2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bir an kendimi dinliyor gibi oldum Büyük konuşmuşuz demek ki. Nasıl kazara kalınır ya aklım almıyordu. İlkine ne uğraşlar ne uğraşlar...

Ooooo bu grup tam benlikmiş. 1-2 yaş arayla bebişi gelecek bir sürü anne olduk Ben de korkuyordum bir ben miyim böyle diye Çevremde iki çocuklu bile çok az kişi var, kaldı ki bu kadar yakın arayla kimsenin yok çocuğu. Hatta çoğu çocuksuz.

Sigortalı tescil servisinde çalışıyor. Çok yoğunlar. Ağzının içinde öyle büyük aftlar çıktı ki konuşamama sebebi de bu zaten. Akşama kadar sadece başvuru alıyorlar evrak kaydını 7 ye kadar fazla mesaide yapıyorlar.

Grup kapali grup mu acaba bide hep kapali kalck mi??
Buarada ben felaket yiyorum oyle boyle degil onunu alamiyorum normalde bile bukdr yiyen biri degildm cok kilo alcm diye korkuyorm.. midem de bulaniyo aslnda ama istahta keslme yok malesef
Aman kilolara dikkat ilk gebelikte 30 kilo aldim dogumum cok zor oldu bu defa kilolari kontrol ederim insallah

Dimi butun arkds listemz gorck gruba katldgmzi sirf ondan cekindgmden gelemiyorum gruba
Grup gizli olursa göremezler aslinda mumkunse gizli olsun hehheeh kimse gormesin uye oldugumuzu hatta adini degistirin bisi yapin herkesler bilmesin hamis oldugumuzu tuhh tuhh olay olurum

Kızlar kan testi yaptım 409.0 çıktı. Dr a yarın yada ctesi göstereceğim. Sizin değerler nasıldı? İyi mi bu?

Şimdi gruba katılırsak herkes anlar hamile olduğumuzu ama onu napıcaz

Dimi butun arkds listemz gorck gruba katldgmzi sirf ondan cekindgmden gelemiyorum gruba
Grup kapalı kızlar.
Geldim de kimsecikler yok baska
Canım daha yeni görüyorlar bide baksana gören olcak falan diye gelmemisler.

Grup gizli olursa göremezler aslinda mumkunse gizli olsun hehheeh kimse gormesin uye oldugumuzu hatta adini degistirin bisi yapin herkesler bilmesin hamis oldugumuzu tuhh tuhh olay olurum
Ben şimdi gizli yapıyorum kimse göremez.o zaman adınızı bana özelden yazın tek tek önce istek yollayıp sonra ekliyim.

Kesin gorurler mi yav heheh mahvoldum simdi esim gelip uye olmusun hayirdir vs deyip beynimi yer aman

Hehheh sagol canim allah ne muradin varsa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…