2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canlarım Çarşamba günü kendi dr izinliymiş başka dr a muayene oldum yalnızdım cinsiyetini biliyor musun dedi. Kesin gördüyseniz söyleyin tahmin yapmayın dedim adama :KK54: gördüm dedi. Oğlum olacakmış hiç inanasım gelmiyor. Eşime bile söylemedim bide kendi dr um dan duyana kadar bekleyeceğim:sus: Bakalım ne olacak:spor:

İyice tembelleştim zaten hiç içim almıyor :)
Ben bulaşık makinesindeki temizleri boşaltmadım şimdi de buzdolabındaki fazlalıkları çıkarınca birsürü tabak çıktı hepsi tezgah üzerinde
Bulamadım kız okuduğum yazıyı çok detaylıda araştırmadım,bulunca hemen atarım :KK66:
Aynen kuzum odada şuanda kendi kurulu elbise dolabım var bide l şeklinde gömme dolap var odanın inan yarısı boş daha baya büyük,halılarım resmen paspas gibi kalıyo :KK48:aslında kullanım açısından sıkıntı sanki senin oda tarzı bana biraz öyle gibi geldi
ohhh bol bol yerin var :KK49: aynen öyle canım tam 1 yatak odası takımı alıyor onun dışında bir şey koyamazsın dediğim gibi duvarın birini boş bırakmak zorunda kalıyoruz birinde de pencere var zaten o da boydan fransız balkon dedikleri varya onlardan, karşılıklı iki duvar kendiliğinden dolu otomatik olarak :)

Evi süpürdüm parkelere siliyordum tam böyle parlatım bir öğürme geldi ama öyle böyle değil bir an dedim tamam ben burda salonun ortasına kusucam. O 5 saniyelik sürece aklımda yerleri yeni sildiğim ve kusarsam kim temizlicek düşüncesi var :kusmuk:

Neyse ki kusmadım ama temizliğimi çabucak bitirdim, bir daha asla eşim olmadan bir toz bile almayacam :KK70:

Canlarım Çarşamba günü kendi dr izinliymiş başka dr a muayene oldum yalnızdım cinsiyetini biliyor musun dedi. Kesin gördüyseniz söyleyin tahmin yapmayın dedim adama :KK54: gördüm dedi. Oğlum olacakmış hiç inanasım gelmiyor. Eşime bile söylemedim bide kendi dr um dan duyana kadar bekleyeceğim:sus: Bakalım ne olacak:spor:
Ay ben heyecanlandım :KK53: Biz artık büyüyoruzda cinsiyetlerimz tahmin ediliyor Allahım yerim yerim:KK200: Sevgi pıtırcığı oldum:KK200: Kendi doktoruna ne zaman gitceksin kuzu

Dolap mevzusu benimde aklımı karıştırıyor. Birde ıvır zıvır birsürü malzemeleri olacak falan.
Ay bilmiyorum şimdiden bende dert edindim. Bir yanım doğmadan önce yap odayı diyor bir yanım erken olur diyor.
Taşınmakta zor olur kuzum ya :KK43:

Yap sen odayı. Daha rahat olursun bak. Evet zor olacak taşınma birde şimdide taşınamıyoruz 2 ay sonra türkiyeye gelicez eşimle ufak bir tatile o yüzden türkiye dönüşü karar verdik o zaman da 6 aylık olacak. Hiç bilmiyorum nasıl olacak :KK43:

Yaa ne güzel kesin söylemiş. Allah sagliklica kucağınıza almayı da nasip etsin ins.:KK66: kaç haftalikti söylediğinde acaba

Bakalım daha zaman var düşünüp karar vericez inşallah

9. haftadan sonra başladı kuzum. İlk başlarda hiç hamile gibi değildim. :KK43:
Doğru hatırlamışım kuzum :))
Az kaldı sabret bu hafta ağzımdaki tatsızlık gidiyo gibi benimde ordan tahmin ediyorum bitiyo heralde diye :eek:

