2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Herkese merhaba .

Artık bebekler fazla hareketlendiği için bir kamera almam şart oldu. Hali hazırda kullandığınız kamera varmı önerisi olan ? Bir bakmaya kalktım bir sürü çeşit var. Görüntülü istiyorum bu arada. şimdiden teşekkürler

Biz bebevo kullanıyoruz memnunum
Fiyatı da daha uygun diğer markalara göre
Gruptan bi arkadaş tavsiye etmişti E ednah1907

Uyutup kapıyı çekiyorum, kafam rahat işlerime bakıyorum
M muttervonmarienkaefer bu arkadaşımız da kullanıyor onlar da memnun
Biz tavsiye ediyoruz

hemen bakıylrum canım . çok sağol. Ya valla kapıyı kapatamıyorum aklım oğlanda kalıyor hep. Çok gereksiz bulurdum doğumdan önce ama çok gerekliymiş anladım hazır indirmler varken alıyım hemen

Eklentiler

• 7624695F-DD8A-42E6-8F76-9C3F7639CD12.jpeg
    675,2 KB · Görüntüleme: 34
  • E4E0F5E4-52E8-491C-B09D-572E0F6EAFC6.jpeg
    667,9 KB · Görüntüleme: 36
Bizdeki model VM901 canım
Görüntü kalitesi ve gece görüşü de çok iyi
Örnek bırakıyorum

Valla çok model baktım paraya kıyıp motorola alıcaktım . şimdi sen atınca tekrar fikrim değişti. herkeste çok memnun internette. herkes kameranın fişe takıldığını söylemiş anlamadım orayı tam . Kamera hep fişe takılımı kalıyor. yoksa pilli mi nasıl ? ve ebeveyn kamerası da şarjlı mı o nasıl?

bu arada ilgilenip fikir paylaştığın için çok teşekkür ederim Sağlıkla büyüsün yavrun

Kamera fişe takılı kullanılıyor canım ama sorun olmuyor kablosu baya uzun
Ebeveyn kamerası şarjlı, istediğin şekilde yanında taşıyabilirsin

Teşekkür ederim, tüm kuzucuklar sağlıkla büyüsün inşallah

Kizlar nasilsiniz ?
Birsey soracaktim size durunun kakasinda bugun siyah kurt yada ip tarzi seyler gordum cok korktum doktora goturecektim kakasini ama ogle tatiliymis kapaliymis kaldi bu yuzden bir dahaki kakayi beklemek zorunda kaldim.
Size resmini atsam mideniz bulanir mi Birde patigindeki ipi cikarmis serc e parmagi boyundaki ipi yutmus o da cikti kakasindan.

Siyah kurt mu ? Muz yendiğinde kakasında ipliğimsi şeyler çıkıyor ama bilemedim istersen bir gaita tahinli verebilirsin

İp gibi siyah şeyler aynen muz yenince çıkar genelde. Patiğindeki ipi çıkarıyorsa çok dikkat et lütfen gerekiyorsa giydirme Allah korusun her türlü şey olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…