2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım bence durumun müsaitse doğmadan yap odasını gerekirse çift beşik alırsın 6 ay 1 sene yatırmak için.
Kendi dolabında şiyonyerinde yer yoksa,telaşeye kalcan çocuk doğduktan sonra

Canım bence durumun müsaitse doğmadan yap odasını gerekirse çift beşik alırsın 6 ay 1 sene yatırmak için.
Kendi dolabında şiyonyerinde yer yoksa,telaşeye kalcan çocuk doğduktan sonra
Bakalım daha zaman var düşünüp karar vericez inşallah
Senin bulantılar sonradan yeşillendi demi kuzu ilk başlarda yoktu sanki yanlış mı hatırlıyom
9. haftadan sonra başladı kuzum. İlk başlarda hiç hamile gibi değildim.

Hamişler merhaba, nasılsınız bakalım? benim bu hafta yoğun tempoda geçiyor, hem iş hem dersler hem ev derken yazmaya vakit bulamadım. bir de akşamları 9.30 oldu mu uykum geliyor, uyuyorum normalde bu kadar erken uyuduğumu hatırlamıyorum. heralde hamilelikten diyorum. sizlerde durumlar nasıl? bu haftaki yazılarınızı yavaş yavaş okuyacağım inşallah

Sağol canım sen nasılsın? O tempoda normaldir ben evde olduğum halde günün yarını yorgun ve yatarak geçiriyorum.

Canım ben de tam tersi gece boyunca sürekli tuvalete uyanıyorum. Çok susamış oluyorum hemen su içiyorum ve bu kısır döngü sabaha kadar devam ediyor :)) Ondan sonra sabah okula uyanmak çok zor oluyor

Kızlar birde benim göğüs uçlarım çok kaşınıyor ya normal mi acaba

My bayb Ben dun tavsiye uzerine Cebeci kadin doguma gittim gitmez olaydim. 10 da randevu almistim doktorun odasina girmen 10:45 ti. Neyse dedim belki detayli ilgilenir. İki dk bilgilerimi sordu ikili teste gonderdi. 11 de ikili test icin ultrason bolumune gittim saat 2 gibi doktor geldi. (Toplantilari varmis) Uc saate yakin bekledim. Sonra bebek pozisyon vermedi hic bana oksur vs demeden git yemek ye de gel dediler halbuki toktum. Gittim mecburen yemek yedim yine sira bekledim. Sira geldi olcum yapildi. Kan vermeye indim. Kan sonuc istemini benim bildigim doktorun bilg yapilir ama orda sistem oyle degil. Calisanlarin kalabsliktan basi donmus hali kalmamis. Kan istemini yaptirmak icin tekrsr siraya girdim istemi yaptirdim baska bir yere yonlendirdi kan verdim. İlac yazdircaktim purluton ignem bitmisti. Benim bildigim ilaci da doktor yazar ama malesef orda yine oyle degil. Doktorla gorusmek icin siraya girdim purluton igne ve progestan istedim. Minik bir kagida isimlerini yazdi bu sefer de baska bir yere recete yazdirmak icin sirsya girdim. Ordaki calisan (sanirim doktor yada erkek hemsire) bana sana ilac yazmamismiydik dedi. Hayir ben ilk defa yazdiriyorum dedim. Daha kac haftalik oldugumu neden yazdirdigimi bilmeden bana jinekoliji bolumunde bu ilaclar yazilir dedi. Saka mi yapiyorsun birelaz once arkadasa yazdin dedim ve kadon dogum bolumu bana progestani yazmadi. Jinekoloji yazacak diye. Zor bela yalvar yakar purluton yazdirdim ki onu da kendi kafasina gore 3 tane yazdi. Hastanin durumuna gore yazilmali bu ilac sayisi. İstegine gore yaziyor kimine iki kimine uc. Kabus gibiydi aksam ustu dondum eve. Bugun e nabiza baktim hastaneye girisim bile gorunmuyor ! Tahlil vs hicbirsey yok. Bin pismanim bu hastaneye gittigime. Bilsem Zubeyde hanima giderdim zaten gebeligim riskli beni tum gun ayakta beklettiler cok korktum bebege bisi olcak diye. Cok uzgunum ama bu hastanedeki ilk randevumdan hic memnun kalmayarak dondum

Canım ben de tam tersi gece boyunca sürekli tuvalete uyanıyorum. Çok susamış oluyorum hemen su içiyorum ve bu kısır döngü sabaha kadar devam ediyor :)) Ondan sonra sabah okula uyanmak çok zor oluyor
Kısır döngü demissiniz benim aklım direkt kısıra gitti olsa da yesem))

1 bedenden 1 pkt yeter bence canım. bir sıkıntı olmazsa hemen kilo alıyor bebekler. Benim ilk bebeğimde paketin sonuna doğru iyice tam gelmeye başlamıştı bile
Daha bakmadım canım öylesine yazdım ben onu, tabi alınacak bezin içindeki adetlerde önemli. Duruma göre hareket etcem..

Canım ya çok kötü olmuş, kaç defa sıraya girmişsin Rezillik resmen. Kendi doktorun yok muydu neden oraya gittin ki? Bu arada ense ölçümü nasıl çıktı canım?

Sağol canım sen nasılsın? O tempoda normaldir ben evde olduğum halde günün yarını yorgun ve yatarak geçiriyorum.
bende iyiyim canım sorrma valla kendimden geçiyorum. evde olana da çalışana da her türlü yorgunluk oluyor, inşallah rahat atlatırız bu süreçleri

Çok geçmiş olsun sizin için zor bi gün olmuş. Ben devlet hst olarak hep zubeudeye gidiyrm. Randevulu gidiyrm uzman seciyrm. Doktor tavırları tabiki ozeldeki gibi diil ama bana da çok ters birisi denk gelmedi. Şükür hep randevu sattimde girdim. Ense için başka birime yolladiklarinda orda sıra vardi malesef 1.5 saat bekledim ama olsun artık yapacak bisi yok. Tabi özel gibi olmuyor. Hatta zübeyde hanımdan da memnun kalmayan doktorlardan çok şikayetçi olan insanlarla karsilasiyrm bilmiyrm ama bana şükür denk gelmedi ordaki doktorlara guveniyrm tecrübelerine. Özele de gidiyrm. Ama zübeyde de kendimi de bebeğimi de daha güvende hissediyrm. Bir de ne kadar doğru bilmiyrm ama en iyi ve yeni cihazların orda olduğunu duymuştum. Hayırlısı. Inş bidaha yaşamazsınız böyle sıkıntılar hepimiz sağlıklı bi şekilde bebislerimizi kucagimiza alırız

gece bende uyanıyorum ama o kadar uyuyorum ki sabah 6.30 da kendiğinden uyanıyorum. ben kii işe giderken 5 dknın hesabını yapan biriyim seninki de zor, uykunu alamadan yoğun tempoya . allah tüm hamişlerin yardımcısı olsuuuuuuuuuuuuuuuuun amin.

geçmiş olsun senin için yıpratıcı bir gün olmuş. keşke tüm hastanelerde yeterli personel olsa ve o personeller özveriyle çalışşa. tabi personel her zaman az oluyor, hasta çok. bazen istemeyerek bazen isteyerek hastayı bir an önce başından atmaya çalışıyorlar. hepimizin başına buna benzer durumlar gelmiştir muhakkak. sen moralini bozmamaya çalış. inşallah bir daha böyle bir duruma maruz kalmazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…