2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Herkese iyi akşamlar hastalıktan ölüyorum 3 gündür neredeyse annemlerde kalıyorum
Fransa kış saatine geçti artık aramızda 2 saat var. Bu arada Türkiye için biletlerimizi aldık seneye yazın geliyoruz 🙏🏼
Eren 1 haftadır kırmızı et/balık/beyaz et ürünlerine geçti.
siz nasılsınız bebişler nasıl ?
Gel cnm bekliyrz seni;** maşallah erenime. Ruyos da alışma aşamasında ek gıdaya teyzesi :KK66:

Evet cnm haklısın bu durumda acaba kaşık mamasını mı bi denesen belki onu sever denemekte fayda var.
Dişi mi çıkıyor bilmiyorum sürekli huysuz gece çok uyanıyor mamada yemiyor emip yatıyor vallahi yoruldm ya kaşık mamasını çorbaları vs dediğim gibi çok az yiyip bırakıyor Başım çatlamak üzere

Canım benim için sorun değil ama doğum yapmamış anneler var korkutmak istemedim :KK43:

Amin inşallah herşey temiz çıkar

Canım nasılsın
Biraz eski mesajlara bakayım dedim senin mesajlarını gördüm
Kızın şimdi nasıl, 6 ay bitti büyüyor kuzucuklar 😊
Doğumda problem oldu demişsin, inşallah şimdi iyisinizdir

Kizlar iyi geceler nasilsiniz ? Bebisler nasil ?
Biz iyiyiz cok sukur ama ruhsal olarak ben biraz kotuyum sanirim :KK43: Reglm bir hafta gecikti. Hamilelikten once cok duzenliydi hic boyle geciktigini gormemistim. Dogumdan sonra bu ucuncu reglm olacak. Diger ikisi de tas catlasin 1-2 gun gecikmistir. Hatta onu bile hatirlamiyorum yani hatirlanacak aksi bir durum olmamisti normaldi ama bu ay neden boyle oldu anlamadim. Bilenler vardir bem tup bebek yontemiyle hamile kalmistim simdi bu gecikme durumundan cok korkuyorum insallah hamile degilimdir. Onca zaman ugrasip olmayinca simdi zamansiz olursa gercekten cok uzulurum belki ev hanimi olsam bu kadar onemsemezdim ikisine birden bakarim derdim ama yaklasik bir bucuk senedir zaten ise gidemiyorum rapordu, izindi derken birde tekrar hamile kalirsam maddi manevi cok yipranmid olacagiz ki bebegim zaten cok kucuk birde premature dogdu gelisimine iki kat dikkat etmek gerekiyor of bilmiyorum kizlar ya. Gecen hafta da disim apse yapti agrisindan kivrandim dr antibiyotik ve bircok ilac verdi, dis filmi de cekti. Acaba diyorum o ilaclar mi geciktirdi kafam bi milyon :KK43: Yarin gidip test alacagim lakin belki sacma olacak ama kucagimda el kadar bebekle gebelik testi almaya da utaniyorum. Esim de korkuyor hamileysen napariz diye :KK43: Gercekten napariz bilmiyorum dogumdan sonra boyle duzensizlik yasayan oldu mu aranizda ? İsin ilginc yani regl olacak gibi de degilim hic karnim fln da agrimiyor sadece gecen hafta disim apse yapinca afedersiniz biraz midem bulanmis cikarmistim bilmiyorum Allah hayirlisini versin insallah

Biz iyiyiz cok sukur ama ruhsal olarak ben biraz kotuyum sanirim :KK43: Reglm bir hafta gecikti. Hamilelikten once cok duzenliydi hic boyle geciktigini gormemistim. Dogumdan sonra bu ucuncu reglm olacak. Diger ikisi de tas catlasin 1-2 gun gecikmistir. Hatta onu bile hatirlamiyorum yani hatirlanacak aksi bir durum olmamisti normaldi ama bu ay neden boyle oldu anlamadim. Bilenler vardir bem tup bebek yontemiyle hamile kalmistim simdi bu gecikme durumundan cok korkuyorum insallah hamile degilimdir. Onca zaman ugrasip olmayinca simdi zamansiz olursa gercekten cok uzulurum belki ev hanimi olsam bu kadar onemsemezdim ikisine birden bakarim derdim ama yaklasik bir bucuk senedir zaten ise gidemiyorum rapordu, izindi derken birde tekrar hamile kalirsam maddi manevi cok yipranmid olacagiz ki bebegim zaten cok kucuk birde premature dogdu gelisimine iki kat dikkat etmek gerekiyor of bilmiyorum kizlar ya. Gecen hafta da disim apse yapti agrisindan kivrandim dr antibiyotik ve bircok ilac verdi, dis filmi de cekti. Acaba diyorum o ilaclar mi geciktirdi kafam bi milyon :KK43: Yarin gidip test alacagim lakin belki sacma olacak ama kucagimda el kadar bebekle gebelik testi almaya da utaniyorum. Esim de korkuyor hamileysen napariz diye :KK43: Gercekten napariz bilmiyorum dogumdan sonra boyle duzensizlik yasayan oldu mu aranizda ? İsin ilginc yani regl olacak gibi de degilim hic karnim fln da agrimiyor sadece gecen hafta disim apse yapinca afedersiniz biraz midem bulanmis cikarmistim bilmiyorum Allah hayirlisini versin insallah
Canim oncelikle gecmis olsun. Kendini bu sekilde strese sokman da adetini gecikmesine sebebiyet verebilir. Yarin git bi test al. 1 tane alma 2 3 tane al. Sonra supheli durumda tekrarlarsin. Ben de elimde 1.5 yasinda kizimla alirken utanmistim. Mevsim gecislerinde benim hep ya gecikir ya erken gelir 1 hafta kadar. Ve dedigin gibi agri olmadan bi bakmisim olmusum.Rabbim hayirlisini versin. Icmden bi ses hamile degilsin diyor.

Öncelikle çok geçmiş olsun . Ben de senin gibi yaşadım biraz korku gecikti yaklaşık 1 hafta kadar. sabah kalktım tam gidicektim almaya baktım regl olmuşum . Doktorum demişti düzensizlikler çok normaldir bir sene içerisinde. hiç utanılacak birşey değil. git testi al için rahatlasın . Allah gönlüne göre versin inşallah bende çok korktum ya hamileysem diye şuan seni anlayabiliyorum 🙏🏻

Geçmiş olsun canm;( dikkat et kendine. Bebisler şükür iyi cnm.

Teşekkür ederim kuzum ♥️

Gel cnm bekliyrz seni;** maşallah erenime. Ruyos da alışma aşamasında ek gıdaya teyzesi :KK66:

Teşekkür ederim canım ♥️ umayım nasıl ?

Geçmiş olsun canım, inşallah geçer bir an önce :KK43:
Teşekkür ederim kuzum

Bir aya yaklaşıyor başlayalı yumurtaya alerjisi var muza havuca bir sürü şeye tepki verdi sabahları pekmez veriyorum bende. Meyve kaynatıyorum en fazla içtiği 30 cc
Muz ve havucun alerjen olduğunu ilk kez duydum. Peki yumurta yiyince neresinde kızarıklık oldu

X