2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Çok geçmiş olsun canım

Bizde de var Cnm az ama. Annem isilik sıcaktan dedi. Banyo yaptık hatta. Öyle öyle gecer dedi. Ama bizimki de az yani fazla diil. Cikio geri gidio.

Bir çok nedeni olabiliyor ama bizimki neden bilmiyorum malesef. yediğin bir şey dokunabiliyor deterjan parfüm yada üstüne örttüğün yün yeni doğan isiliği gıda alerjisi genetik cilt hastalıkları egzama konak o kadar çok olasılık var ki
Ama her bebekte tektük de olsa oluyor

humana kullanip faydasini gören arkadaslar varmi ? sütümü arttırmaya calisiyorum da
Ben naturpy milk tea, kayısı kompostosu, havuç suyu, arpa suyu, çemen otu tableti ve dereotunun çok faydasını gördüm
En çok da çemenotu ama adet kanamasını başlatabilir diye içmiyorum artık bir de süt kanallarında tıkanma yapıyor çok arttığı için :)

İlaç içince ateşim düşüyor, iki saat sonra yine yükselmeye başlıyor canım
Şimdi hastaneye gidiyoruz

Sagol canim. Bakalim bi tekipte olayim devam ederse giderim olmazsa...

Ederim tabi kuzum,Allahım acil şifalar versin, sen hastalıktan çok bebişe kıyamıyorsun anladığım

Evet ya yavrumu sadece emzirirken aldım kucağıma
Elimi bir tutuşu vardı

Annemle kardeşim çok iyi bakıyorlar eminim ama yine de benim kokumu arıyor yavrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…