2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
@Cazgirella o 2017 mart annesi sahsiyet benim
Konu sahibi olunca ilk sayfayi duzenleyebiliyorsun canim liste vs giriste sabit kalirdi burda paylassak sayfalar ilerleyecek ulasilmasi guc olacak manada
Heh işte biri vardı ama kim olduğunu unutmuşum. Ay cahilligime ver hiç bilmiyorum ben buraları. doğru diyorsun ilk sayfaya koymak lazım ama FB da oluşturursak başa tuttururuz.

Kizlar hamilelik takvimi nerden eklenio
Canım bak biz yorum yazınca hani aşağıda bebeğin haftası çıkıyor ya.onun en altında hamilelik takvimi yazıyor.ona tikla.

Bizde 2014 haziran annelerinde yaşadık. Kazen affetmedi hepimizi banlamıştı ne günlerdi yahu. Hala görüşüyoruz arkadaşlarla. Artık çocukları okula gönderme muhabbetlerine başladık.
Valla biz de öyle oldukne güzel olur yine yapsak.Ven kurdum bile canım hadi gel.Tek üye benim suan

FB u nedir yahu yeşillendirin bizi de
Şekerim açık açık yazarsak burayı kullanamayiz sonra. Hani şu malum sosyal paylasim alanı yaa.Begeni yapıyorsun, fotoğraf paylaşıyorsun hani.bildin mi?

Tesekkurler sanirim araya araya buldum

Arkadaş malum sosyal paylaşım sitesinde grup kurdum. Baş harflerini yazıyorum oranın FB.Acik açık yazmayın sakın banlaniriz burda, kazen canimiza okur. 2019 NİSAN ANNELERİ KK GRUBU bu isimde.Suan tek üye benim gelin hadi.ordaki grupta hem yorum hem de paylaşım daha kolay olacak.

Bn kullanmiorm fb o yuzden katilamiom.. Bn sizinle burdan idare ederim artikim

Grup kapali grup mu acaba bide hep kapali kalck mi??
Buarada ben felaket yiyorum oyle boyle degil onunu alamiyorum normalde bile bukdr yiyen biri degildm cok kilo alcm diye korkuyorm.. midem de bulaniyo aslnda ama istahta keslme yok malesef

Grubumuzun ilk üyesi kartopu1988 oldu onu da yönetici yaptim.Geleni hangimiz görürsek kabul edeceğiz arkadaşlar. Gelen kişi yaptığım paylaşımın altına buradaki adını da yazarsa birbirimizi tanırız. Hadi hayırlısı olsun

Grup kapali grup mu acaba bide hep kapali kalck mi??
Buarada ben felaket yiyorum oyle boyle degil onunu alamiyorum normalde bile bukdr yiyen biri degildm cok kilo alcm diye korkuyorm.. midem de bulaniyo aslnda ama istahta keslme yok malesef
Evet canım kapalı.Herkes toplandıktan sonra gizli bile yapabiliriz.bizden başka kimse olmasın ve paylaşımları görmesin. Hatta ben simdi fotografimi paylasacagim.Bulantiya rağmen istah vay anasını, ben böyle hamile gormedim

Aslinda kendimden bole bi performans bekliyodm nekdr gariplik varsa ustume cekerm cunku sirf kilo alrm korkusndan 2 yillik evliyim dha yeni isteyebldm bebis.. nyse hayirlisi bakalm dikkat etmye calscm bundan sonra bakalm insallah olursa

Dun kiz cicilerini gorup bayilacaktim magazada ilk benim oglan olunca pek cicikli seyler alamadim simdi icim gidiyor kiz olsa da alsam diye dogumu nasil bekliyim ben mumkunsuz
ay ben de biseyler alsam mi diye dusundum sonra dedim kendine gel :)

Aslinda kendimden bole bi performans bekliyodm nekdr gariplik varsa ustume cekerm cunku sirf kilo alrm korkusndan 2 yillik evliyim dha yeni isteyebldm bebis.. nyse hayirlisi bakalm dikkat etmye calscm bundan sonra bakalm insallah olursa
Kıyamam ya canım en azından ilk 3 ay dikkat edersek iyi olur.son 3 ay hizla kilo alcaz zaten.

Dun kiz cicilerini gorup bayilacaktim magazada ilk benim oglan olunca pek cicikli seyler alamadim simdi icim gidiyor kiz olsa da alsam diye dogumu nasil bekliyim ben mumkunsuz
Ay sorma yaa ben de bitiyorum kız cicilerine

ay ben de biseyler alsam mi diye dusundum sonra dedim kendine gel :)
Kız dur en azından bebisleri bı görelim oradalar mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…