2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Cnm ağzına sağlık ne güzel yazmışsın, ben evlenirken eşimin ailesi hiç oralı olmadı, yardım etmedi, evlendikten sonra balayında başladılar beni rahatsız etmeye.
Eşim beni rahatsız eden kişiyi aradı siz benim karımı üzüp rahatsız edemezsiniz dedi, daha sonrada birşeyler oldu karımı kimseye ezdirmem dedi.
İnan ki eşime sevgim zaten sonsuz ama böyle beni koruduğu için Allah'a hamd ettim.
Eşim beni korumasa akbaba gibi tepemdeydiler.
Şimdi de rahatsızlıklarımdan dolayı inan nasıl üzerime titriyor.
Eşime diyorum senden her iki cihanda da razıyım. Gözleri doluyor.
Evlilik erkeğin, eşini koruyup kollaması değer vermesiyle yürüyor.
Canım çok şanslısın maşallah Allah bozmasın.rahatsızlığın var ama Allahta bır yerden kolaylık sağlıyor sana

Canım çok şanslısın maşallah Allah bozmasın.rahatsızlığın var ama Allahta bır yerden kolaylık sağlıyor sana
Evet cnm benim.
Allah razı olsun.
Başka bir adam olsa bana bu kadar anlayışlı olmazdı, ameliyatlarımdan sonra da iyileşmelerim uzun sürdü baya yattım.
Benim yeni evlendiğimizde kaslarım tuttu kasildi ve açılmadı stresden. Eşim işten çıktı beni iki ay her gün hastaneye götürdü getirdi. Ağrılardan her gece güngür gündür ağlardım bir kere adamın sesi çıkmadı.
Hiç beni incitmedi.
Rabbim doğacak evlatlarımızın hepsini iyi insanlarla karşılastırsın.

Günaydın kızlar:KK200: hepimize güzel haberler alacağımız mutlu bir hafta diliyorum:halay:

Bu gece saçma bir rüya gördüm hepsini net hatırlayamıyorum ama doğum yapmışım biri kız biri erkek... yabancı bir doktormuş beni doğurtan biri bana diyor ki şu doktor muydu bu muydu ? :KK49: Bende bilmiyorum diyorum..

Sonra da diyorum ki eve gideyim de bi tartılayım acaba kaç kilo verdim :KK45:

Hepsi bilinçaltı rüyaları şuan cinsiyetin belli olmaması doktorumun netleşmemesi ve 1,5 kg almam falan takmışım yani kafama :bicak:

Tecrübeli anneler çatlak için ne önerirsiniz. Benim çatlamaya çok müsait cildim var onun için kakao yağı alıp yavaştan başlamayı düşünüyorum. Sizlerin önerisi var mıdır?
Kuzenim bana kakao yağı ve acı badem yağını önerdi canım. Arada da bebe yağı sürüyormuş

Tecrübeli anneler çatlak için ne önerirsiniz. Benim çatlamaya çok müsait cildim var onun için kakao yağı alıp yavaştan başlamayı düşünüyorum. Sizlerin önerisi var mıdır?
Canım ben cilt, makyaj, profesyonel makyaj vs çok ilgiliyim.
Cilt yapısına bağlı ne sürersen sür çatlarsa çatlıyor cnm.
Hiç bir şey kullanmayan çatlağı olmayan insanlar var ne şanşlılar dimi:)
Ama kayısı yağı kullanabilirsin.

Canım ben cilt, makyaj, profesyonel makyaj vs çok ilgiliyim.
Cilt yapısına bağlı ne sürersen sür çatlarsa çatlıyor cnm.
Hiç bir şey kullanmayan çatlağı olmayan insanlar var ne şanşlılar dimi:)
Ama kayısı yağı kullanabilirsin.
Kuzum öyle ama bende nasılsa çatlarım diyip tedbiri elden bırakmak istemiyorum bu sefer acaba sürsem de çatlar mıydım diye düşünmek istemiyorum. Ben tedbirimi alayım da çatlamaya razıyım :) Birkaç yağı karıştırıp kullanadabilirim bakalım araştırmaya başlayacağım:)
Hiç çatlamayan ve yese de kilo almayan insanlara hayranım zaten. Bana su içsem yarıyor :63:

Kuzum öyle ama bende nasılsa çatlarım diyip tedbiri elden bırakmak istemiyorum bu sefer acaba sürsem de çatlar mıydım diye düşünmek istemiyorum. Ben tedbirimi alayım da çatlamaya razıyım :) Birkaç yağı karıştırıp kullanadabilirim bakalım araştırmaya başlayacağım:)
Hiç çatlamayan ve yese de kilo almayan insanlara hayranım zaten. Bana su içsem yarıyor :63:
Şu an çatlamaz cnm kafana takma, olacaksa çatlak 7. Aydan sonra başlıyor.

X