2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İyiyiz canım sen naslsın

Doktor işi berbat bende değiştircem galiba. 2li test konusunda bende kararsızım. Yaptırmazsam niye yaptırmadım diye düşünür müyüm acaba diyorum
Eniştem doktor ablama gerek yok diyip yaptırtmamış mesela böyle çok var yaptırmayan ben de sen gibi acaba diyorum ki ikili yaptırmasak bile detaylı yaptırıcaz orda mecbur öğrenicez ne var ne yok

Eniştem doktor ablama gerek yok diyip yaptırtmamış mesela böyle çok var yaptırmayan ben de sen gibi acaba diyorum ki ikili yaptırmasak bile detaylı yaptırıcaz orda mecbur öğrenicez ne var ne yok
Ya bu detaylıyı her hastanede yapıyorlar mı ki? Mesela ben araştırmaya gidiyorum, var mıdır acaba.
Annemden öyle bir muhabbet hatırlıyorum sanki yoktu da yaptırmadık gibi.

Benim ilk gittiğim doktoru da çok övdüler, dediğin gibi o kadar çok hastası var ki 5 dk konuştu sadece ben soru sorcam dinlemiyor bile ama ağzı nasıl laf yapıyor.. sen de doktor konusunda benim gibi şanssızsın anlaşılan, sonunda güleriz umarım :)

Canim yazini gorunce icim rahatladi guzelce buyusun bebegin insallah

Benimde gecen cumaya kadar gununde gidiyordu ama cumadan sonra ne olduysa 3 gun geriden gelmeye basladik. Su an 9+1-2 olmam gerekirken 8+5 ciktim. Bu 8 haftayi bir turlu atlatamadim. Cuma 8+1 (17mm) Sali 8+4 oldum (18.4mm) Persembe de 8+5 ciktim (20 mm ) sanirim benim gunler iki gunde bir artiyor anlamadim bende ama senin msj gorunce cok mutlu oldum insallah benim bebiste birden buyuyuverir :)

Kızlar 2 gündür diyareyim.
Dün gece kaç kere WC ye çıktım haddi hesabı yok.
Bu gece o kadar olmasa da kaç kere kalktım.
Bağırsakta çözünen folik asit aldım yeni onu içmeye başladım 2/3 gündür bide her zaman sipariş verdiğimiz yerden pazartesi yada salı günü lahmacun yedim bı tane.
Doktora gidicem fakat bildiğiniz birşeyler varsa söyleyin uygulayayim.
Çok fenayım bebeğe bişey olacak diye de korkuyorum.
Patates haşlaması yedim, kahve limon yaptım yedim.

Canım muz da tutar bildiğim kadarıyla. Benim de 3 gündür tuvalete çıkmak için yemediğim şey kalmadı inşallah geçer bir an önce

Benim dediğim hamilelikten önce de beyaz bi akıntı okurdu onun gibi.
Gebelikte akıntı normal canım. Benimde çok oluyordu ilk başlarda dediğin gibi beyaz veya sarımsı. Şuan yok ama bende ama benim normalde de çok akıntım olmazdı.

Canım muz da tutar bildiğim kadarıyla. Benim de 3 gündür tuvalete çıkmak için yemediğim şey kalmadı inşallah geçer bir an önce
Muzda yiyorum cnm.
Acaba lahmacun mu yaptı, acaba bağırsakta çözünen folik asit mi yaptı diyorum.
Dışarı zaten çıkamıyorum midem çok bulanıyor.

Hamiş olmasan kola iç derdim ama :) Ayva da iyi geliyor canım düzenliyor sindirim sistemini diye biliyorum.
Bol su içmeyi ihmal etme su kaybı olmasın.

Aynen canım ben de şaşırdım mutlu oldum. Adet tarihime göre zaten 1 hafta geri idim. Ona üzülürken doktor ge c döllenme sorun diil dedi sevindim. 2 hafta sonra bu sefer son ölçüme göre 8 hafta 5 gün olması gerekirken 8 hafta 2 gün çıkmıştı. Bu sefer fark 10 oldu doktor hanım dedim. Önemli bisi diil kalp atışları iyi dedi. Internette gezinirken ultrason cihaz farkını okudum başka bi doktora gidim dedim. O da son ultrasona göre 9 hafta 5 gunluk olması gerekirken 10 hafta 6 gün dedi. Yanı ben şuanda adet tarihime yaklaştım. Sin adetim 2 temmuzdu. 6 temmuz olarak yazdılar. Zaten geç döllenme vardi hiç düzenli adet olmam genelde ben. Bakalım doktor da maşallah dedi kalp atışları da iyi dedi. Bir de coraspirini sorayim dedim. Başka ozeldeki doktorum yazmıştı. Bu da devam edebilirsin hiç bi sakıncası yok gebeliğin belli döneminde bırakmam gerek ben sölerim daha var dedi. Hiç üzülme ben de kafayı biraz takmıştım, ilki düşük olduğu için bu da gelişme yavaşladı diye telaş yapmıştım ama doktorları dinlemek lazım.kalp atışları iyi ise bisi demiyorlar bazen gelişim yavasliyo sonra birden hizlanio bunu net bi şekilde yaşayarak gördüm)

Hamiş olmasan kola iç derdim ama :) Ayva da iyi geliyor canım düzenliyor sindirim sistemini diye biliyorum.
Bol su içmeyi ihmal etme su kaybı olmasın.
Cnm hamile olmasam da kesinlikle gazlı içecekler yasak bana.
Deminden beri ağlıyorum.
Karnıma sancılar giriyor sürekli WC ye git gel.
Su iciyorum cnm. O kadar felaketki zaten, suyu dikiyorum kafaya korkudan.

Cnm hamile olmasam da kesinlikle gazlı içecekler yasak bana.
Deminden beri ağlıyorum.
Karnıma sancılar giriyor sürekli WC ye git gel.
Su iciyorum cnm. O kadar felaketki zaten, suyu dikiyorum kafaya korkudan.
Doğru canım unutmuşum ki aslında hamiş olmasak bile zararlı yasak olmasına gerek yok ama... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…