2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Nasıl bi insanmış bu kadın allah allah kolunu tutsan ne oluyormuş kibre bak

Canım o biraz annelik içgüdüsü ama öyle bişeyi başaramayız,hadi şimdi başardık bunun ilerleyen ayları doğumu var :))

Bana da öyle derlerdi oğlum oldu heheh hatta bi arkadaş 5 kez doğursan 5ide erkek olacak der allahım deli mi ne

Benimde aklımda onlar var pembii pembiş dantelli incili süsler giysiler. Ama nedense internetten giyai bakınca sadece erkek bebeğe uygun olanlara bakıyorum iç güdülsel mi acaba ?

Canım o biraz annelik içgüdüsü ama öyle bişeyi başaramayız,hadi şimdi başardık bunun ilerleyen ayları doğumu var :))

Aynen öyle biz yurtdışındayız burda sadece benim ailem var eşimin ailesi istanbulda burda kimse yok eşimin ailesinden. Aralık ayında istanbula tatile gidecez önceden almıştık biletleri daha bebiş yokken. Zaten gittiğimde 5bucuk aylık olmuş oluyorum muhtemelen bütün akrabaları öğrenecek o zaman artık o zamana kadar ne kadar saklayabilirsem onu kendime kar sayacam

Benimde aklımda onlar var pembii pembiş dantelli incili süsler giysiler. Ama nedense internetten giyai bakınca sadece erkek bebeğe uygun olanlara bakıyorum iç güdülsel mi acaba ?
Olabilir valla cnm Ben ortak şeylere bakıyorum ama kıza kayıyorum hep bakarken istemsiz oluyor

Gören herkese büyük şok olur canım 2kişi gönderip 3 kişi olarak geri dönmeniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…