2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sorma eşimle ev alışverişine çıktık ordan oraya mahvoldum :confused: evde yata yata tembelliğe alışmışım nefes nefese kaldım :KK71:
Kız nolcak bu bizim nefes nefese hallerimiz evde vcye giderken nefes nefese kalıyorum :deli:
Gerçi bunda birazda bizim burdaki yol çalışmasınında etkisi var her taraf toz içinde çünkü eşimde nefes nefese :)

Kız nolcak bu bizim nefes nefese hallerimiz evde vcye giderken nefes nefese kalıyorum :deli:
Gerçi bunda birazda bizim burdaki yol çalışmasınında etkisi var her taraf toz içinde çünkü eşimde nefes nefese :)
Yürüyüşe de çıkıyorum ama eski tempo olmayınca demekki vücut yoruluyor şimdi en ufak bir şeyde :) arabayı da olabildiğince yakına park ediyoruz ulaşım kolay olsun diye:KK53: güvenemiyorum kendime:KK45:

Yürüyüşe de çıkıyorum ama eski tempo olmayınca demekki vücut yoruluyor şimdi en ufak bir şeyde :) arabayı da olabildiğince yakına park ediyoruz ulaşım kolay olsun diye:KK53: güvenemiyorum kendime:KK45:
Tabi yorulursun gebesin sen gebe :anneadayı:
İlk aydan beri yürüyon mu kız :)
Yanlız arabayı yakına koyma iyi fikirmiş :super:
Hemen gidiyorum merak ettim :KK55::KK48:
Geri çabuk gel oralarda kapmasınlar seni :p

Kızz sen 48 kiloyla mı hamile kaldın :nazar:
En son 48 kiloyu evlendiğim sene ve ertesi sene görmüştüm :KK48:
Yok kız ne 48i lisedeydi oo ama o zamanda vardı göbüş.
Ben iştahsızdım çok yemek seçerdim. Eşimle tanıştığımda dedi ki bu halinden eser kalmayacak:KK53:
Sonuç 3-4 senede 160 boya 60 kilo:KK53: Hamile kalmadan önce tam karar vermiştim zayıflıyım bari diye hayaller suya düştü :KK53:

Tabi yorulursun gebesin sen gebe :anneadayı:
İlk aydan beri yürüyon mu kız :)
Yanlız arabayı yakına koyma iyi fikirmiş :super:

Geri çabuk gel oralarda kapmasınlar seni :p
Yürüyorum kuzum hatta ilk günler daha çok yürüyordum geçen hafta soğudu havalar mola verdim biraz :)
Geldim hemen bakıp :KK53:
:nazar: çok güzeller demi bende görünce banada banada dedim :anneadayı::deli:
Hem de nasıl güzeller ya maşallah kocaman olmuş bebişleri :nazar:

Ben iştahsızdım çok yemek seçerdim. Eşimle tanıştığımda dedi ki bu halinden eser kalmayacak:KK53:
Sonuç 3-4 senede 160 boya 60 kilo:KK53: Hamile kalmadan önce tam karar vermiştim zayıflıyım bari diye hayaller suya düştü :KK53:
Biz eşimle spora başladık hamile hamile spor ve diyet yapmışım ben farkında olmadan :KK53: belki bebiş vardır diye sporda çok zorlamıyordum da kendimi diyet yaptığıma pişmanım :KK48:

Hee bende 48le hamile kaldın sandım :KK48:
Hayaller doğumdan sonraya kaldı :KK45:

Biz eşimle spora başladık hamile hamile spor ve diyet yapmışım ben farkında olmadan :KK53: belki bebiş vardır diye sporda çok zorlamıyordum da kendimi diyet yaptığıma pişmanım :KK48:
Bende spora başlamıştım ayıptır demesi 61 olmuştum dedim bunun sonu yok heralde 70 falan olcam :KK53:
59la hamile kaldım:süslü:

Yürüyorum kuzum hatta ilk günler daha çok yürüyordum geçen hafta soğudu havalar mola verdim biraz :)
Geldim hemen bakıp :KK53:

Hem de nasıl güzeller ya maşallah kocaman olmuş bebişleri :nazar:
Maşallah kız sana :super:
İlk 3 ay yürümedim,doktor izin verdi 3-4 gün anca yürüdüm :KK48:
Sonra tekrar istirahat geldi :KK53:

12.haftadan sonra rahim karın boşluğuna ilerliyo bizimde minikler biz burdayız der yakında :nazar:
Bulantılarım ablama çekmiş göbüşte çekerse teeee 6.ayda çıkar benim göbüş :anneadayı::lülülü:

Bende spora başlamıştım ayıptır demesi 61 olmuştum dedim bunun sonu yok heralde 70 falan olcam :KK53:
59la hamile kaldım:süslü:
Benim fazla kilom da yoktu aslında ama eksiye geçersem hamilelikte kolay olur diye düşündüm :KK53:
Maşallah kız sana :super:
İlk 3 ay yürümedim,doktor izin verdi 3-4 gün anca yürüdüm :KK48:
Sonra tekrar istirahat geldi :KK53:

12.haftadan sonra rahim karın boşluğuna ilerliyo bizimde minikler biz burdayız der yakında :nazar:
Bulantılarım ablama çekmiş göbüşte çekerse teeee 6.ayda çıkar benim göbüş :anneadayı::lülülü:
Bana günde 20 dakika yürüyebilirsin dedi iyice tembelleşmemek için çıkıyordum :KK48:
Ben de anneme çekersem 6. Ayda anca çıkar :) ama bulantı konusunda çok benzemiyoruz o çok çekmiş bulantıdan :confused:

Benim fazla kilom da yoktu aslında ama eksiye geçersem hamilelikte kolay olur diye düşündüm :KK53:

Bana günde 20 dakika yürüyebilirsin dedi iyice tembelleşmemek için çıkıyordum :KK48:
Ben de anneme çekersem 6. Ayda anca çıkar :) ama bulantı konusunda çok benzemiyoruz o çok çekmiş bulantıdan :confused:
Yürüyebildiğin kadar yürü kuzum hepsi kar olarak kalır yanına :dondurma:
Sen o zaman annene çekmemişin seninki erken çıkar :anneadayı::KK200:

X