2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bu arada internette 10 haftalık hamileleri görüyorum minicik çıkmış göbekleri, benim göbek hala dümdüz var mı göbeği hiç çıkmayan benim gibi o_O

Cinsiyet işaretleyenler bile olmuş :KK53:
Evet bende yeni gördüm. Cinsiyet işaretleyeler olmuş:KK66: tebrik ederim. Bu kadar çabuk görülmüş cinsiyetler. Benim doktorum solemicem 16. Haftada solerim dedi. Kiz cinsiyetleri daha gec belli olur denirdi onlar bile belli olmus. ☺

Bu arada internette 10 haftalık hamileleri görüyorum minicik çıkmış göbekleri, benim göbek hala dümdüz var mı göbeği hiç çıkmayan benim gibi o_O
Benim hiç yok göbeğim. Zaten bu haftada olmazki. Doktorlar genelde çıplak 16. Haftada dışardan da 20 den sonra anlaşılır diyorlar. Bu haftalarda çıkan gobekler bebekle alakalı diildir diyorlar.

Benim hiç yok göbeğim. Zaten bu haftada olmazki. Doktorlar genelde çıplak 16. Haftada dışardan da 20 den sonra anlaşılır diyorlar. Bu haftalarda çıkan gobekler bebekle alakalı diildir diyorlar.
Benim geçen ay oldu birazcık ama şişkinlik olduğu belliydi şimdi indi zaten dümdüz oldum yine :) ben de öyle düşünüyorum da aklıma takıldı işte
Bence onları dışardan birileri işaretlemiş ya bakıp bakıp sinir oluyorum Zaten :halay:
Ayy kıyamam :KK70: kız ben sana erkek hissediyorum nedense :KK53:

:KK16:
Canım ben de kullanıyorum kan sulandırıcı ; mutlaka içmelisin , içtiğine emin olamıyorsan örneğin 1 hap mı içiyorsun günde bari hapın yarısını iç ve bir daha unutmamaya çalış. Bir kereden bir şey olmaz inşallah bundan önce hep düzenli içtiysen. Folik asit de içmiş olsan bile tekrar içmenin zararı olmaz çünkü fazlasını idrarla atıyor vücut

Çok önemli canım, doğru söylüyorsun :110: Bugün içtim çok şükür. Allahım korusun yavrularımızı:KK200: senin de mi tüp bebek canım?

Bence kendilerini kandırıyorlar :KK48: O denli çabuk çıkması için çoklu bir gebelik olması gerekir. :KK45:
Benim ilk gebeliğimde de 5 aylıkken falan yeni yeni anlaşılıyordu :KK14: Şuanda da kendime has bir göbeğim var :eek:

Ehehe bende oğlum diye seviyorum karnımı. Eşim kızım diye:KK70:
Ayrıca bende seninkini erkek gibi hissettim bakalım hisler doğru çıkacak mı:süslü:
Ben çocuğun yanında öyle konuşma alınır erkekse diyorum :KK70: erkek hissettiğim halde kızım diye çıktı ağzımdan birkaç kere benim kafa çok karışık belli ki :KK53: bizim dünürlük yatar o zaman :KK70:

Bence kendilerini kandırıyorlar :KK48: O denli çabuk çıkması için çoklu bir gebelik olması gerekir. :KK45:
Benim ilk gebeliğimde de 5 aylıkken falan yeni yeni anlaşılıyordu :KK14: Şuanda da kendime has bir göbeğim var :eek:
Annemin de 5 aylıkken çıkmaya başlamış göbeği onlar gazı göbek sanıyor diyor :KK48: neyse yalnız değilmişim:KK53:

Ben çocuğun yanında öyle konuşma alınır erkekse diyorum :KK70: erkek hissettiğim halde kızım diye çıktı ağzımdan birkaç kere benim kafa çok karışık belli ki :KK53: bizim dünürlük yatar o zaman :KK70:
Dur kız daha belli olan birşey yok :halay:
Birde ikimizin ki de kız oluyormuş biz şok:KK57:

X