2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Deneyimli anneler merhaba 2 haftalık bebeğim var ve sol göğsümün ucuna yskın kısmı resmen delik gibi oldu sağ göğsüm de altından yarıldı. Ne ayva çekirdeği ne soğan ne lansinoh işe yaradı. Acaba başına gelen anneler nasıl tedavi ettiniz ? Bebeğimi emzirirken işkence çekiyorum

Geçmiş olsun canım

Kuzum yalnız değilsin bende ki yağlarda öyle yürüyüşle gidecek cinsten değil. Ramazan dolayısıyla yediklerime de dikkat edemedim aynı durumdayız şuan

Kuzum pek rutine bindi sayılamaz gündüz uykusu hala yok kucağımda slingte uyumaya bayılıyor memede de uyuyor sonra yerine yatırdığım an gözleri full açıyor artık bende alıştım ya yatırmıyorum uyanacak diye ya da bazen öylesine koltuğa koyuyorum biraz şekerleme yapıyor yemeği zar zor yapıyorum ya da yapamıyorum iş yapmayı özledim resmen çoğu zaman eşimde oyalayamıyor ağlıyor.

İlla ki geçecek bu günler de canım bi düzen kuracağız çok küçükler
Hayırlı olsun bebeğiniz, maslesef onun bi tedavisi yok her an nemlendirin her emzirmeden sonra sürün bi 5 dk açıkta bırakın iyice içine hapsetsin benim hala sızlar

Kızlar hatırlarsanız kızımın öksürüğü vardı,bronşları tıkanmıştı.
İdrarında üreme,birde cildinde kırmızı sivilceler çıkmıştı kafasında konak. Fışkırarak kusuyordu,tüm gün kabız olmamasına rağmen ıkınıyordu.
Tüm bunlar gerçektende inek sütü alerjisinden kaynaklıymış.
Tahlilimiz yapılmadı daha bayram sonrasına kaldı.
Yumurta ve inek sütünü tüketmeyip dikkat edince çocuğun sıkıntıları geçti,huzursuzluğu yerini gülmelere bıraktı

Hoşgeldin kuzum özlettin kendini
Vuslatımızada geçmiş olsun en azından neyden kaynaklandığını bulmuşlarda rahatlamış kuzucuk.

Hoşgeldin kuzum özlettin kendini
Vuslatımızada geçmiş olsun en azından neyden kaynaklandığını bulmuşlarda rahatlamış kuzucuk.
Hoşbulduk canım
Özlendiğini bilmek güzelmiş kuzum
Çok şükür bulundu çocukta rahatladı,ondan fazla biz rahatladık. Hergün sabah akşam hastanedeydik. Cildiye ayrı çocuk doktorları ayrı. Rabbim kimsenin evladına dert verip aratmasın.
Sen nasılsın canım Defne nasıl

Amin canım onlara bişey oldu mu bizim onlardan çok canımız yanıyor.
Bütün herşeyi nerdeyse annem yaptığı halde yorgun ve uykusuz hissediyorum kendimi, senin gibi tek başına bakanları tebrik ediyorum valla. Defne hanımda iyi bol bol emip kusuyor az emzirsem mızmızlanıyor illa kendi istediği zaman bırakacak. Maalesef çok derin uykumuz yok kısa ve sürekli neredeyse sallayarak uyutuyoruz.
40dan sonra bi düzene oturacak diye bekliyorum

kuzum ıslak kalmasın her emzirmeden sonra kuru madan kapatma, iç çamaşırına yapışmasin, birde bebegin doğru tutmalı ucunu değil tamamını tutsun kahverengi kısmın

40dan sonra daha beter olmasın
Canım sizdede çok kusma vardı biraz dikkat et bakalım sende süt ürünlerine aynı olcak mı
Sallayarak uyutmada bebekler derin uykuya geçemiyor diye bir yazı okudum nette bilmem ne kadar doğrudur

Bilmiyorum canım ya uslanacak ya daha beter olacak
Bizde sadece kusma tutuyor canım o da çok emiyor ondan kaynaklı diye düşünüyoruz ama dediğin gibi dikkat ediyim bikaç gün ne zarar gelicek.
Uyumak istiyorsa her yerde her şekilde uyuyor zorla uyuduysada en ufak bişeye göz açmaya çalışıyor bizde hareketlendikçe sallıyoruz mecbur yoksa hep şekerleme yapıp yapıp kalkıcak. En derin uykusu 12 ile 2-3 arası onun dışında ya şekerleme yapıyor ya da uykuda sürekli ses çıkarıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…