2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aleyküm selam. Bebişini güzel günlerde büyüt canım. Sadece anne sütü mü alıyor ?

Benimde asıl hedefim almamak gerçi İrade ve devamlılık pek yok bende çünkü.
Leslie yapabiliyorsan çok güzel kuzum

Kabız olmuş büyük ihtimalle canım. Çünkü taneli, hafif sulu ve sarı tonlarında olması gerekiyor.
Emiyor mu mama mı? Bazen bazı mamalar da kabızlık yapıp etkileyebiliyor. Biz burada çoğu arkadaş, kabızlık durumunda; hep çay kaşığı ile zeytinyağı verdik ve atlattık.
Zararı olmaz faydası olur.

Emiyor ,
teşekkür ederim böyle yapmaya devam ederse bende vericem

Yok hsyir çok af edersin bütün halde, sanki kaliptan cikmis gibi ama günde 2, kez kaka yapiyor cisli bezlerinde mini mini tanecikler bulasiklik okuyor yapmaya calusmis da yapamamus gibi

Yok hsyir çok af edersin bütün halde, sanki kaliptan cikmis gibi ama günde 2, kez kaka yapiyor cisli bezlerinde mini mini tanecikler bulasiklik okuyor yapmaya calusmis da yapamamus gibi
Büyük ihtimal kabız olmuş canım. Bol bol masaj yapıp karnını yumuşat canım. Bizim başımıza kabızlık gelmedi arkadaşımın dediği gibi bı gibi durumlarda zeytinyağı işe yarıyor 🖒

Tesekkur ederim hepimiz insAllah
Evet sadece anne sütü
Arkadaşlar demiş zaten ben genelde zeytinyağı koydum mamasına direk içirmedim asidik olduğundan ama senin bebiş daha küçük doktora götürürsen daha iyi olur

Bu arada A April wind kanadali35 @Tuana-ahmet @kumeyl-yaren @TopukluPollyanna arkadaşlar nasılsınız? Ne zamandır yoksunuz her şey yolunda mı?
@Tuana-ahmet ‘i bende merak ediyorum uzun zamandır yok
kanadali35 de bayadır girmemiş
slm kizlar merak ettiginiz icin tesekkurler , baya yogun haftaydi malum asi zamaniydi.benimde idrar yollarimda enfeksiyon oldu antibiyotik kullaniyorum ,umarim herkes iyidir .

Kız bütün bunlar olurken ben nerlerdeydim ya
Çok çok gelmiş geçmiş olsun kuzum inşallah bundan sonra bir daha tekrarlamaz bu illet.
Ne çektirdi sana
Bebeğe annen mi bakıyor canım

Teşekkür ederim canım
Maalesef tekrarlamaz diye bir şey söylenemiyor
Ameliyattan sonra Ankara’ya getirdi eşim, bir hafta annem baktı ama bugün evimize dönüyoruz
Bakalım nasıl olacak
3 Temmuz’da da takılan stentler alınacak
Yine anestezi olacak tabi

slm kizlar merak ettiginiz icin tesekkurler , baya yogun haftaydi malum asi zamaniydi.benimde idrar yollarimda enfeksiyon oldu antibiyotik kullaniyorum ,umarim herkes iyidir .

Çok geçmiş olsun canım
İdrar yolları enfeksiyonu fena oluyor, ben çok çektim

Dün kuzenimin nişanı vardı demiştim ya kızlar
Baya kalabalıktı, evde olunca da herkesle fazla yakın olduk
Bana sarılmak isteyenlere teşekkür ederim kucaklaşmıyorum dedim ama ne meraklılar sarılmaya ya gelen giden hoş geldin dedi sarıldı güle güle dedi sarıldı

Bebeği öpmeyin yüzüne dokunmayın dedim ama damadın annesi yapıştı öptü bir anda
Biz öpmüyoruz dedim “aa olur mu siz de öpün bir şey olmaz” dedi bir de yüzsüz

Hem bebekten hem kendimden korktum kalabalıkta durmamaya çalıştım
Bi tane de öküz bir kuzenim var erkek
Ben bebeği öpmeyin dedim diye, kimseye sarılmıyorum diye “tek çocuk sende mi var, tek sen mi çocuk büyütüyorsun, amma pimpiriklisin” diyip durdu salak şey nasıl sinir oldum
Ben de “ne çektiğimi ben bilirim, günlerce 40 derece ateşle acillerde gezdim, daha yeni ameliyat oldum tabiki dikkat edeceğim” dedim ama ağlamamak için zor tuttum kendimi

sagol kuzum ,aynen cok kotu .sanada cok gecmis olsun canim ,ameliyat olmussun insallah en kisa zaman da toparlarsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…