2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Oğlum 3 yaşına yakın hala uyanır gece. Alışkanlık oluyor demekki . müdahale etmek lazım gece emmesini bıraktırmak istiyorum ben artık bezdim
Kafamı çok kurcalıyordu bu soru. Metehan 3-4 haftadır uyanmıyor çünkü arada tek tük uyandı. Doktor da; ağlamıyorsa geri dalıyorsa uyanmıyorsa eğer verme dedi . uyanıp acıkırsa ver dedi. Mama veya memeiçin uyandırma artık dedi. Çünkü kilo ve gelişimi iyi.

Kafamı çok kurcalıyordu bu soru. Metehan 3-4 haftadır uyanmıyor çünkü arada tek tük uyandı. Doktor da; ağlamıyorsa geri dalıyorsa uyanmıyorsa eğer verme dedi . uyanıp acıkırsa ver dedi. Mama veya memeiçin uyandırma artık dedi. Çünkü kilo ve gelişimi iyi.

Şuan nasıl imrendim size hayal bile edemezsin 😢😢
Rabbim bana da o uyanmadan kendi uykuya daldığı günleri göstersin🤦🏽‍♀️ . bu arada geceleri kaçta uyuyor bebeğin ve uyutma metodun nedir? Ayrıca bebeğinin sağ kolunda tutma sorunu ne oldu? Nasıl gidiyor fizik tedavi devam ediyor mu hala ?

Yani bu dişlerden mi bu kdar uyanıyor geceleri dersiniz 😢
6. ayımız bitti 2 diş patladı.
şimdi 8. ayımız bitti dün . Üstteki bütün dişler ard arda geliyor. Biri çıkmış 3 tanesi patlamış. Gün içinde mızmızlığı yok aslında. sadece gece boyu memede resmen . Eğitim vermeyi denedim çoğu kez ama beceremedik . destekli uyuyor hep .

Benim oğlumda geceleri çok fazla uyanıyor. Aralıksız en fazla 2 saat uyuyor. İnanılmaz uykusuzum. Hiç dişi de çıkmadı daha görünürde de bir şey yok ondan mı uyanıyor kuzum bilmiyorum.

@April wind hayırlı olsun canım çok sevindim sağlıcakla gelsin inşallah 🙏🏻

Benim oğlumda geceleri çok fazla uyanıyor. Aralıksız en fazla 2 saat uyuyor. İnanılmaz uykusuzum. Hiç dişi de çıkmadı daha görünürde de bir şey yok ondan mı uyanıyor kuzum bilmiyorum.

Ne olacak bu halimiz 😫
Gün içinde başım ağrıyor hep 🤦🏽‍♀️ Uykusuzluk vuruyor resmen . Sürekli bölünen uykuyla çok zor güne başlamak. 😔😔

A April wind cnm benim çok sevindim.. Saglıcakla kucagına alırsın inş. ❤❤❤
Teşekkür ederim canlarım ♥️

Şuan nasıl imrendim size hayal bile edemezsin 😢😢
Rabbim bana da o uyanmadan kendi uykuya daldığı günleri göstersin🤦🏽‍♀️ . bu arada geceleri kaçta uyuyor bebeğin ve uyutma metodun nedir? Ayrıca bebeğinin sağ kolunda tutma sorunu ne oldu? Nasıl gidiyor fizik tedavi devam ediyor mu hala ?
Merhaba bizim epeydir böyle uyku ile ilgili sorun yaşamadık hiç...geçen haftalarda 4-5 gün ağlayarak uyandı acaba dişten mi diye düşündük ama geçti...gece 10 gibi uykuya geçiyor sabah 7-8 arası kalkıyor... Genelde uyanmıyor ama hırıltısı oluyor dönem dönem o zaman illa ki uyanıyor yanında yatıyorum. Özel hiçbirşey yapmadım eğitim falan. Yaklaşık 1,5 aydır kendi odasında ve beşiğinde uyuyor.

Fizik tedavi ye yeni başlıyoruz inş bu hafta. Metehanla ilgili Bibaşka durumlar çıktı maalesef. Haftalardır hastane işleri ile uğraşıyoruz çok şükür yine de bugünlerimize

X