2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydınlaaar herkeslere 💛

Bugün tartılma günüm.

Veeee 1 kilo 200 gram kaybetmişim, bir haftada 😍😍💪🏼💪🏼

Durmak yok devam kızlaaaar 🤟🏼

Maşallah sana 🧿
Ben de yata yata totomu büyütüyorum 😀

Sizin konuşmalardan ne kadar etkilendiysem rüyamda squat yapıyordum 😂
Zaten anca rüyamda görürüm 😂😂😂

Sanki gerçekte de yapmışım gibi bacaklarım ağrıyordu uyandığımda 😀

kiskaniyorummmmm😘
Benim bugün Leslie yapacak halim kalmadı. Belki akşam eşim gelince yaparım. Sabah kalk kahvaltı hazırla mutfağı temizle yemek yap, evi süpür derken acayip yoruldum. Gecede çok uyumamıştım iyice yoruldum. Öğleden sonrada hava iyi olursa Umay’la dışarı çıkarım. Marketten alacaklarım var. Hem yürüyüş olur. Tartının pilide yok ki kilo aldım mı verdim mi bilmiyorum 🙈

Sanki ellerine büyük bir taş alıp yere atıyorlar gibi ses çıkıyor sürekli. Abartmıyorum ayağımın altı titriyor. Eşim kapı çarptıklarını söyledi ama hiç kapı çarpması gibi değil:KK43: birde birisi sürekli bağırıyor telefonla konuşuyor. Bu saatte hala sesleri geliyor. En kötüsüde evdeki çocuğu anneannesi dövüyor :KK43:((( kıza küfrediyor. Benim psikolojimi bozan o.
Ah ya 😔
Benim sağım solum alt üst heryer daire ve çocuklu hepsi. Alt kat komşum ota poka yukarı çıkıyor 🙄 Ama kendi çoook rahat çünkü Altında toplantı salonu var sanıyor ki yukarı ses gitmiyor aşağısıda boş zaten ohh.

Kızlar gaz damlasını ne zamana kadar kullanmak gerekiyor
Biz hastaneden çıktığımızda biogaia almıştık bitti

Yeniden almak gerekir mi
Malum hepsi çok pahalı

Sizler ne kullanıyorsunuz fiyatları ne kadar

Yeniden almak gerekir mi
Malum hepsi çok pahalı

Kuzum bende onu aldım hafta sonu ama etki etmedi bize bir daha almayı düşünmüyorum zincoyu araştırıyorum şuan

Selam kızlar biz yeni uyandık :confused:

Sanırım ipek atak döneminde uyu uyan yine zombi gibiyim artık eşim merak etmiş aradı öyle uyandım baktım ipek çoktan uyanık yatağa yanıma almıştım :olamaz:
Bir liste buldum atak dönemleriyle ilgili sizde bakın kızlar

Eklentiler

• 80EA74E0-413E-426F-9205-0B08D93DC5C1.png
    80EA74E0-413E-426F-9205-0B08D93DC5C1.png
    501,5 KB · Görüntüleme: 62

Yeniden almak gerekir mi
Malum hepsi çok pahalı

Canım biz aguline kullanıyorz eczaneden aldım 3 gün önce 30 küsur tlydi.bitkisel yağlar içeriyor yazıyor üstünde vallahi oğlum çok rahat iki gündür uyurken bile ıkınıyordu artık gerçekten bebek gibi uyuyor sessiz .kayınvaliden 40 ı çıktı ondan düzeldi diyor ama aslında bu şuruptan. 😄

Canım biz aguline kullanıyorz eczaneden aldım 3 gün önce 30 küsur tlydi.bitkisel yağlar içeriyor yazıyor üstünde vallahi oğlum çok rahat iki gündür uyurken bile ıkınıyordu artık gerçekten bebek gibi uyuyor sessiz .kayınvaliden 40 ı çıktı ondan düzeldi diyor ama aslında bu şuruptan. 😄

Hiç duymadım adını canım
Damla mı şurup mu

Bizim kız bir aylık oluyor iki gün sonra
Devam etmek gerekiyor mu gaz damlasına

Kuzum bende onu aldım hafta sonu ama etki etmedi bize bir daha almayı düşünmüyorum zincoyu araştırıyorum şuan

Valla bize etki etti mi etmedi mi pek anlamadım ama düzenli şekilde kullandım

Zinco ne kadarmış acaba bilgin var mı

Bir de ne zamana kadar kullanıcaz bu damlaları

Hiç duymadım adını canım
Damla mı şurup mu

Bizim kız bir aylık oluyor iki gün sonra
Devam etmek gerekiyor mu gaz damlasına
Şurup canım sırıngası var onunla veriyoruz.tadı naneli gibi.çok gaz problemi var mı ki az ise masajla falan halledebilirsin bizimki çok fenaydı gaz sorunumuz sürekli ıkınma hali.uykusu 10 dakikayı geçmiyordu bu şuruptan sonra çok iyi.dün gece 4 saat deliksiz uyudu uyanmıyordu ben uyandırdım emzirmek için.bu şurup harikaymış her bebekte aynı etkiyi yaratırmı bilmiyorum ama.bundan önce sab simplex kullandık pek işe yaramadı

