2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Koşturmaca evin içinde kuzum Beste ortalığı dağıtıyor bol bol
Yekta’m uslu olacak annesi ♥
O koşuşturma bende de var, bitmiyordu iş güç
Olsa da yerim olmasa da yerimm
Emzirirken çok alınmıyor sanırım. En aZından ben almadım. Çok yedim ama almadım vermedim de. Ama şimdi eve kapandık kilo alacam diyordum , çocuk peşinde koşturmaktan 3 kilo vermişim.
Sen şanslı kesimdensin o zaman kuzum
Emzirirken daha çok kilo alan bi azınlık grup var rüyalarıma giriyorlar
Şaka bir yana süt olsun diye yeme evresine geçersem sanırım alırım kilo falan, bakalım kısmet çokta mühim değil gerçi O günleri bi görelim de

Kuzu nasılsın? Yekta beyler nasıllar?

Kuzu nasılsın? Yekta beyler nasıllar? ☺
Günaydın kuzumm iyi bayramlar
İyiyiz şükür Mis kokulu çamaşırlarını yıkadım yektoşun, dün ütüsünü bitirdim.
Karantinadayken hazır dolabını yerleştiriyorum odasıyla oynuyoruz resmen eşimle sıkıntıdan

İyi bayramlar canım En zevkli şey o biliyor musun? Ben sonradan hiç ütüleyemedim bir arkadaşım kilodunu bile ütülüyorum demişti bebeği burnunu sıkarak uyandırıyorlarmış ipek o zamanlar hep kucakta hep memede garipsemiştim de ...

Ah şu korona mahvettin bizi bit artık

Bende Gökçe’de öyleydim Şimdi de ütüsüz giydirmem ama donuna kadar değil tabi

Sonradan bende yapamam heralde ya böyle aşırı uslu bi bebe olması lazım ki sinirlerim yıpranmasın, sonuçta bende önemliyim
İpek böceğim biraz cadııı Yesinler onu

Sen beni bi görsen neler yiyorum süt olsun diye su yeter diyenleri anlayamadım henüz, bana sadece su yetmedi hiç tatlı çok yiyorum. Aslında düzenli beslenme dinlenme ve su. Kilo çok mühim değil deme bak evet mühim o günler yakında gelecek inşallah

Bende Gökçe’de öyleydim Şimdi de ütüsüz giydirmem ama donuna kadar değil tabi

Tabii ki dış kıyafetlerini bende ütüsüz giydirmem ama kız uyumuyordu ki hiç kolikti yemek bile yapamadım uyuyan bebek candır
Sonradan bende yapamam heralde ya böyle aşırı uslu bi bebe olması lazım ki sinirlerim yıpranmasın, sonuçta bende önemliyim
İpek böceğim biraz cadııı Yesinler onu
Kuzum düzenli uyursa inan her şey yapılıyor hatta bazen ipek uyurdu gündüz ya da gece böyle güzel ne güzel diyordum ya böyle 3 beben olsa bakarsın inşallah yekta beyimiz de uslu olacak annesi zaten bebek huzursuzsa sende bir şey düşünemiyorsun ki ütü de neymiş

Kızlar merhaba iyi bayramlar ben 2020 Nisan annesiyim daha 2 aylık olmadık bile 48 günlük emziriyorum ve şu anlık sadece gaz sıkıntısı var acaba bizi ilerki zamanlarda neler bekliyor okudum aranızda hamile olanlar var nasıl yani dedim

İnşallah inşallah♥
emzirmek büyük enerji harcatıyor. Şimdi yedim dediklerini emzirmeden yeseydin kilo alırdın bence kuzum
Tahmin edebiliyorum az çok
Bakalım şaka maka merak ediyorum nasıl Bir düzen tutturacağımızı. Haftalar ilerledikçe de rüyamda ya doğurmuş oluyorum ya doğuracak oluyorum falan Sabırsızlanıyorum git gide

İyi bayramlar, ben 2019 nisanda doğum yaptım fakat 3 gün yaşadı meleğim..
Fakat yine de nisan annelerimizde benim bildiğim ben hariç 3 kişi daha hamile.
Toplam 2 Ağustos ve 2 Ekim annesi olacak hamiş var yani.. Kazaya kurban giden yok bunlar arasında da :))

Kız sen hariç 3 kişi kim merak ettim

Harika bir anne olacaksın Her şey çok güzel olacak kuzum merak etme

Canım her şey çok güzel tadını çıkar hiçbir şey için moralini bozma Benim kızım kolikti ve bu aylarda asla uyumuyordu sling kullandım rahat ettim öyle böyle geçti düzenimiz oturdu uykuları düzeldi kolay değildi ama her şey rayına oturuyor merak etme

Ben de öyle yapmaya çalışıyorum bebeğin bu hallerini çok özleyeceksin diyorlar

Benim yengem dışarı kıyafetlerinide ütülemezdi. Gerçi hala ütülemez
Aynen çocuk huzursuzsa bırak ütüyü yemek yapamıyorsun. Gökçe çok usluydu, uykusu gelince nerde olduğu önemli değildi uyurdu mama sandalyesi yürüteç nere olursa küçük yaramaz ablası gibi değil ama çok huysuz bi çocuk değil. Ablasıyla oyuna dalınca hele demeyin keyfime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…