2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Haha Konusu geçene kadar hiç illa alayım diye bakmıyordum şimdi biraz bakınıp onu da alırım. Avrupa yakasındaki Şahika gibi isyan edicem “bu ne behh” “al al bitmiyor” diye
Sen görmüşsündür, bu son Kargo ihtiyaçlar tamam demiştim kuzum, tamam değilmiş bitmiyorduuuuuu

Bitmiyor canım

Kuzum slingi 6 aya kadar kullanabiliyorsun ve inan kolik bir bebekse ve asla durmuyorsa mucizevi bir şey ben youtube da birkaç kere bağlama teknilerini izledim hemen ezberledim çok rahat yapabildim ellerin boş olduğu için ne ele ne bele hiç ağırlık yapmıyor

Bende aynı durumdaydım canım yemeğe giderdik ana kucağına bırakırdım anında ağlardı sonra slingde durunca koynumda uyudu hep o yüzden çok memnun kaldım
Canim evdeyim, hastanedeyim, bilgisayar basinda canli ders veriyorum, aklımı yitirdim artik evde yardimcim da yok, annem memlekete gitti esimle dönüşümlü bakiyoruz eceme,sen nasilsin ipeğim nasil
Uzun zamandır konuşamadık özlemişim Koronadan dolayı her şey altüst oldu ipek'i dışarı çıkarıyordum hava alıyordu iyi geliyordu tam da yürüme dönemi eve hapsolduk haliyle sıkılıyo ne kadar oyalamaya çalışsamda bazen yetersiz kalıyorum ecem kuşum nasıl? Ders anlatmana müsaade ediyor mu? Yürümeye başladı mı?

Sağol canım benim

11 aylik yurudu kuzum, ecem kışın o kadar cok hastalandiki, bide eve aldigimiz salincaktan dustu kolunu kırdı...anca toparladik, ders anlatirken babasi bakiyo ama kapiyi yumrukluyo diyebilirim

11 aylik yurudu kuzum, ecem kışın o kadar cok hastalandiki, bide eve aldigimiz salincaktan dustu kolunu kırdı...anca toparladik, ders anlatirken babasi bakiyo ama kapiyi yumrukluyo diyebilirim
Ah yavrum çok üzüldüm kaza işte kimin aklına gelir ki? çok geçmiş olsun ipek de mama sandalyesinden attı kendini şükür bir şey olmadı ama insan çok korkuyor

Çok geçmiş olsun. Bende iki hafta evden çalıştım Umay paçama yapışıyordu. Eşim akşam gelince yada Umay uyurken çalışıyordum.

Ah yavrum çok üzüldüm kaza işte kimin aklına gelir ki? çok geçmiş olsun ipek de mama sandalyesinden attı kendini şükür bir şey olmadı ama insan çok korkuyor
Ayyyy bende çok korkuyorum. Kemer takınca bas bas bağırıyor ağlıyor. Ama kemer olmayınca da ayağa kalkıyor.

Ayyy kimler hamile allahim yardımcıları olsun ben yetişemiyorum kafayı yiyecem yakında küçük çok yaramaz eli her yerde durduramiyorum çocuğu abiside ona bakıp simarmaya başladı benim uslu oglumu bile degsitirdiacaip yaramaz

Yaa geçmiş olsun kuzular :/
Bir sorun olmamasına sevindim..
Oyyy canım benim nasıl gidiyor hamilelik Instagram'da takipteyim seni,hamilelik pek yakışmış güzel anne yektanin cisisleri çok güzel.panterde favorim
canımm
Şükür iyi gidiyoruz
Sen nasılsın, nasıl gidiyor afacanlarla?

Kizlar hepinize tesekkurler ,siz yanindayken bisey olmaz korkmayin.bizimki bile bile lades...kayinvalidem kucuk kizima birakip mutfaga gecmis,dusmus aglamis..ben geldigimde hic bisey yoktu, ben bi hafta sonra anladim kırıldığını oyle götürdum doktora dusunun bide saglikciyim insanin bazen saflığı tutuyor

Bende büyüğün kolunu çıkarmıştım bir buçuk yaşlarındayken. Daha sonrada annem çıkarmıştı.

Yaa geçmiş olsun kuzular :/
Bir sorun olmamasına sevindim..

canımm
Şükür iyi gidiyoruz
Sen nasılsın, nasıl gidiyor afacanlarla?
İyi cnm büyüyorlar çok sukur.hep bı koşturma icindeyiz.seninde az kaldı doğumuna ilk çocuk çok başka oluyor tadını çıkar herşeyin bool bool senin panteri gösteriyorum kaana bayılıyor

Amin teşekkür ederim. Son iki ayımız insallah sağlıkla geçer. Önceki kullanıcı adım kavak yelleri idi.

Kavak yellerini hatırladım Sağlıkla kucağına al inşallah canım
Ayyyy bende çok korkuyorum. Kemer takınca bas bas bağırıyor ağlıyor. Ama kemer olmayınca da ayağa kalkıyor.
Geçen gün kemer bağladım yerleri siliyordum o salondaydı çünkü basınca kayabiliyor içimde rahat 5 dk olmadı bir bakayım dedim kemerden sıyrılmış ve tepsi bölümüne ters oturmuş hemen aldım kucağıma o günden sonra yanında değilsem oturtmuyorum

İyi cnm büyüyorlar çok sukur.hep bı koşturma icindeyiz.seninde az kaldı doğumuna ilk çocuk çok başka oluyor tadını çıkar herşeyin bool bool senin panteri gösteriyorum kaana bayılıyor
Valla şaka maka az kaldı, içime son birkaç haftadır Temmuz sonu doğum olacak gibi doğuyor neden bilmiyorum Son 2 ay ben sabırsızlanıyorum artık Kendimi 2 senedir hamileymişim de sonuca ulaşamamış gibi hissediyorum bir yandan
Tadını çıkarmaya çalışıyorum o yüzden mümkün olduğunca kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…