Uykusuzluk sinirlerimi çok yıpratıyor 😔
Gece 2buçukta kalktı altını aldım gazını çıkardım emzirdim yatırdım derken saat 3ü geçti
Biraz uyudum, 5te uyandı kalkış o kalkış 😔

Kesik kesik uyuyor kucak istiyor beşikte hemen uyanıyor
Mahvoldum sabahtan beri 😔

Az önce eşim işten geldi, ben uykusuzluktan bayılmak üzereydim, çocukta kucağımda uyutmaya çalışıyordum “çok yoruldum hiç uyumadı ben de uykusuz kaldım” dedim

Eşim de “aşkım biliyor musun ben de hiç uyumadım” dedi 😬😬
Gel de sinir olma bu lafa

Ben de “sen işe gittin tabi ki uyumayacaksın dalga mı geçiyorsun benle” dedim
Tabi suçlu oldum 😬
Ne desem beni tersliyorsun dedi bir de.

Gece Zaten ayrı yattı sabah işe gidecek diye, deliksiz uyudu maşallah

Ah ya 😔
Benim sağım solum alt üst heryer daire ve çocuklu hepsi. Alt kat komşum ota poka yukarı çıkıyor 🙄 Ama kendi çoook rahat çünkü Altında toplantı salonu var sanıyor ki yukarı ses gitmiyor aşağısıda boş zaten ohh.
Ota poka komşu kapısına gidenlerinde hiç anlamam. Ben bi defasında üstümde oturan bayana, yatak odasında gürültü yapmasanız, çocuk uyuyamıyor demiştim.meğer kadın iki haftadır evde yokmuş 🤣 bütün gürültü alt kattan geliyormuş:))) rezil olmuştum kadına

Canim ben burdan bir arkadasin tavsiyesi ile zinco aldim. Ya 20 tlydi ya da 20 kusur. Yaradida. Onu alinca cok gaz sancisi cekmiyor. Ama son iki gundur biraz tuvaletini yapmakta zorlaniyor. Onun sanvisi var onun da gaz damlasiyla ilgidi yok sanirim

Şurup canım sırıngası var onunla veriyoruz.tadı naneli gibi.çok gaz problemi var mı ki az ise masajla falan halledebilirsin bizimki çok fenaydı gaz sorunumuz sürekli ıkınma hali.uykusu 10 dakikayı geçmiyordu bu şuruptan sonra çok iyi.dün gece 4 saat deliksiz uyudu uyanmıyordu ben uyandırdım emzirmek için.bu şurup harikaymış her bebekte aynı etkiyi yaratırmı bilmiyorum ama.bundan önce sab simplex kullandık pek işe yaramadı

Gazı var ama aşırı mı bilemiyorum
Gaz gelince çok fena ıkınıyor kıpkırmızı oluyor 😔

Masaj yapıyoruz bacaklarını karnına itip çekiyoruz çıkarıyor gazını
Ama hep ıkınarak uyanıyor yavrum

Ota poka komşu kapısına gidenlerinde hiç anlamam. Ben bi defasında üstümde oturan bayana, yatak odasında gürültü yapmasanız, çocuk uyuyamıyor demiştim.meğer kadın iki haftadır evde yokmuş 🤣 bütün gürültü alt kattan geliyormuş:))) rezil olmuştum kadına
Biz de ust kattakiler evde yok kapi ve.sesleri ve dolap cekme itme sesleri geliyor dedik akrabasina haber verdik hirsiz mi diye. Evde kimse yok asagidaki.kabiledenmis 😂

Canim ben burdan bir arkadasin tavsiyesi ile zinco aldim. Ya 20 tlydi ya da 20 kusur. Yaradida. Onu alinca cok gaz sancisi cekmiyor. Ama son iki gundur biraz tuvaletini yapmakta zorlaniyor. Onun sanvisi var onun da gaz damlasiyla ilgidi yok sanirim

Bizimki de kakasını kendiliğinden rahatça bir kere anca yapıyor
Onun dışında gazla gelen minik kakalar oluyor
O da sanırım poposunu pişiriyor

Kuzum o daha uygundu şuan hatırlayamıyorum ama ayrıca netten de satışı var biogaia ya 70 tl verdim 5 ml :rolleyes: 3 aydan sonra kasları gelişince rahatça yapabileceklermiş canım

X