2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar saçlarımı boyatmam lazım nasıl yapabilirim. Hamilelikte gerçekten yasak mı ya :KK43: en son 2 ay önce boyattım oda hamile olduğumu bilmeden. Ama boya akmaya başladı ne yapacağımı bilmiyorum :110:

Kızlar saçlarımı boyatmam lazım nasıl yapabilirim. Hamilelikte gerçekten yasak mı ya :KK43: en son 2 ay önce boyattım oda hamile olduğumu bilmeden. Ama boya akmaya başladı ne yapacağımı bilmiyorum :110:
Hamileler için bitkisel boyalar var diye biliyorum boyatan arkadaşlarım oldu , ama ben tercih etmiyorum , yine de siz bilirsiniz kendinizi kötü hissediyorsanız bu boyaları araştırın derim

Kızlar iskelet yapısına göre cinsiyetini öğrenen var mı , bana kız dedi iyice odaklandık sevindik fakat birkaç arkadaşım kafamı karıştırdı , iskelete göre tahminlerin doğru çıkmadığıyla ilgili.

Arkadaşım hamilelik boyunca boyatmadı canım baya da beyazları çıktı hatta ona rağmen bekledi doğuma kadar, hiç bilgim yok boya konusunda o_O

Canım 3. Aydan sonra boyatılabiliyor ama doktoruna danış istersen. Bitkisel boya ile diplere çok gelmeyecek şekilde halledebilirsen neden olmasın.
Kızlar iskelet yapısına göre cinsiyetini öğrenen var mı , bana kız dedi iyice odaklandık sevindik fakat birkaç arkadaşım kafamı karıştırdı , iskelete göre tahminlerin doğru çıkmadığıyla ilgili.
Doktor boş tahmin yapmaz bence canım tahmin yaptığı birşey var ki söylemiş :)
Yine de %100 emin olduğu zamanı bekleyebilirsen bekle derim.

Beyaz mi var neden boyatmak zorundasınız?

Internette doktorlar kendileri söylüyor kemik yapısına göre cinsiyet tahmini yapılamaz. Cinsiyet ancak ultrasnda imi bacak arasına bakılarak belirlenir diyorlar. Çok şaşırdım doktorunuz bu şekilde yorum yapmasına. Biz de neye inanacagimizi şaşırdık vallahi

Beyazlar fazla diilse kesin ben öyle yapıyorum:KK66:

Canım 3 aydan sonra bitkisel boyalarla boyayanlar oluyor araştır istersen.

Arkadaşlar bende bugun doktora gittim bebeğimin erkek olduğunu söyledi ve çok hareket ediyordu :) çin takvimi tuttu bende.kız bebek çok istiyordum ama olsun sağlıklı ve hayırlı olsun hepimizin minikleri inşallah
Pasa geliyor annesi hayırlı olsun
Ya valla ne diyim ne söyleyeyim şaşırdım.Adam yüzüne bakıp muhattap bile olmuyor.Ben dogrulamadan arkadaki hastayı çoktan çagırmiştı.Ben bu tarz insanlarla tartismaya girebilecek yapıda bir insan degilim ki.Kırıcı birsey söylese cevap bile veremem donar kalirım. Anlayacagin hepimizi payladı kadinlar birer ikiser boynu bükük çktı kapıdan.Bu cuma günü randevum var cok sükür.sevdigim bir hoca vardı haftalar öncesinden ona almıştim.Cuma tekrar gidecegim.Bu da bana güzel ders oldu.
Allah onları da onlar gibi davranan insanlara mecbur kılsın inşallah ben özellikle şikayet ediyorum hasta haklarına ki başkalarına da yapamasınlar
İstanbul başkent üniversitesiydi 210 tl olan, gideceğim yer ise koşuyolu medipol o da 160 tl muayene ücreti doğumu da aynı yerdr yapmayı istediğim için bu şekilde. Yoksa daha butik hastanelerde 70 tl muayene ücreti olduğu oluyor ama güvenemiyorum oralara.[/QUOTE
Konya başkent 100 lira canım demek ilden ile de değişiyor

Hımmm.ben de heyecan yaptim simdi. yarina aldim simdi deva tip merkezinden. Ogle 12 de. Bakalim solicek mi? Once ikili taramami gösteririm sonra muayene eder ben de hemen sorarim arada. Ya ben cinsiyet sormaya utaniyrm niye bilmiyrm hiç soramadım daha onlar da solemiyolar valla:KK66:
Hadi ya benim doktor valla benden meraklı hemen bakıyor cinsiyetine hatta baya bi inceledik bana da soruyor sen de bak diye hatta :KK70: sağ olsun çok güleryüzlü bir doktorum var çok yoğun ama kapıya kadar geçirir 16 aylık oğlumla gittik en son hemşiresi kucağından indirmedi oğlumu kendi de öyle valla şükrediyorum doktoruma sizi duydukça. Hatta tedirginim dedim diye işten ayrıldığımi da biliyor 15 gün sonra ücretsiz çağırdı bir daha bakalım için rahat etsin dedi

X