2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
2. Olacak inşaAllah 4 yasında bi kızım var.
Allah bağışlasın canım kusura bakma malum hafıza balık moduna geçti. Ama seninki laftan anlayacak yasa gelmiş maşallah
Peki memnun musun? Ben daha bir doktor bulamadım yani karar veremedim iki farklı doktora gidiyorum. Medicana Hikmet Karabacak ve medova Fuat Demir' e gidiyorum.

Ben çok memnunum canım allah razı olsun 3 yıldan fazladır doktorum benim. 2 kürtaj ve oğlumun tüm zamanlarında beraberdik. Tam anlamı ile beraber geçirdik tüm zamanları. Güler yüzlü. Medova benim evime çok yakın 1 kere mecburen gittim hüsnü beydi galiba hatta o da arkadaşımın doktoru idi. Hiç sevmedim zorla konuştu resmen. Hikmet beyi duyuyorum ama gitmedim zaten tercihimiz kadın doktor benim için. Bir de kadın olunca ben daha rahat ediyorum en azından hormonal durumların gelgitlerin ne olduğunu biliyorlar erkekler sadece hasta gözüyle bakıyor ister istemez

Kalkamıyorum ki canım bacağıma vuruyor. Güç kesiliyor sağ bacağımdan adım atamıyorum Sanırım bel fıtığı gibi bir durum var ne zaman aktif bir gün geçirsem sonuç yatak oluyor
Allah korusun canım ama bence fıtik değildir öncesinde böyle bir durum yoksa. Doktorun magnezyum verir büyük ihtimal. Ilk hamilelikte ben de 20. Haftadan sonra çok yaşamıştım

Kalkamıyorum ki canım bacağıma vuruyor. Güç kesiliyor sağ bacağımdan adım atamıyorum Sanırım bel fıtığı gibi bir durum var ne zaman aktif bir gün geçirsem sonuç yatak oluyor

Benimde olmuştu bir ara canım yazmıştım bendr kalkamıyordum ağrı birden bastırıyordu sol tarafıma bacağımdan belime kadar. Yürüyüş yapınca geçiyor ve bol su iç. Birde eşine söyle yavaş yavaş masaj yapsın iyi geliyor

Allah korusun canım ama bence fıtik değildir öncesinde böyle bir durum yoksa. Doktorun magnezyum verir büyük ihtimal. Ilk hamilelikte ben de 20. Haftadan sonra çok yaşamıştım
İnşallah canım internet ortamı gerçi ne yazsan en kötüsü çıkıyor. Bakalım birşey kalmadı doktora gitmeme
Iyi geceler güzel anneler. Ben kaçar. Evin erkekleri ikinci hatta üçüncü uykuya döndü ben yeni girebildim yatağa
İyi geceler canım allah rahatlık versin
Doktoruna sor canım o daha iyi yönlendirir seni
Geçen ben bu meseleyi soracaktım ağrı geçti sormayı unutmuşum
Bu sefer kesin sorucAm

Mrb gözün aydın canım. Benim duruma benziyor seninki de. Ben 12 haftalik olmam gerekirken ultrasonda 13 hafta 1 gün cıktı. 1 hafta önde çıktı. Ileri haftalarda degisebiliomus. Doktora söyledim. cinsiyetiniz belli oldu mu?

Benimki de bir hafta geri çıkıyor. Anlamadım gitti valla. Yarın kontrole gideceğim :) umarım belli olmuştur cinsiyeti merak ediyorum.

O Ocimum basilicum canim benim olay seninki de. Gec dollenme olmus ve 1 hafta 1 gun geri cikti. Dr farkli dr a gidersen kimse kafani bulandirmasin sat.ini 1 agustos sole dedi her dr ya da cihazlari dogru olcemeyebiliyor
Yani bu gelişim geriliği filan demek değil demi? Bir haftada az bir süre değil ki kafam karıştı canım valla. Sata göre 14+5im ama ikili testte ultrason doktoru 13+6 dedi. Yarın tekrar soracağım.

Canımcım benim de ağrım vardı ortopediye gitmiştim. Bana anlatılan gebelik nedeniyle beldeki kaslar a bi haller oluyor dayanıksızlaşıyor gebelik hormonundan vs. Bel ağrısı da kalçaya bacağa vuruyor. Çözüm ise dinlenmek ayakta kalmamakmış.
İlaç yok mr rontgen vs yok gebelik nedeniyle.
Geçmiş olsun işin oldukça dinlene dinlene yap yoksa bu belle kalan 6 ay işkence gelecek bize

Kuzum teşekkür ederim. Benim hamişlikten öncede çok yorulunca oluyordu ama şu sıralar çoğaldı hamladım mı anlamadım valla :)
Çekicez bu belden galiba dediğin gibi :)

Günaydın kızlar. Nasılsınız

Uyanali 45 dakika oldu maşallah oğlum kendi beşiğinde ağlamadan oynuyor şaştım valla bu ise

ne güzel benimki hala benim yatağımda gözünü açıp uykum var diyor öte tarafa dönüp uyumaya devam ediyor uyanınca ilk işi anne kahvaltı acıktım diyecek.

Kızlar günaydin.Bugün sağ tarafmdan bel ağrısıyla uyandim.Sıcak su torbasına yaslanıyorum ama problem olmaz değil mi?Sıcak iyi gelir diye düşündüm
Günaydın canım geçmiş olsun. Çok sıcağın iyi olmadığını biliyorum da yinede yanlış yönlendirmek istemem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…