2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Selam kızlar
Dün bebeğimi kaybettim..
Sizlere sağlıklı hamilelikler diliyorum
İnşallah hayırlısı ile kucağınıza alırsınız bebeklerinizi
Kendinize iyi bakın

Selam kızlar
Dün bebeğimi kaybettim..
Kendinize iyi bakın
Cnm benim senin kalbin o kadar güzel ki, Rabbim sana tez vakitte hayırlısı ile tekrar nasip eyleyecek.
Dualarım hep seninle.

Selam kızlar
Dün bebeğimi kaybettim..
Kendinize iyi bakın
Rabbim en kısa ve en doğru zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin sana..

Selam kızlar
Dün bebeğimi kaybettim..
Kendinize iyi bakın
Çok geçmiş olsun canım. Üzüldüm..
En kısa zamanda bebişine yeniden kavuşursun inşallah. :dua:

K _krbck canim benimde hepatit c bi yerde negatif bi yerde zayif pozitif cikmisti. Tabi kafa bulaniyor. Ilk gebeligimdede devlette yaptirdim zayif pozitifti. Baska yerde testi tekrarladim sonuc negatif.referans degedleride ayniydi anlamadim yani. Ikinci gebelikte yine devlette zayif pozitif cikti saglik ocaginda yapilanda negatif doktorda ne olur ne olmaz hcv rnaya bakilsin gercekten varmi yokmu dedi ozele gidip yaptirdim. Sonuc negatif. Nasil is yapiyolarsa
Aynı benim durum. Bakalım 10 güne çıkacak sonuç

Kızlar çikolata bisküvi falan yiyor musunuz ? Ben elime bi çikolata alıyorum herkes paketli ürün yeme diye bakıyor :KK43: zaten tatlı hiçbir şey yiyemiyorum 2-3 güne bir yediğim bu var o kadar zararlı mıdır gerçekten :KK53:

Kızlar çikolata bisküvi falan yiyor musunuz ? Ben elime bi çikolata alıyorum herkes paketli ürün yeme diye bakıyor :KK43: zaten tatlı hiçbir şey yiyemiyorum 2-3 güne bir yediğim bu var o kadar zararlı mıdır gerçekten :KK53:
Ayyy boşver milleti ya sen ne istersen onu.yap canın istiyorsa ye istemezse yeme.ne zararsız degilki yediklerimixin içinde.meyvelerde bile bal mumu var eskisi gibi eline bı elma alıp isararak yiyemiyoruz sen icininden geldiği gibi davran.

İçindeki katkı maddeleri yüzünden zararlı aslında sadece hamilelikte değil her zaman dikkat edilmesi durum ama yapacak birşey yok herşey GDOlu. Tahminimce birşey olmaz sürekli yenmediği sürece. Mümkün olduğunda doğal olanı ya da katkısız olanı tercih etmeye çalış.

Ayyy boşver milleti ya sen ne istersen onu.yap canın istiyorsa ye istemezse yeme.ne zararsız degilki yediklerimixin içinde.meyvelerde bile bal mumu var eskisi gibi eline bı elma alıp isararak yiyemiyoruz sen icininden geldiği gibi davran.
Valla öyle yapıyorum şekerim mi düşüyor nedir canım istiyor mecbur yiyorum. Normalde de tatlı sevmem ama hamilelikte iyice soğudum. Abartmadığım sürece sorun olmaz herhalde.
İçindeki katkı maddeleri yüzünden zararlı aslında sadece hamilelikte değil her zaman dikkat edilmesi durum ama yapacak birşey yok herşey GDOlu. Tahminimce birşey olmaz sürekli yenmediği sürece. Mümkün olduğunda doğal olanı ya da katkısız olanı tercih etmeye çalış.
Normalde de çok tüketmem ama dediğim gibi tatlı hiç yemiyorum vücut istiyor bir yerde :KK43: katkısız da ne kaldı ki artık neye elimizi atsak korkarak alıyoruz.. az az tüketiym madem :)

Valla öyle yapıyorum şekerim mi düşüyor nedir canım istiyor mecbur yiyorum. Normalde de tatlı sevmem ama hamilelikte iyice soğudum. Abartmadığım sürece sorun olmaz herhalde.

Normalde de çok tüketmem ama dediğim gibi tatlı hiç yemiyorum vücut istiyor bir yerde :KK43: katkısız da ne kaldı ki artık neye elimizi atsak korkarak alıyoruz.. az az tüketiym madem :)
Birşey olmaz kuzum canın istediğin ye gitsin bende yiyorum valla canım çektikçe çikolata :) ama mesela cips falan bıraktım..

Aman ye cnm.
Rabbim nefsi ile kimseyi sınamasın.
Herşeyde zararlı madde var artık.
Bana herşey yasak bakıp bakıp kafa çeviriyorum.
Bazen sinirlerim bozuluyor ağlıyorum. Öyle cnm istiyor ki.

Birşey olmaz kuzum canın istediğin ye gitsin bende yiyorum valla canım çektikçe çikolata :) ama mesela cips falan bıraktım..
Cips kola falan öğrendiğimden beri ağzıma sürmedim. Ay dur yalan olmasın kocam içerken çok güzel koktu 2 yudum aldım koladan dayanamadım :KK53: elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum arada kaçamak olur artık :)

Ben randevumu ayın 10una alabildim.
O hafta sonu düğünümüz var.
Aslında düğünden sonraki p.tesiye alıp düğüne 1 hafta önceden gidecektim.
Planlarım uymadı yine. Birde belki cinsiyet belli olur diye merak etmiyor değilim. :halay:
Gerçi doktorumu biliyorum 16. Haftadan önce söylemiyor net değilse.

Aman ye cnm.
Rabbim nefsi ile kimseyi sınamasın.
Herşeyde zararlı madde var artık.
Bana herşey yasak bakıp bakıp kafa çeviriyorum.
Bazen sinirlerim bozuluyor ağlıyorum. Öyle cnm istiyor ki.
Haklısın canım her şeyde katkı maddesi var artık hangisinden uzak durabiliriz ki.. sağlığın için yapacak bir şey yok canım, şimdi bir de bebişin var.. Allah sabrını da verir onun.. ne kadar güzel bak bilinçlisin ya dikkat etmesen ?

Ben randevumu ayın 10una alabildim.
O hafta sonu düğünümüz var.
Aslında düğünden sonraki p.tesiye alıp düğüne 1 hafta önceden gidecektim.
Planlarım uymadı yine. Birde belki cinsiyet belli olur diye merak etmiyor değilim. :halay:
Gerçi doktorumu biliyorum 16. Haftadan önce söylemiyor net değilse.
Benim de ayın 10unda :KK53: daha randevu almadım benim doktor pazartesi sabahtan açıyor o haftanın randevularını :işsiz:

X