2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende şimdi şimdi dikkat ediyorum meyve yığıyorum eve allaha şükür aklımda kalmayacak şekilde de hepsinden birer birer yiyorum. O yüzden tatlı ihtiyacımı bende frenliyorum ama o çikolataların yeri farklı oluyor ya Halbuki bende 3 senedir hiçbir tatlıyı yemiyordum. Hamişlikte canım çekmeye başladı.

bugün 2 li tarama yaptırdım kızlar 12+6 yım dr emin olmamakla beraber cinsyetin erkek olduğunu düşünüyorum dedi belli olan varmı aranızda
Cinsiyet konuşmaya başlıyoruz yavaştan Erkeği tahmin etmek daha kolay oluyor demek ki. Doktordan doktora da değişiyor tabi. Emin olmadan söylemiyor bir çoğu :)

Kizlar birsey soracagim benim goguslerim iki uc gun oncesine kadar cok aciyordu ve sertti. Bugun hic acimiyor ve inmis gibi yumusak. Sizce sebebi ne olabilir ? Hic boyle olmamisti bebegin sagligiyla alakali olabilir mi ?

evet diğer gitmemde 10+4 falandı sormuştum dr emin olmadan soylemem tahmınım var ama demişti :)

Kizlar birsey soracagim benim goguslerim iki uc gun oncesine kadar cok aciyordu ve sertti. Bugun hic acimiyor ve inmis gibi yumusak. Sizce sebebi ne olabilir ? Hic boyle olmamisti bebegin sagligiyla alakali olabilir mi ?
Yok cnm merak etme başlarda benimde ilk göğüslerim açimaya başladı bayagi da büyüdü arada çok acıyor arada sanki yumuşak gibi zaten gögusler den çok çeken birisiyim.normal yani korkma.

Cinsiyet konuşmaya başlıyoruz yavaştan Erkeği tahmin etmek daha kolay oluyor demek ki. Doktordan doktora da değişiyor tabi. Emin olmadan söylemiyor bir çoğu :)[/QUOTE]
Valla ilk gebeliği mde 12 .haftada kız dedi ikinci gebeliği mde de 13.haftada kız dedi doğru çıktı doktora sormustum o zaman erkek daha erken belli oluyormus diye pipisinden dolayi.dr.kızida parlaklık oluyor ordan anlıyoruz demişti. .

Geçen bende o yüzden telaş yaptım tek geçmeyen belirtim göğüs hassasiyeti ama bi gün indi böyle acı falan gitti aha dedim birşey oldu. Arada kendimi mıncıklıyorum belrti olmadığı zaman :)
Ama iyiymiş bebişim oluyor demek ki böyle şeyler. Sende sıkıntı yapma kendine

İnsallah benimde iyidir bebegim
Sorma canim bende bazen mincikliyorum elim hep orda kendimi sapik gibi hissediyorum Cunku bulantim da cok olmadigi icin tek belirtim goguslerimdi

Yok cnm merak etme başlarda benimde ilk göğüslerim açimaya başladı bayagi da büyüdü arada çok acıyor arada sanki yumuşak gibi zaten gögusler den çok çeken birisiyim.normal yani korkma.

İnsallah hersey normaldir canim birde benim dusuk riskim oldugu icin yuregim agzimda geziyorum Artik psikolojim bozuldu goguslerim acisin midem bulansin ama bebegim iyi olsun diyorum akli melekelerim cok yerinde degil

Benimde o kadar çok soracaklarım varki rüyalarıma girdi. doktorun yanındayım soracaklarımı unutmuşum falan...

bugün 2 li tarama yaptırdım kızlar 12+6 yım dr emin olmamakla beraber cinsyetin erkek olduğunu düşünüyorum dedi belli olan varmı aranızda
Takvime gore 10/04 gorunuyosunuz. Bebek önden mi gidiyor acaba adet tarihinizle uyumlu mu, 12 hafta 6 gün çıkmışsınız.

Aynen birde kemik yapısından vs bir çok yöntemi varmış. Doktor olunca anlaması kolay oluyordur tabi :)

Sorma canim bende bazen mincikliyorum elim hep orda kendimi sapik gibi hissediyorum Cunku bulantim da cok olmadigi icin tek belirtim goguslerimdi
Mide bulantım olmadığı zaman mıncıklıyorum kontrol ediyorum
Tek olmadığıma sevindim

Mini mini çok tatlısın yaa:) ıns sagliklica alırsın bebisini kucağına. Kanama durumun ne alemde nasilsin

Canım bende ssdce ilk zamanlar hassasiyet vardı şuan hiç yok ve büyüyorlar örneğin benim belimde ağrımaz regl zamanlarımda da öyleydi yani bebeğin sağlığıyla bir alakası olmadığını düşünüyorum çok kendini dinleme canım.

Hanimlar naslsnz bebisler nasil :)

Cok sukur esimle aramiz duzeldi suan iyiyim ben
Mutluyum :)

Hanimlar keratin bakimi yaptirabiliyormuyuz ?
Sevindim canım. Bencede her ne olursa olsun resmi nikahı yapın.
Keratin bakımı hakkında bilgim yok ama zararlı olduğunu tahmin ediyorum. Kimyasal hep. Solumak falanda zararlı bilemedim.
Doktoruna sorman daha iyi olur tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…