2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tadını çıkar 😍 havaların da güzel olduğu zamana denk gelmiştin ama çıkamıyorsun da tabi şimdi, inşallah yaza düzelir de bol bol yürüyüş yaparsınız kuzucuk doğana kadar♥ Sonra da bebek arabasıyla 🤭
İnşallah kuzum valla bunaldım ya😖
Hiç böyle hayal etmemiştim

Kuzum şimdi senin hormonlarda tavan kendini bunaltma sakın her şey yoluna girecek merak etme
İnşallah kuzum ya valla her kafadan bi ses çıkıyor durumlar hakkında.
Şu 2 gündür durumlar iyiye gidiyor gibi duruyor🤲 Habere bakmıyordum bir iki haftadır .Moralimi bozuyor diye 😖

İnşallah kuzum ya valla her kafadan bi ses çıkıyor durumlar hakkında.
Şu 2 gündür durumlar iyiye gidiyor gibi duruyor🤲 Habere bakmıyordum bir iki haftadır .Moralimi bozuyor diye 😖
Canım hiç moralini bozma zaten lohusa oluyorsun çıkıp gezecek mecalin kalmıyor uykusuzluk oluyor (yani genelde öyle :) ) sen kendini toparlayana kadar yasaklar biter çinde bile bitti avrupa bile yavaş yavaş esniyor

Bende sıI yok ama bir tarafı silikleşirken bir kısmı şiş ve baya belirgin

benimde bir taraf içe göçmüş siliklekmiş diğer tarafın dikiş kısmı böyle şiş. 😔
Oyy kuzum.. işe de gitmiyorsun şu an değil mi ?

Benim dikişimin orta kısmı şiş ama keloid oldu maalesef o sebepten şişlik. Kontrole gitmedin mi hiç canım ?

Yani 40 ım çıktığında gitmiştim en son. Sonrada açıkçası hiç umursamadım. Ama bir sene geçti hala hassas gibi geliyor o bölge. Oğlumu emzirirken ayağıyla itiyor. Biraz acıyor. Bu olaylar bi bitsin biraz sakinlesin de bende bi göstereyim . kendimi.

Acı vs sızlama gibi bir durum yok ancak benimde sol taraf dikiş ucu az daha şiş gibi duruyor-du.

Anladım canım . Senin şimdi 2. hamileliğin bir farklılık hissediypr musun geriliyor mu dikiş yerin mesela? Estetk dikişmi atılmıştı sana? Bir de yapıştırma varmış mesela onda daha az acı duyulduğu söyleniyor. dıştan belli olmuyormuş. Doktoruna bir danış istersen. ben bilsem öyle isterdim doğumumda . :/

Anladım canım . Senin şimdi 2. hamileliğin bir farklılık hissediypr musun geriliyor mu dikiş yerin mesela? Estetk dikişmi atılmıştı sana? Bir de yapıştırma varmış mesela onda daha az acı duyulduğu söyleniyor. dıştan belli olmuyormuş. Doktoruna bir danış istersen. ben bilsem öyle isterdim doğumumda . :/
Yok canım hissetmiyorum ama çok nadir dikiş yerim sızlıyor gibi oldu birkaç kere. Sebebi nedir bilmem..
Benim estetik bile değildi dikişim :) Düz dikiş idi gittin aldırdım 10. Gün hatta 🙂
Annemin pek emin değilim ama yapıştırma sanki hiç belli olmuyor. Zamanı gelince artık danışırım bende doktora hangisi uygunsa onu yapar 😇

fullmoon19 fullmoon19 kuzumm napıyorsun ya bak arada sende girmişsin yazmamışsın
Yoklama alıyorum herkes gelsin valla ayıp böyle girip girip selam vermemek 😅
İyiyim kuzum sende iyisin inşallah,evdeyiz malum çocuklarla vakit nasıl geçiyor anlamıyorum en son martin son haftası dışarı çıkmıştım,kendimizi korumaya çalışıyoruz virüsten, sen neler yapiyosun nasıl gidiyo hamilelik

