2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Geçmiş olsun canım hayırdır metehan iyi mi?

Ne olacak bu halimiz
Gün içinde başım ağrıyor hep Uykusuzluk vuruyor resmen . Sürekli bölünen uykuyla çok zor güne başlamak.
Neredeyse herkeste durumlar aynı
Ben gün içinde ne zaman istese meme veriyorum acaba ondan mı bu sık uyanış diyorum.
Sizler ortalama kaç saatte bir emziriyorsunuz ?

Maşallah maşallah Biz malesef her gece nasıl uykuya geçicez diye kara kara düşünür oldum. Çok geç uyuyor.
Darısı bizim başımıza inşallah. bu arada hayırdır önemli birşey değildir inşallah ?

Neredeyse herkeste durumlar aynı
Ben gün içinde ne zaman istese meme veriyorum acaba ondan mı bu sık uyanış diyorum.
Sizler ortalama kaç saatte bir emziriyorsunuz ?

Valla ben hiç saat tutmuyorum . Yemek yedirdiysem emmeyi es geçiyorumm. Gündüz uykusuna yatırcaksam ondan önce bir meme veriyorum . Bazende mızmız olduğu zaman gel bir emzirm diye alıyorum kucağıma sakinleşsin biraz diye. yani hiç saati yok. Ama eğer bununla alakalıysa olabilir. ben baya meme veriyorum gün içinde. zaten gece boyu memeye gelıyor . bir uyanıyor ki zaten bezi şişmişş bütün gece işemiş durmuş

Özet geçeyim kızlar hikaye uzun çünkü.
Geçen hafta metehan ın mr ı çekildi uzun kontroller sonrası ve mr da beynin sol arka tarafında damar tıkanmış ve o bölge beslenememiş...duyu ve motor bölgesi zarar görmüş. bu yüzden elini kullanamıyor ve hafif derecede ayağında da var. Mesela dönemiyor yüz üstü yatmayı sevmiyor.

Öncesinde başka bir tanıdan şüphe edildi aklım çıktı ama çok şükür diyorum bu halimize. Yarın fizik tedaviye başlıyor ve uzun bir süre böyle olacak. Nöroloji hematoloji ftr komtrollerimiz devam edecek. Sebebin bulunması için kardiyoloji de bakacak. Herhangi bir pıhtı var mı yok mu. Bi de eşim ve benden genetik bakılacak . bi sürü kan testi idrar testi yapıldı . ama çok şükür algısı görmesi gelişimi fiziksel görüntüsü iyi gayet. durum bu kısaca.

Çok geçmiş olsun allah şifa versin inşallah

Çok geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun . Allah tez zamanda şifa versin yavruna.

Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun buna da bin şükür tez vakitte şifasını bulsun inşallah

Ben de işte aynı senin gibiyim. Sabaha kadar bez patlıcak gibi doluyor.
En beteri bu geceydi iki üç saatlik uykuyla duruyorum aralıksız en fazla 1 saat uyudu uyandı ve işe geldim yavrum da uykusuz kaldı gündüz çok huzurluydu halbuki sebebini hiç anlayamıyorum

Evet ben de bu gece perişan oldum . Bezden çiş sızıyor artık hangi marka olursa olsun dayanmıyor. Emiyor artık emmekten sıkılıyor kendini atıyor kenara ama dalamıyor uykuya. ne yapıcağımı şaşırdım . Sabah 5 tr kalktım en sonunda dişleri çıkıyor dedim belki ağrısı vardır diş jeli sürdüm bir kaşıkta calpol verdim artık napıcağımı şaşırdım . Öyle çok ağrıkesici vermem normalde ama çareler tükendi. ondan sonra bir saat uyudu kesintisiz sanırım sonra tekrar kısır döngü devam
Dediğin gibi gündüzleri keyfi yerinde gece noluyor bu bebeklere anlamıyorum. Allah yardımcın olsun sen bir de işe gidiyorsun .

Doktor bana her uyandığında emzirme demişti kızlar. Mideleri o kadar dolunca da rahatsız olurlar. Siz bilirsiniz tabi
anne kokusu için uyanırlarmış bu aylarda daha çok. Yine de bi danışın doktorunuza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…