2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bebek bezleriyle ilgili daha önce burada konuşuldu yanlış hatırlamıyorsam önceden stok yapmayın her bez her bebeğe iyi gelmiyor pişik yapan oluyor diye, öyle olunca stok için çekindim açıkçası biraz. Alırız sonra pişik yapar kalır hepsi tecrübeli anneler ne diyor bu konuda

Kuzenim de kullanmış o şurubu kızlar ama doktora o kadar zorlanıyorum dediğim halde vermedi bir şey son aylarda da riskli oluyormuş o yüzden bu gittiğimde tekrar sorcam versin bişey yok yere korkmayım ben de
Doğal çözümlerle kabızlığın gitmesini bekliyodur belki doktorun canım ondan vermemiştir.
Geçmiyo işte niye zora sokuyon beni de ver bi ilaç bende rahat edeyim seninde kafan şişmesin de

Molfix sızdırma yapmıyor mu ya kardeşimde hep sızdırmıştı.

Ben molfiks i çok uzun süre kullandım çok da beğenmiştim. Gece mi sızdırıyor ki acaba?
Yenidoğan da taşma sızdırma pek olmaz çünkü saat başı değiştirilir altı mide bağırsak faal olduğundan habire pıt pıt çıkarırlar minnoşlar

Kızlar ikili taramaya girdim canım cok skkın. Karnıma öyle bi bastırdı ki canım çok acıyor suan bile bebege bişey oolmus mudur?? Sizde öyle mi yaptılar??
Canım doktorlar tam bebeğin üstüne bastırmıyolar ki muayene ederken için rahat olsun

Kuzenim de kullanmış o şurubu kızlar ama doktora o kadar zorlanıyorum dediğim halde vermedi bir şey son aylarda da riskli oluyormuş o yüzden bu gittiğimde tekrar sorcam versin bişey yok yere korkmayım ben de
tüp bebek drlarıyla normal drlar biraz farklı oluyor canım mesela tüp dr um corasprin kullanacaksın diyor takip dr um bence gerek yok diyor. tüp dr um lohusalığında bile decaviti kullan diyor takip dr um bence bırak artık haftada 1 kez balık ye değerlerin güzel diyor.tüp dr um 10. haftaya kadar günde 2 kez progestan iğne ol diyor.takip dr um yok artık daha neler kkanama alanın yok kanaman yok ne alaka diyor ilaç konusunda tüp dr umu dinliyorum .sen prospektüsü de oku netten istersen diğer gitmende dr unada ilacı ismiyle sor belki önerir

Allahtan ne marka olursa olsun toptan fiyatına gelcek bi tık daha şanslıyım sizlere bakarak

Canım sağlıkla mutlulukla alırsın bebeişini kucağına inşallah

Kızlar ikili taramaya girdim canım cok skkın. Karnıma öyle bi bastırdı ki canım çok acıyor suan bile bebege bişey oolmus mudur?? Sizde öyle mi yaptılar??
Dönsün diye mi bastırdı ki ya acıtacak kadar ne oluyorsa doktorlar da bi ilginç taşız biz sanki

Valla kimse bana kızmasın stok yapma diyenler oldu ama ben yapıcam yetişmek mümkün olmaz yoksa.
Ben böyle uygun görüyorum(çok biliyorum ben.kendime de laf sokayım )
Yalan olmasın canım çok net hatırlamıyorum. Dönüp dolaşıp primaya kalmıştık nerdeyse hepsi sızdırmıştı Sorun benim kardeşte de olabilir tabi Her çocuk bir olmuyor sonuçta

Doğal çözümlerle kabızlığın gitmesini bekliyodur belki doktorun canım ondan vermemiştir.
Geçmiyo işte niye zora sokuyon beni de ver bi ilaç bende rahat edeyim seninde kafan şişmesin de
Bu kadar ısrara vermeli bence yoksa gidip kendim alıcam artık madem zararı yok
Tüp bebek biraz daha riskli göründüğü için mi öyle acaba canım ? Çünkü ben arada kendimi zorladığımı da söyledim zararlı yapma falan demedi beni mi sallamadı acaba ilaç şart böyle 6 ay daha her seferinde bir şey mi oldu acaba diye düşünemem

Allahtan ne marka olursa olsun toptan fiyatına gelcek bi tık daha şanslıyım sizlere bakarak
Aaa nerden geliyor öyle biz de alalım
Valla eşim de diyor alalım diye, hatta indirimde gördü 2-3 gün önce alalım mı birkaç paket dedi en azından araştıralım öyle alalım dedim

Canım belki o anda gaz vardır acı hissetmişsindir evet bastırıyorlar ama bende daha çok ultrasondan sonra yarım saat içinde hafif sızı oluyor sonra geçiyor. Enseyi ölçtü mü canım kaç çıktı?

yanlış anlama moralini bozmak istemem benzetmede yapmıyorum canım

halamın hep bağırsak problemi vardı çok zorlamıştı bebeğini kaybetti.
allah korusun sen önlemini al

İstiyomda istiyom de muayenede
Mecubur verir artık
Zararı olsa tüpte vermezler canım çok riskli işlemlerden geçiyoruz gebelik oluşsun diye ellerinden geleni yapıyo doktorlarımız

Aaa nerden geliyor öyle biz de alalım

Valla eşim de diyor alalım diye, hatta indirimde gördü 2-3 gün önce alalım mı birkaç paket dedi en azından araştıralım öyle alalım dedim
Şu sleepy den herkes memnun hem türk malı hem uygun fiyatlı. Ondan alıcam galiba ben.
He kullanamadık diyelim deneye deneye buluruz. Zaten ben 5-10 paket stok yapmıcam 1-2 bedenden ikişer tane gibi almayı düşünüyorum.

yanlış anlama moralini bozmak istemem benzetmede yapmıyorum canım

halamın hep bağırsak problemi vardı çok zorlamıştı bebeğini kaybetti.
allah korusun sen önlemini al
Allah korusun canım, ben de korkuyorum işte her seferinde mutlaka kullanırım artık bişeyler zorlamam da kendimi
İstiyomda istiyom de muayenede
Mecubur verir artık
Zararı olsa tüpte vermezler canım çok riskli işlemlerden geçiyoruz gebelik oluşsun diye ellerinden geleni yapıyo doktorlarımız
Tabi ki canım zararı olsa hiçbir doktor vermez, ben bu konuyu mutlaka görüşmeliyim

Kızlar bu bezler internette uygun oluyormuş kampanyalar oluyomuş sürekli sanırım ben o şekilde halledicem marka konusunda da deneyimleyip bebeğe hangisi pişik yapmazsa onu kullanırım.

Allah korusun canım, ben de korkuyorum işte her seferinde mutlaka kullanırım artık bişeyler zorlamam da kendimi

Tabi ki canım zararı olsa hiçbir doktor vermez, ben bu konuyu mutlaka görüşmeliyim

Allah yardımcın olsun en kısa zamanda geçsin inşallah
bu arada kaç ltre su içiyosun 2 ltnin altına düşünce bende de aynı sorun oluyor

Ben de önce parasını kenara koyalım almayalım dedim de her şeye zam geliyor maalesef. Şimdi 3 paket aldığımız paraya o zamana 1 paket anca alırız herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…