İyiyim kuzum sende iyisin inşallah,evdeyiz malum çocuklarla vakit nasıl geçiyor anlamıyorum en son martin son haftası dışarı çıkmıştım,kendimizi korumaya çalışıyoruz virüsten, sen neler yapiyosun nasıl gidiyo hamilelik
Tahmin edebiliyorum senin işin daha zor :)) Şükür kuzum bizde yuvarlanıp gidiyoruz ne yapalım. 😇

Kuzular benim ki yapıştırma. Doğum sonrası sandığım gibi acı olmadı epey sızlar sanıyordum. Şu anda da sızlama yok zaten, izi de bayağı kayboldu çizgi şeklinde bir köşede kızarıklık var sadece

Mesajını daha yeni gördüm canım 🤦🏻‍♀️
İyiyiz biz çok şükür bir sıkıntı yok
Ben 14 ocakta annemlere gelmiştim, eve döndüm dönecem derken kaldım burda karantina başlayınca 😅
Keyfimiz yerinde çok şükür
Ailemle olmak iyi geldi

Sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyor 😍
Yekta bey hareketli mi zorluyor mu seni

Arada ben de eskilere dalıyorum duygusallık oluyor ama sen kendini çok üzme bak hormonlara teslim olma 😊
Her şey çok güzel olacak inşallah kuzum

Mesajını daha yeni gördüm canım 🤦🏻‍♀️
İyiyiz biz çok şükür bir sıkıntı yok
Ben 14 ocakta annemlere gelmiştim, eve döndüm dönecem derken kaldım burda karantina başlayınca 😅
Keyfimiz yerinde çok şükür
Ailemle olmak iyi geldi

Sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyor 😍
Yekta bey hareketli mi zorluyor mu seni

Arada ben de eskilere dalıyorum duygusallık oluyor ama sen kendini çok üzme bak hormonlara teslim olma 😊
Her şey çok güzel olacak inşallah kuzum
Oh bahaneyle ailenle vakit geçirmiş oldun kuzum, gördüm resminizi maaile çok hoşuma gitti :)
Ben iyiyim kuzum, evdeyim alışveriş derdine düştüm onu araştır bunu araştır indirim kovala derken geçiyor zaman :KK36:
Hamilelikte iyi gidiyor, Uras'ın aksine daha hareketsiz bir bebe yekta bey :) Öyle yuvarlanıp gidiyoruz kuzum.

İnşallah canım benim bende öyle umuyorum :KK200:

Oh bahaneyle ailenle vakit geçirmiş oldun kuzum, gördüm resminizi maaile çok hoşuma gitti :)
Ben iyiyim kuzum, evdeyim alışveriş derdine düştüm onu araştır bunu araştır indirim kovala derken geçiyor zaman :KK36:
Hamilelikte iyi gidiyor, Uras'ın aksine daha hareketsiz bir bebe yekta bey :) Öyle yuvarlanıp gidiyoruz kuzum.

İnşallah canım benim bende öyle umuyorum :KK200:
Hamilelik evde geçti şansınıza canım ya
İnşallah hayırlısıyla bitsin de sağlıkla kafan rahat doğuma gidersin

Evde alışveriş de acayip sınırsız oluyor ya 😂
Ben normalde internet alışverişini hiç sevmezdim ama bu bahaneyle sürekli dolanıyorum sitelerde 🤪

Ailemi görmek ve onlarla olmak da gerçekten iyi oldu canım, karantina da bahane oldu baya uzun kaldım 🤭

Hamilelik evde geçti şansınıza canım ya
İnşallah hayırlısıyla bitsin de sağlıkla kafan rahat doğuma gidersin

Evde alışveriş de acayip sınırsız oluyor ya 😂
Ben normalde internet alışverişini hiç sevmezdim ama bu bahaneyle sürekli dolanıyorum sitelerde 🤪

Ailemi görmek ve onlarla olmak da gerçekten iyi oldu canım, karantina da bahane oldu baya uzun kaldım 🤭
Öyle kuzum :)) Alışverişin dibine vurdum bahaneyle.. Tabi ekonomizinde 😂😂

Eşin nerede yanınızda değil sanırım dimi?
Zor olur ama öyle :/

X