2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın canım nazar değdirme. yatsın sıpalar abi abla olacaklar artık❤️
Aman maşallah maşallah dilimi ısırdım
ne güzel benimki hala benim yatağımda gözünü açıp uykum var diyor öte tarafa dönüp uyumaya devam ediyor uyanınca ilk işi anne kahvaltı acıktım diyecek.
Uayndik kuzum zaten kahvaltı da yaptık benimki de acıkır uyanınca
Günaydın kızlar bende de çok şiddetli bir karin ve kasik ağrısı var 2 gündür;(

Kasık ağrılarını doktoruma sordum canım rahîm de bebek de büyüyor normal dedi doktorum

günaydın kızlar.. bebeğimin cinsiyetini öğrendik bizde doktor kız dediiii hissediyodum zaten ve çok istiyodum minnoş bir kızım olsun diyeee sağlıkla gelsin inşallahh. 14 haftanın içindeyiz cinsiyette yanılma payı varmıdır bir sonraki gidişimizde oğlan dermi acabaaa:anneadayı::KK200::nazar::halay::halay:

günaydın kızlar.. bebeğimin cinsiyetini öğrendik bizde doktor kız dediiii hissediyodum zaten ve çok istiyodum minnoş bir kızım olsun diyeee sağlıkla gelsin inşallahh. 14 haftanın içindeyiz cinsiyette yanılma payı varmıdır bir sonraki gidişimizde oğlan dermi acabaaa:anneadayı::KK200::nazar::halay::halay:
Hayırlı olsun canım :KK200:
Yanılma payını bilemem ama benim doğana kadar içimde hep soru işareti vardı. Doğduğunda gerçekten kız mı diye bakmıştım :KK70:

14. Haftada artık netleşmiş oluyor cinsiyet ama bütün doktorlar 16 haftadan önce net demiyor.

Kızlar günaydin.Bugün sağ tarafmdan bel ağrısıyla uyandim.Sıcak su torbasına yaslanıyorum ama problem olmaz değil mi?Sıcak iyi gelir diye düşündüm
Sıçak su torbasını 5dk yasla sonra 20 dk ara ver. Doktorum öyle söylemişti bana 5dk koy üstüne 20dk ara ver tekrar koy

Mrb kızlar şimdi doktordan çıktım.13 hafta 2 gunluk dedi bebek için. Devlet hastanesine göre 14 haftaligim.Cinsiyet için de bebek cinsiyet belirleme için uygun pozisyonda diil dedi. Biraz boşuna gelmiş oldum sanki:KK66:ayrica bu hafta cinsiyet icin cok erken dedi. Tahmin var mi dedim. Tahmin diye bir sey olamaz %50 zaten diyor.

Kalkamıyorum ki canım bacağıma vuruyor. Güç kesiliyor sağ bacağımdan adım atamıyorum :KK43: Sanırım bel fıtığı gibi bir durum var ne zaman aktif bir gün geçirsem sonuç yatak oluyor :KK43:
Canım çok geçmiş olsun seninki gibi geçen hafta 3 gün falan şiddetli bel ağrısı çektim.
12.-13.hafta bebek artık karın boşluğuna doğru yer almaya başlıyor.
O aradada belde ağrı yapıyor
Bugün aç karnına fark ettim bende göbeğim çıkmaya başladı eşim bile fark etti demekki gerçekten bel ağrımın sebebi buydu :KK200:

14. Haftada artık netleşmiş oluyor cinsiyet ama bütün doktorlar 16 haftadan önce net demiyor.
Bende şimdi çıktım doktordan. 14 hafta olmam gerekiyodu. 13 hafta 2 gün dedi. Cinsiyet için de zaten daha çok var dedi;( 16. Haftadan önce doğru sonuç vermez diyor. Tahmin de bile bulunmadı bide özel ya insan azıcık bi tahmin eder:KK66:

Kuzum teşekkür ederim. Benim hamişlikten öncede çok yorulunca oluyordu ama şu sıralar çoğaldı hamladım mı anlamadım valla :)
Çekicez bu belden galiba dediğin gibi :)
benim zaten bel fıtığım var ekstra kalça ağrım çok arttı bazen yürüyemiyorum bile ama gerçekten dinlenince geçiyo hafifliyor ama evde bi sürü iş kızım varken bazen yoruluyorum çok fena oluyorum şu altı ay geçse çabucak diye dua ediyorum inşallah sağlıkla kavuşuruz evlatlarımıza...

