2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Öyle tabi emzirmesem nolurdum bilmem
Sana özet geçeyim meme dışarda gezeceksin

Yaa ne güzel çok şükür ipek de düzeliyor büyüdükçe yürüdükçe bazı şeyler rayına oturuyor bizimde bahçede kedi var ona çıldırıyor inip onu seviyoruz çoğlıklar atıyor 2 kardeş senin minikler ne güzel oynarlar sıkılmazlar

Evet A April wind isimdeyimgucumdeyim 21 haftalık olduk.
Şok olmakta haklısın.
Annemde baya korktu, oğlumda korku filmi gibi bi hamilelik geçirip doktor ve acillerden çıkmadığım için...

Oğlumun doğumundan sonra olduğum ameliyatta tüm sorunlar giderildi.
Ameliyatta Patalojiye gönderilenlerde olmuştu temiz çıkmıştı.
Doktorum da sen hemen gebe kalırsın dedi.
Dediği de oldu.

İnşallah sağlıkla hayırlısı ile kucağıma alırım.
Tüm gebe arkadaşlarda kucaklarına sağlıkla alır inşallah.

İnşallah

Evet büyüdükçe rayına otururuyor. Ablasıyla daha çok vakit geçiriyor. Ablasını çok kıskanıyor ama çok seviyor. Benim yiğenimde bahçedeki kedilere çok çektirirdi ipekdoşta büyümüştür iyice.

Evet sıkıntılı bir hamilelik olduğu için çok şaşırdım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)

erken olmaz m kuzum? 2 ay var daha Doğuma
Şöyle bende 35-36 olayım başlarım diyordum.
Gerçi şu anda arada kurudukça kantaron yağı sürüyorum hemen yumuşuyor baya da idare ediyor onu sürünce.

Bence erken değil canım çünkü ne kadar kremlesende o meme yara oluyor slingi neko wrap sling kullandım ben kurtarıcım olmuştu resmen içine koyduğum an uyuyordu en azından ellerimi kullanabiliyordum yemek yiyebiliyordum bazen ev süpürüyordum dışarı çıkarken de kullandım çok tabii pek yaygın olmadığı için etraftakiler garip garip bakıyorlardı
Aslında ablasının kıskanması lazım değil mi? Hep ablam olsun istemişimdir ama ben ablayım çok şükür ipek de büyüdü

Evet sıkıntılı bir hamilelik olduğu için çok şaşırdım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)
Evet haklısın.
Birde ameliyatla giderilen sorunlardan sonra sağlığım da baya olumlu yönde değişti.
Hayatımı olumsuz etkileyen sorunlarla uğraştım bu zamana kadar.
Kan sorunu ve damar sorunu için de devamlı gerekli olan şeyleri kullandığım için değerlerim normala döndü.
İnşallah sonuna kadar böyle devam eder Allah'ın izniyle.

Sağol kuşum. Bende kangurudan çok slinge daha yakınım. Bunu bağlaması falan zor oluyor mu? Yoksa yaptıkça alışılanlardan mı? Sorularım çok muhteşem Gerçi ağustos sıcağında kullanabilir miyim emin olamadım

Benim göğsüm çok yara olmamıştı. Sarılık olduğu dönem çok sağdım. O yüzden yara olmuştu sadece.
Sling bende alacaktım ama beceremem diye güvenemedim kanguru almıştım.
Ablası da kıskanıyor ikiside birbirini kıskanıyor. Ama abartılacak boyutta değil ikisininkide:))

Zaten kanguru doğumdan itibaren kullanılmıyor. Sling bence de daha iyi bir seçenek :)

Hiç belee taşıma gerecimiz yok benimde çok sling alasım var o yüzden. Evde takarım koynuma işimi görürüm en azından
Mantıklı bence
Bence de. İnsanla zaman geçtikçe unutuyor bazı şeyleri şimdi Cuttingcorners yazınca aklıma geldi. Kahvaltıda bile yemek yemeyip emzirmeye çalışırdım. Bi elimde Umay bir elimde yemek olurdu bazen sling mantıklı olur bence de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…