2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hafiflemesine cok sevindim canim.once can sonra canan demişler.bazen bebisleri bile unutuyoruz ağrıdan.bende bugun ilk defa çarşıya ciktik tek başıma.bebisle geziyorum ama yorucu oluyor

ben 20 kilo aldim maalesef. 10 gitti 10 kaldi.

Hafiflemesine cok sevindim canim.once can sonra canan demişler.bazen bebisleri bile unutuyoruz ağrıdan.bende bugun ilk defa çarşıya ciktik tek başıma.bebisle geziyorum ama yorucu oluyor
en cok kaygiyla bekledigim iş :) bebekle tek başıma dışari çıkmak. biraz daha büyüsün diye bekliyorum henuz 25 günlüğüz.

Canım sezaryen materyali olarak plesenta patolojiye gönderilebiliyor rutin prosedür olarak ama sen bi sor istersen

Kızlar selam, azbucuk emzirdiğim halimle bir sıkıntım var. Sütümü arttırdım biraz ama oğlum 1saat emiyor haliyle süt azalıp göğüs yumuşuyor sonra da ağlıyor ne yapmalıyım?
Canm ayni problem bizdede var.Bebek doyamadığı için saatlerce emmek istiyor bir süre sonrada yorulup aglamaya basliyor. bir süre sonra zatem göğsümde hic süt kalmadığı icin göğüs yumuşacik oluyor. Ben son asamaya kadar sabrediyorum ama çaresiz kalinca mama veriyorum. o zaman doyuyor aglamayi kesiyor. Sen elinden geleni yapiyorsun canini skma. Ben de ilk günlerde cok agliyordum ama yapacak birsey yok . sütümü arttırmak icin her yolu deniyorum.

İyi tatiller o zaman :))
Bizde bayrama Eskişehir’e gidicez. Ay sonuda inşallah tatile gidicez. Bakalım 3 aylık sıpayla nasıl olacak tatil

Molfix kullanan var mı kızlar ? Sleepy kullanıyorum da bazen iç kenar lastik gibi olan yerleri sıkıyor sanki izi çıkıyor molfix’e mi geçsem dedim bende. İçerik olarak ikisinin iyi olduğunu biliyorum

Sevindim kuzum düzelmesine inşallah olmaz bir daha
Biz iyiyiz şükür

Molfix kullanan var mı kızlar ? Sleepy kullanıyorum da bazen iç kenar lastik gibi olan yerleri sıkıyor sanki izi çıkıyor molfix’e mi geçsem dedim bende. İçerik olarak ikisinin iyi olduğunu biliyorum
Ben ilk onu kullandım ama Umay’a pişik yaptı. Numarası küçük geliyor olabilir mi? Kaç numara bez kullanıyorsun.

1 kullanıyoruz hala 5 kiloya kadar yazıyor üzerinde, kenarları da boş kalıyor hala küçük geldiğini düşünmedim o yüzden
Küçük geliyordur Canım. Ben goon kullanıyorum 2 numara onun kalıbı diğer bezlere göre büyük. Yani molfiks olsa 3 alırdım şimdi.
Üzerindeki kiloya bakma :))

Küçük geliyordur Canım. Ben goon kullanıyorum 2 numara onun kalıbı diğer bezlere göre büyük. Yani molfiks olsa 3 alırdım şimdi.
Üzerindeki kiloya bakma :))
Çocuğuma eziyet mi etmişim ben gidiym de 2 alıym madem kiloya bakıp duruyorum öyle sağol canım

merhabalar bugünde gözler Çapaklı uyandık bu gidişle eve doktor alacağız çok şükür Allah başka dert vermesin
Serum fizyolojik veya ılık suyla silebilirsin canım, yumuşak bir tülbent yada pamukla

1 kullanıyoruz hala 5 kiloya kadar yazıyor üzerinde, kenarları da boş kalıyor hala küçük geldiğini düşünmedim o yüzden
Molfix denedim ve çok iyi değil gibi geldi bana. Sleepy daha iyi.
Canım bence de bez küçük geliyor olabilir. Nasıl olsa 2 num alacaksınız bir paket alıp dene. İz yapmazsa 2 den devam et.
Ben 3'e geçtim bacak kısmı dar geldiği için.

Çocuğuma eziyet mi etmişim ben gidiym de 2 alıym madem kiloya bakıp duruyorum öyle sağol canım ❤
Ben prima 2 kullanıyorum ama 3 e geçsem geçerim iz yapmaya başladı ama elimde 2 paket daha var bitirecem onları. Aslında çok da stoklamamak lazımmış bizhata yaptık

Numarası küçük geliyor olabilir mi canım bizde sleepy kullanıyoruz ama öyle bir sorunla karşılaşmadık

Sleepy’den genel olarak memnunum canım o sıkma olayı olmasa devam edicem, alt kısmı boşluk kalıyor diye sıkmıyor herhalde diyordum bende
Bence küçük geliyordur biz 4’5 kg olduğumuzda 3 numaraya geçtik 1 aydır 3 numara kullanıyoruz kendi çok kilolu değil ama bacakları tombik
Benimki de kilolu değil ama belki bacakları daha tombiştir bi paket alıym bakalım
Canım bende sleepy 3 numara kullanıyorum 1 çok küçük artık bebişlere
Ohoo ben baya geç kalmışım o zaman
Ben prima 2 kullanıyorum ama 3 e geçsem geçerim iz yapmaya başladı ama elimde 2 paket daha var bitirecem onları. Aslında çok da stoklamamak lazımmış bizhata yaptık
Eşim de 1 numarayı doldurdu daha birsürü var elimizde 2 numarayı deniycem bakalım o daha iyi olursa diğerleri kalsın napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…