@eszcm yok canim ben de ondan korkuyordum. Gec dollenme olayi gelisimle ilgili degilmis icini ferah tut. Gene de sor uistersen. Esim gec dollenmenin gelisimine etkisi var mi die sordu hatta tam emin olmak icin alakask yok dedi. Eger bi problem olsa zaten dr gorurdu canim

Canım çok geçmiş olsun seninki gibi geçen hafta 3 gün falan şiddetli bel ağrısı çektim.
12.-13.hafta bebek artık karın boşluğuna doğru yer almaya başlıyor.
O aradada belde ağrı yapıyor
Bugün aç karnına fark ettim bende göbeğim çıkmaya başladı eşim bile fark etti demekki gerçekten bel ağrımın sebebi buydu :KK200:
Sağol canım dün akşam nerdeyse ağlayacaktım yatarken bile ağrı yapıyordu bugünde yavaştan ev taşımaya başladık şuan normal gibi ama akşam olunca yine çıkacak sanırım ağrısı :KK43: Bebişler küçük ya ondan değil heralde gözüyle bakıyorum ama bilemedim şimdiden böyleyse bebiş büyüdüğünde kim bilir neler çekcez allah yardımcımız olsun :KK43:

benim zaten bel fıtığım var ekstra kalça ağrım çok arttı bazen yürüyemiyorum bile ama gerçekten dinlenince geçiyo hafifliyor ama evde bi sürü iş kızım varken bazen yoruluyorum çok fena oluyorum şu altı ay geçse çabucak diye dua ediyorum inşallah sağlıkla kavuşuruz evlatlarımıza...
İnşallh canım. Sanada geçmiş olsun.. Bacağa vurması çok kötü güçten düşüyorum boşluğa basıyor gibi oluyorum. Küçük bir yavruyla ilgilenmekte Zor. Sana Ayrıyetten sabır ve güç diliyorum yoksa çok zor çoook

Sağol canım dün akşam nerdeyse ağlayacaktım yatarken bile ağrı yapıyordu bugünde yavaştan ev taşımaya başladık şuan normal gibi ama akşam olunca yine çıkacak sanırım ağrısı :KK43: Bebişler küçük ya ondan değil heralde gözüyle bakıyorum ama bilemedim şimdiden böyleyse bebiş büyüdüğünde kim bilir neler çekcez allah yardımcımız olsun :KK43:

İnşallh canım. Sanada geçmiş olsun.. Bacağa vurması çok kötü güçten düşüyorum boşluğa basıyor gibi oluyorum. Küçük bir yavruyla ilgilenmekte Zor. Sana Ayrıyetten sabır ve güç diliyorum yoksa çok zor çoook
Taşınıyor musunuz canım? Sakın ağır bir şey kaldırma olduğu kadar yaparsın dinlene dinlene...

:KK24:Selam kızlar ilk sayfalardan yazmıştım gruba sonradan pek yazamadim cinsiyet ogrenenler olmus hayirli olsun.. Bende 12+1 im bugun ikili test yaptirdim cinsiyet icin erken pozisyon da uygun degil dedi ama en son kalkmadan 4 boyutluda acti resmi cekmek isterseniz diye. Normal ultrasonda yandandi orda tepeden gosterdi anlamadim. Yani bacak arasi da gozukuyo sizce nedir cinsiyet

IMG-20181009-WA0006-1.jpg

X