ben ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…