2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tabi var şansım ama canım.bu tek başına olan bişey değil eşimle problem oluyor aramızda çalışan kadınlar bakımından eş çok önemli.ama inşallah Ankara'ya tainimiz çıksın ozamana kadar Allah nasip ederse bu çocuğumuda buyuturum annem kaynanam filan Ankara'da olursam yardımcı olurlar.canim ya bu arada şu iştah açıcı vitaminin adı neydi bide onu deneyim ben.

Yapmıyor canım ama berbat bir kaşıntı.

Ah evet mantar kaşıntı yapar. Doktorumun tavsiyesi üzere sana doğal Hindistan cevizi yağı kullanmanı tavsiye ederim. Mantar bende de oldu hamileliğim ilk haftaları. Bir pamukla vajinama sürdüm ve kurumasını bekledim hiç yıkamadım bunu günde 2 kere yaptım ve günlük 3 iç çamaşırı değiştirdim ve her idrar yaptıktan sonra soğuk suyla yıkayıp bir havluyla iyice duruladım hem çok iyi geldi hemde geçti mantar

Genellikle vajinaya su temasindan cekinin efeksiyonun bir diger sebebide sudur

Bebeğe zararı yoksa deneyeyim canım. Krem kullanamadığım için iyice arttı, elma sirkesi ve yoğurtla idare ettim bunca zaman.

Bebeğe zararı yoksa deneyeyim canım. Krem kullanamadığım için iyice arttı, elma sirkesi ve yoğurtla idare ettim bunca zaman.
Zararı yok canım doktorum bana tavsiye etmişti merak etme doğal bir yağ zeytin yağ gibi faydalı

Genellikle vajinaya su temasindan cekinin efeksiyonun bir diger sebebide sudur

İdrar yaptıktan sonra yanma oluyor o yüzden temiz suyla temizleyip iyice durulaması lazım. O bölge nemli kalmamsı lazım o yüzden günde 3 kere iç çamaşırı değiştirmesi gerekiyor ve suyla temizledikten sonra iyice durulaması lazım

Evet tamam ben fazla suya karsiyim zaten onu kastediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…