2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hoşbuldum canım, öyle yaparım artık ilk ve son olsun :))
Benim bile sabrımı zorladılar ya hiçbir şey demiyorum artık çok özledim buraları 1 günde daha da gitmem

Aynı canım sabahları iyi akşamları zorluyor. Buna da şükür ama
Sende durumlar ne onca şey işe yaradı mı
Yaradı o akşam hatta eşimle yürüyüşe çıktık o da iyi gelir diye dönüşte güzel haberi vermek için sayfayı açtım baktım göndermişler beni haber de veremedim

Günaydın güzel anneler mutlu haftasonları herkese...

Ben hamile kalmadan önce baya yediklerime dikkat ediyordum şekeri hayatımdan çıkarmıştım ekmek sabahları 1 dilim yiyordum hayatımdaki içecekler çay su ve ayrandır asitli asla içmem ama şu mide bulantısı her şeyi allak bullak etti kızlar ya

Ekmeğe abandım resmen zaten su içmeyi istediğim boyuta taşıyamıyorum et tavuk tiksindim onlardan allahtan balık yiyebiliyorum çay içemiyorum tiryakisiydim midem kazınıyor resmen çok acıkıyorum öyle durumlarda da meyve yemeye çalışıyorum gerçekten vucudumuzun tepkisi de çok değişti..

Hazır meyve suyu içmediğimden annem viijne kompostosu getirmişti onu kaynattım yine şeker ilavesiz ekşi ekşi kahvaltıda onu içiyorum.. ha canım şekerli şeyler çekince tabii ki yiyorum..

Wc ye gitme düzenim değişti olumsuz anlamda tartıda 1,5 kg almış görünüyorum vücudumu ölçtüğümde karnım ve göğüslerim büyümüş bir iki cm...

Bi de kızlar defter tutuyorum hamilelik günlüğüm diye ajanda oluşturdum her ay ölçümü kilomu doktor randevularımı harcadığım paraları vs kalem kalem ay ay yazıcam o da dursun kenarda

Sonra iyi hissedince kendimi,bebeğime günlük yazıcam
Bende durumlar böyle kızlar

Ben de bebeğime yazmaya başladım. İnşallah okuyacakları günleri görmek nasip olur canım

Ben de bebeğime yazmaya başladım. İnşallah okuyacakları günleri görmek nasip olur canım

İlk gebelik mi kızlar..
Kızıma hamileyken bende günlük tutmuştum. Ne heyecanlıydı.
Şimdi eşim bile diyor niye hiç bir şey yazmıyorsun diye

İlk gebelik mi kızlar..
Kızıma hamileyken bende günlük tutmuştum. Ne heyecanlıydı.
Şimdi eşim bile diyor niye hiç bir şey yazmıyorsun diye

Evet ilk canım. Çok bekledik onu. Tedaviyle oldu. Eşime kendini bilmez doktorun biri "senin asla çocuğun olmaz" demişti. Allah nasip ederse dünyaya geldiği zaman bebeğime Rabbimin kudretini anlatmak için yazıyorum.

Evet ilk canım. Çok bekledik onu. Tedaviyle oldu. Eşime kendini bilmez doktorun biri "senin asla çocuğun olmaz" demişti. Allah nasip ederse dünyaya geldiği zaman bebeğime Rabbimin kudretini anlatmak için yazıyorum.

Hayırlı olsun tatlım Allah tan öte kimse bilemez geleceği. Ne mucizeler yaşanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…