2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim 18 Temmuz'du canım. Bana da 2 embriyo transfer edildi. Tüp bebek yaptırma sebebiniz neydi?
Günlerimiz yakınmış :)
Bende pko eşimde hız ve morfolojide sorun vardı canım.
Asıl sorun döllenmedeydi.
Sizin sorun neyden kaynaklıydı
Bu arada benim 3.gün embriyosuydu canım.
İlk değerin kaçtı hatırlıyomusun canım

Günlerimiz yakınmış :)
Bende pko eşimde hız ve morfolojide sorun vardı canım.
Asıl sorun döllenmedeydi.
Sizin sorun neyden kaynaklıydı

İlk değerin kaçtı hatırlıyomusun canım

Canım bizde sorun eşimde azosperm rahatsızlığıydı. Benim transferin 15.günü test yaptırmam gerekiyordu. Ama 10.gün kanama olduğu için çok korktum. 12.gün testi yaptırdım. 157 çıkmıştı. 15.gün tekrar yaptırdım 385 çıkmıştı. Senin canım?

Canım bizde sorun eşimde azosperm rahatsızlığıydı. Benim transferin 15.günü test yaptırmam gerekiyordu. Ama 10.gün kanama olduğu için çok korktum. 12.gün testi yaptırdım. 157 çıkmıştı. 15.gün tekrar yaptırdım 385 çıkmıştı. Senin canım?
Mikrotese ile mi eşinizden canlı sperm buldular?

Cinsiyeti 16.haftada kontrole geldiginde soyleyecegim dedi. Dort hafta sonra gel bi sikintin olmazsa dedi.
Allah gönlünden geçeni sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım.
Demekki bundan sonraki kontroller ayda 1e çıkıyo

Merhaba...
Bende kürtaj oldum. 9+2 de bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. 7+1 de durmuş. Allah hepinizin yavrularını korusun...

Canım merkez transfer sonrası 5.gün benden e2 ve progestan testi istedi tabi ben o gün dayanamadım betayada baktırdım :ıslık:
5.gün 0.49
12.gün 270
14.gün 755 çıktı biz ikiz galiba dedik tek gebelik:nazar:

Devam ettiğin ilaçların var mı canım crinone progestan gibi

Canım merkez transfer sonrası 5.gün benden e2 ve progestan testi istedi tabi ben o gün dayanamadım betayada baktırdım :ıslık:
5.gün 0.49
12.gün 270
14.gün 755 çıktı biz ikiz galiba dedik tek gebelik:nazar:

Canım yaa aynı şeyleri yaşamışız :KK70: Benden de 5.gün E2 ve progesteron istediler, ben de aynen beta hcg'ye de baktırdım. <1.00 yazıyordu. 1'in altı olduğu için ölçülmemiş bile. Senin gayet yüksek çıkmış değerlerin maşallah.. Benim çok yüksek çıkmayınca tektir herhalde dedim, gerçekten de tek kese görüldü. Rabbim böyle uygun görmüş. Annem çok korkuyordu ikiz gebelik çok zor olur diye. :)

Merhaba...
Bende kürtaj oldum. 9+2 de bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. 7+1 de durmuş. Allah hepinizin yavrularını korusun...

Çok geçmiş olsun :KK43: Allah yeniden sağlıklı bir gebelik ve doğum nasip etsin inşallah ♥️ neden kalbi durmuş sebebi belli mi? :KK43:

Canım yaa aynı şeyleri yaşamışız :KK70: Benden de 5.gün E2 ve progesteron istediler, ben de aynen beta hcg'ye de baktırdım. <1.00 yazıyordu. 1'in altı olduğu için ölçülmemiş bile. Senin gayet yüksek çıkmış değerlerin maşallah.. Benim çok yüksek çıkmayınca tektir herhalde dedim, gerçekten de tek kese görüldü. Rabbim böyle uygun görmüş. Annem çok korkuyordu ikiz gebelik çok zor olur diye. :)
İzmirde genel prosedür heralde canım :)
Erkek bebekte veya donmuş embiriyoda yüksek çıkıyo diyolar bakalım hangisinden dolayı yüksek çıktı cinsiyet kesinleşince söylerim hangisinden olduğunu :))
Bu tedavide Rabbim kaç tane verirsen kabulüm diye dua ettim canım.
Daha önce ikiz olmasını çok istiyodum
Folik asit, coraspin ve haftada bir proluton iğne kullanıyorum canım. Senin var mı?
Folik asit,inofolic combi,crinone sabah 1,progestan gece 1,coraspin,oksapar iğne.
Prolutonu ne zaman bırakıcakmışsın canım doktor bişey dedi mi

X