2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Öyle kuzum :)) Alışverişin dibine vurdum bahaneyle.. Tabi ekonomizinde

Eşin nerede yanınızda değil sanırım dimi?
Zor olur ama öyle :/

Eşim de geleli nerdeyse iki ay olmuştu ama o artık gidecek canım
İdareci olduğu için gitmesi gerekiyor
Ama bizi götürmeyecek biz babaevinde kalmaya devam
Nazlı hilal için burası daha iyi dedi
Hem dedesini çok seviyor hem de bu ev büyük ve üç tane kocaman balkonu var
Daha da yetmezse bazen dama da çıkarıyoruz hava alıyor nazlı hilal keyfi yerinde
Tabi ben de rahatım yemek derdi yok
Annem sağolsun her şeyi yapıyor, ben de arada bir bulaşık akıtıp ev temizliyorum işte

Valla öyleyse çok iyi bak benim bile canım çekti eccük oradan
Yaa şimdi herşey iyi de bakalım eşin gidince yine böyle olacak mısın? Özlersin kız
O da seni değil kızını özler Nasıl kızıştırıyorum arayı

Merhaba hanımlar,
Bende baya takipteydim 2019 Nisan annesi olarak :)) Uzun zamandır girememiştim aranızda tekrar gebelik bekleyenler bile var ne kadar güzel...Tebrik ediyorum... Benimde gebelik şüphelerim var yüksek ihtimal değilim ama bilemiyorum iştee...Sağlıklı güzel günler diliyorum...

En sevdiğim bebe tipi yerim onu benn. Ben üçüncü hakkımı es geçiyorum. Yardımcım ve param olsa düşünürdüm ama
Ehehe dilerim doğumdan sonrada böyle ponçik birşey olur Önemli olan çıktıktan sonrası tabi
Bu arada hak veriyorum kuzum evet yardımcı ve para önemli husus benimde olsa bende heralde doğurup dururdum bkz: ünlüler

İyi kuzum uyukluyorum şuan Sen nasılsın? Bestoşum napıyor? Yektoşta uyuyor sanırım
Yata yata büyüyoruz
Canim bizde iyiyiz, yektamizi bizim icin dürt uyansin, dogdugunda da bol bol op bizim icin...ben bu aralar karatay yaptim 8 kilo verdim felegim sasti valla yeni gördüm

Canim bizde iyiyiz, yektamizi bizim icin dürt uyansin, dogdugunda da bol bol op bizim icin...ben bu aralar karatay yaptim 8 kilo verdim felegim sasti valla yeni gördüm
Öperim, öpmem mii hemde kokulu kokulu
Oh maşallah maşallah gitsin kiloluklar
Darısı başıma demiyorum emzirirken almasam kafi

Öperim, öpmem mii hemde kokulu kokulu
Oh maşallah maşallah gitsin kiloluklar
Darısı başıma demiyorum emzirirken almasam kafi
Emzirirken çok alınmıyor sanırım. En aZından ben almadım. Çok yedim ama almadım vermedim de. Ama şimdi eve kapandık kilo alacam diyordum , çocuk peşinde koşturmaktan 3 kilo vermişim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…