2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bomba bir sorum daha var.
Evim 2+1 ve biz salonu misafir dışında kullanmıyoruz, küçük odamızı kullanıyoruz.
Küçük odayı boşaltıp bebek odası yapsam mı acaba?
Salona geçer oturmalarımız.
Canım ben bebeğin ayrı bir odasının olmasından yanayım ona göre de düzen oturuyor kendi dolabi çekmecesi vs ama benim durumum daha vahim şuan bizimde 2+1 ve çocuk odasını oturma odası yaptım ve kısmet olursa ev bakıyoruz kalıcı da değiliz hatta ben ev alana kadar bebeği nerede yatırıcam diye kara kars düşünüyorum yatak odamda da yer yok yarama bastın ya ağlicam şimdi

Ya inşallah öyledir. Doktor genç tecrübesiz daha yeni başlamış çok canım sıkkın gerçekten inşallah bebegime bişey olmaz
Olmaz canım hiç merak etme sen, Rabbim korur bebeğini :) sert bir darbe değil sonuçta, bebek o kadar yüzeyde de değil için rahat olsun

Çok normal canım merak etme. Hamilelik boyunca şişecekler ve inecekler

Canım aslında benimde yatak odamda yer yok. Makyaj masamı çıkartıp(şifonyer) onun yerine park beşik koymayı düşünüyorum büyüyüne kadar. Valla kararsızlık zor -

Kızlar ilk haftalarda da agır bu grip geçirmiştim.Şu an yine burun akıntısı başladı.Benim bünyem bu kadar zayıf degildi iki ay geçmeden yine hastalandım. inşallah ilerlemez bakalm.Dikkat edin kendinize
Geçmiş olsun canım kendine dikkat et

Kizlar 2 li taramayı randevu aldığımiz gun doktor kendi yapıyor degil mi odasındaki ultrasonda. Yoksa baska bi yere mi yönlendiriyor.
Ben zübeyde hanım dev hastanende oldum. Doktor odasında ultrasnda boyu ve haftasına bakti sonra başka bi birime yolladı. Bu konu gerçekten önemli. Alanında uzman olmalı bu ölçümleri yapan. Orada da tekrar cihaza aldilar. Haftası boyu tekrar bakıldı. Yazıldı. Yaş kaçıncı gebel ik ense ve burun kemiği bakıldı kâğıt verildi tekrar ilk doktora yolladılar o da kan aldırdı. Aynı fun internetten kan sonucum çıkmıştı baktım. Şükür benim için 1 günde her şey sonuçlandı. Aynı doktorun ben baktığını sanmiyrm.mutlaka bu konuda uzman birim vardır hastanede.

Kizlar idrarimda lokosit ve epidel yuksek cikti...Doktora gidiyorum.Cok migdem bulaniyor herseyden tiksinir oldum.Yerken birsey yok sonra yedigimden tiksiniyorum butun gun migsem bulaniyor.Salcali yemek asla yiyemiyorum.Yogurttan bile tiksiniyorum.Doktor lokosit iltehabi dusundurur yazdi aradim ulasamadim direk randevu aldim gidiyorum.

Allah korusun canım, ben de korkuyorum işte her seferinde mutlaka kullanırım artık bişeyler zorlamam da kendimi

Tabi ki canım zararı olsa hiçbir doktor vermez, ben bu konuyu mutlaka görüşmeliyim
Bencede canım inşallah bu sefer verir yoksa wc kankiliğin bitmicek bu gidişle

Evim 2+1 ve biz salonu misafir dışında kullanmıyoruz, küçük odamızı kullanıyoruz.
Canım bende bu konuda fikir bekliyorum çocuk odası yapıp yapmama konusunda kararsızım
3 yaşına gelince ayırma taraftarıyım ama yinede bilemiyorum

Canım bende bu konuda fikir bekliyorum çocuk odası yapıp yapmama konusunda kararsızım
3 yaşına gelince ayırma taraftarıyım ama yinede bilemiyorum
3 çok değil mi ya abimler de 3 yaşında ayırdılar çok zorlandılar, yeğenim abimi kovuyordu yatak odasından git sen yat çocuk odasında senin odan olsun orası diye

Canım bu senin bütçenle alakalı daha çok.
Oda yapsan bile senin yanında ki bir yatakta kalacak bir süre. Bu da en az 1 sene yapar.
1 seneden sonra odasını ayırabilirsin.

Kolay gelsin kuzum çok yorma kendini
Yok kız 10 dk oturuyorum 15 dk iş yapıyorum :)

Canım bu senin bütçenle alakalı daha çok.
Oda yapsan bile senin yanında ki bir yatakta kalacak bir süre. Bu da en az 1 sene yapar.
1 seneden sonra odasını ayırabilirsin.
Zaten park yatağı önce yanıma alıcam canım mümkün değil ilk sene ayrı durması.
Ben yinede yapsam mı sonra mı yapsam onun kararsızlığındayım yoksa her şekilde bir oda yapcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…