2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
MHRSde denk geldi yapıştım akbaba gibi :)
Ayy ama cinsiyet işi olmaz haftayı yanlış hesaplamışım 12+5 oluyormuşum o gün :) 13+5 hesaplamışım
Benim cinsiyetten yana hiç ümidim yok zaten ikili için de gitmiş olcam o gün, sen yaptıracak mısın

Olabildiğince yememeye çalışıyorum canım. Zaten eve de pek almayız abur cubur onun yerine sağlıklı şeyler bulundurmaya çalışıyorum iş yerimde falan meyve, kuruyemiş v.s

Ay en güzelini yapıyorsun gerçekten. Ben kendimi kandıramıyorum öyle:)
:) Aslında elinin altında olup olmamasıyla alakalı bence kuzum Ben de bir zamanlar eve stok yapardım tabi işe de... Sonra baktım kızıma bir alternatif oluyor tabi yemek yemiyor. Artık almamaya başladım bizde alıştık... Ama korkmuyorda değilim iştahım açılır gözüm herşeye düşerse diye

Evet canım ikili test için gitçem o gün. ben biraz böyleyim yaptırmasam sürekli aklıma olur kendimi biliyorum.
Ben de öyleyim canım keşke yaptırsaydım derim sonra kendimi biliyorum
Olabildiğince yememeye çalışıyorum canım. Zaten eve de pek almayız abur cubur onun yerine sağlıklı şeyler bulundurmaya çalışıyorum iş yerimde falan meyve, kuruyemiş v.s
Meyve yiyorum canım, kuruyemiş de yiyorum abartmadan az az. Ama tatlı ihtiyacımı karşılamıyorlar sanırım arada canım istiyor :)

hahha bennde hep eşimden iki yudum alıyorum yalnız değilmişim

bugün 2 li tarama yaptırdım kızlar 12+6 yım dr emin olmamakla beraber cinsyetin erkek olduğunu düşünüyorum dedi belli olan varmı aranızda
Erkek biraz daha erken belli oluyormuş diye duydum canım o yüzden tahmin etmiş olabilir :) bu arada ikili tarama için aç ya da tok fark ediyor mu ?

Canım mikrop çıkmamış çok sevindim inşallah biran önce atlatırsınız :)

bugün 2 li tarama yaptırdım kızlar 12+6 yım dr emin olmamakla beraber cinsyetin erkek olduğunu düşünüyorum dedi belli olan varmı aranızda
2li nasıl geçti canım ense kalınlığı kaç çıktı ?
10+6da banada erkek dedi 2lide kesinleşir diye bekliyorum bende.
Erkek kıza göre önce belli oluyomuş

Soranda ben değildim onu yanlış belirtmişim eşim sordu
Benim aklıma bile gelmedi senin hesaptan leyla gibi oluyorum miniğimi görünce
Benim o gün sol tarafımdaki kemikte felaket bir ağrı vardı doktora gidince onu da soracaktım, doktorun yanından çıktım kayınvalidem ağrını da sordun mu neden olurmuş dedi ne ağrısı dedim o kadar uçtum yani ağrıyı falan unuttum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…