Yap sen odayı. Daha rahat olursun bak. Evet zor olacak taşınma birde şimdide taşınamıyoruz 2 ay sonra türkiyeye gelicez eşimle ufak bir tatile o yüzden türkiye dönüşü karar verdik o zaman da 6 aylık olacak. Hiç bilmiyorum nasıl olacak :KK43:
Yardımcı olacak birileri olacak mı? O aylarda ağırlaşmaya başlarız. Allah yardımcınız olsun şimdiden canım. Bir yol bulunur elbet

Yardımcı olacak birileri olacak mı? O aylarda ağırlaşmaya başlarız. Allah yardımcınız olsun şimdiden canım. Bir yol bulunur elbet

Annem var ama oda çalışıyor artık yavaş yavaş eşimle yaparız. Bebeğim sağlıklı olsunda o günleri görmeyi yaşamayı nasip etsin allahım :anneadayı:

Annem var ama oda çalışıyor artık yavaş yavaş eşimle yaparız. Bebeğim sağlıklı olsunda o günleri görmeyi yaşamayı nasip etsin allahım :anneadayı:
Amin canım inşallah, bizimde ev sahibiyle ufak bir anlaşmazlığımız oldu geçen ay. Balkonu kapattırmıyor inatla..
Eşim tutturdu çıkıcam diye az kalsın bizde taşınıyorduk. Düşüncesi bile korkutmuştu beni. Gözümde büyümüştü herşey

Evet fıs fıs.. benim bir arkadaşım vardı 50 kg hamile kalmıştı. Daha 3-4 ayda ıh mıh fıs bu nasıl şey diyordum şimdi anlıyorum :)
bugün 2 kat merdiven çıktım nefes nefese, ay baa
Günaydın ballar nasılsınıZ??
Ayy 3 aydan sonra bulantı mı başlarmış ya sabaha karşı bulantıyla uyandım hala çok kötüyüm yoğurt yedim yok çubuk kraker yedim yok :mad:
bende sabah bulantısı çok oluyordu şimdi yavaş yavaş azalıyor. maalesef bulantıdan hiç bi şey yemek içimden gelmiyordu, en sonunda istifra ediyordum sonrası biraz halsizlik, biraz üşüme ve rahatlama. şimdi azalmaya başladı şükür. senin de 3 aydan sonra mı başladı her hamilelik farklı ayy

Amin canım inşallah, bizimde ev sahibiyle ufak bir anlaşmazlığımız oldu geçen ay. Balkonu kapattırmıyor inatla..
Eşim tutturdu çıkıcam diye az kalsın bizde taşınıyorduk. Düşüncesi bile korkutmuştu beni. Gözümde büyümüştü herşey

Kötü olmuş kapatırmaması. Ne inatçı ev sahipleri var. Bizim de İstanbul’da evimiz var kiracıya verdik 2 senedir kiracıyla hiç iletişme geçmedik kira hesaba yatar o kadar eve birşey mi yapmış yapmamış hiç sormadık bile :KK70:. Belki ev göçtü haberimiz yok. :KK49:

Beni taşınma düşüncesi korkutuyor ama bebeğime oda yapabilme imkanım olacağı içinde çok çok seviniyorum:anneadayı::KK200:

Hadi gözün aydın canım son 2 kontroldede bana erkek dedi 3.yü duymayı bekliyom bende :deli:

Ben bulaşık makinesindeki temizleri boşaltmadım şimdi de buzdolabındaki fazlalıkları çıkarınca birsürü tabak çıktı hepsi tezgah üzerinde

ohhh bol bol yerin var :KK49: aynen öyle canım tam 1 yatak odası takımı alıyor onun dışında bir şey koyamazsın dediğim gibi duvarın birini boş bırakmak zorunda kalıyoruz birinde de pencere var zaten o da boydan fransız balkon dedikleri varya onlardan, karşılıklı iki duvar kendiliğinden dolu otomatik olarak :)
Aynen canım bol bol var maşallahı var odanın :)) canım pencere önüne az bi mesafe bırakıp yatağının baş kısmını getirme şansın var mı öyle hiç düşündün mü o_O

Ah canım taşınma olayı beni de çok korkutuyor ama kaçıs yok mecbur annem gelir aslında bebekten önce taşınsak süper olucak ama ev bulamadık henüz:110:

X