2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tabi var şansım ama canım.bu tek başına olan bişey değil eşimle problem oluyor aramızda çalışan kadınlar bakımından eş çok önemli.ama inşallah Ankara'ya tainimiz çıksın ozamana kadar Allah nasip ederse bu çocuğumuda buyuturum annem kaynanam filan Ankara'da olursam yardımcı olurlar.canim ya bu arada şu iştah açıcı vitaminin adı neydi bide onu deneyim ben.
Balık yağı canım möllers. Bugün eczaneye sordum da 130 dedi. Geçen yıl 90 yada 100 dü ne çok zam gelmiş. Para yoktu üzerimde aferinle Dolven alıp çıktım :)
Evet eş hem çalışıp hemde evin tüm işini sana yüklerse sıkıntı olur. Gerçi şöyle bir düşününce çoğu yükte bende:) yardımcı olur ama yardım işte. Ben demeden ev işlerine elini sürmez. Bizimde yardımcımız yok. Arada Eskişehir’den annem gelir de kendimi tatilde hissederim :) anneler iyiki varlar :)) inşallah sizinde Ankara’ya tayininiz çıkar da yardımcı olacak birileri olur.

Kızlar uzun süredir girmiyordum kimler cinsiyet öğrendi ? Bana çin takviminde kız diyordu ama erkekmiş sizlerde durum nasıl bi tablomuz vardı ne oldu son durum ? Nasıl gidiyor hamilelikleriniz
Bana da Çin takvimi erkek dedi ama kızım olacak:)

He bide sabahlari ac karnina maydanoz limon kuru yap ic idrar sokturuyor ama tansiyonuna dikkat et
Gebeyken maydonoz tuketimine hele hele kur cayini yapip icmayin kizlar aman ilk aylar icin ozellikle dusuge sebep olabiliyormus. Bana ilk gebeligmdeki dr solemisti sadece maydonoz diil roka yesillik olabildigince az tuket demisti

Gebeyken maydonoz tuketimine hele hele kur cayini yapip icmayin kizlar aman ilk aylar icin ozellikle dusuge sebep olabiliyormus. Bana ilk gebeligmdeki dr solemisti sadece maydonoz diil roka yesillik olabildigince az tuket demisti

Evet hamileliğin son zamanlarındada erken doğuma neden olabilir çok tehlikeli gerçekten

Yarin dr a gitcem 2 hafta geriydi bebis. Merkeze iyi bi dr a gitcm bakalim o ne solicek kizlar dua edin :dua: bi aksilik olmasin

İnşallah bebişin arayı kapatmıştır ve sağlıklıdır canım. İçini ferah tut. Herşey güzel olacak ben inanıyorum... bu yola hep beraber başladık inşallah hep beraber sıkıntısız sorunsuz bitirecez

Benim devamlı olan tatsızlık bu hafta devamlı olmamaya başladı,bulantıda aynı şekilde kuzum aramızda az varya belki seninde o şekilde oluyodur diye tahmin ettim
Ama az kaldı geçmesine az daha sabır :dondurma:
Kuzum çoğu okuyup araştırdığım yerde özellikle doktorlar yönlendirmişler heleki gebelik tedavi gebeliğiyse doktorlar riske atmamak için yönlendirme yapmışlar,bunlarda perinataloji yada radyoloji uzmanı olmuş.
Ama bu demek değilki hepimizin doktoru yönlendirme yapıcak kendisi muayene yapmıyıcak:110:
Haklısın canım ama benim bi de gözlemlediğim örneğin ikili test bizde 30 40 dk sürmüştür pozisyonu yakalamadığı için keza detaylı ultrason 45 dk sürüyormuş en az bence zaman kaybı olmasın diye de paslıyor olabilirler :110:

Acı tat mahvediyor beni canım sende geçmesine sevindim umarım benimde artık son bulur çünkü günlük hayatıma devam edemiyorum onun yüzünden :bicak:

İnşallah bebişin arayı kapatmıştır ve sağlıklıdır canım. İçini ferah tut. Herşey güzel olacak ben inanıyorum... bu yola hep beraber başladık inşallah hep beraber sıkıntısız sorunsuz bitirecez
Ins canim cok sagol allah razi olsun. Destegin icin tesekkur ederim :KK200:Rabbim sapsaglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin:dua:

X