2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar.goguslerım başlarda çok şişti çok acıyırdu şimdi daha yumuşadı ve az acıyor.sızınde oyle oldu mu.doktor bır ay sonra gel dedıgı için korkuyorum da.ıkı haftam daha var:KK43:
evet canm.bendede aynı şekilde oldu.tedirgin olmana gerek yok bence

Günaydın kızlar.goguslerım başlarda çok şişti çok acıyırdu şimdi daha yumuşadı ve az acıyor.sızınde oyle oldu mu.doktor bır ay sonra gel dedıgı için korkuyorum da.ıkı haftam daha var:KK43:

Ben bir göğüs hassasiyeti hissetmedim, ilk gebeliğimde de yaşamamıştım bunu ama normal tabii ki yaşanması...Benim muayenem 26 Ekim muhtemelen yakın tarihlerde gideceğiz, içini ferah tut her şey yolunda gidiyor ve gidecek :nazar::KK200:

Canim universite hast gitmistim hic bana oksur vs demedi. Bebegin pozisyonu uygun degil yemek yede gel dedi. Bende yemek yedim tekrar gittim bu sefer de baska doktor varmis o bakti. Bende cok erken diye dusundum ama apar topar ikili teste gideceksin dediler. Tek tesellim zaten ense kalinligi Allahim hayirli insanlarla karsilastirsin ve hayirlisini versin canim
ankara üniversitesi mi? garip biyer de orası. herkeste bi atar bi gider.

Aynen bende oyleyım.dun bıraz yurudum nefes nefese kaldım.bırde yemek yerken zor nefes alıyorum.nefes darlığı şimdiden başladı bende yandım
Evet canım bu da sanıyorum kan hacmimizin iki katına çıkmasından kaynaklanıyor. Bende hep bir kalp çarpıntısı böyle bir bayılacak gibi, nefesime doyamama oluyor. Bi de bulantı arttı mı nefesim iyice kesiliyor, çıkarıyorum akşamları ve geceleri o zaman da artık elim ayağım kesilmiş oluyor halsizlikten. Ama yine de binlerce şükür Allahıma şu mübarek cuma gününde, bunları yaşamak için bile neler yaşadım ne kadar bekledim. Şikayet edersem olmaz. Hamdolsun!

Evet bende onceden de vardı şimdi artmış sankı

Çok normal canım bendede oluyor bazen dümdüz bazen bakıyorum etrafında bir sürü kabarcıklar bazıları kocaman bazıları küçük değişiyo. Zaten hamilelik belirtisi olarak geçiyormuş :KK31:

Teşekkürler kızlar İçim rahatladı internette de çok saçma şeyler yazıyor bir an için korktum :110:

Canım benim göğüs hassasiyetim çok az oldu haftalardır da yok sadece büyüdüğünü hissediyorum kabarcıklar artmış bi de krem sürmem lazım sanki uçları soyulmuş gibi korkma canım :KK200:

Kızlar ilk haftalarda da agır bu grip geçirmiştim.Şu an yine burun akıntısı başladı.Benim bünyem bu kadar zayıf degildi iki ay geçmeden yine hastalandım. inşallah ilerlemez bakalm.Dikkat edin kendinize
Geçmiş olsun.hamilelıkte bağışıklık çok zayıflıyor.bırde ogretmendın sanırım okul mıkrop dolu çok dıkkat et.eşimde öğretmen okuldan çok kapıyor

X