2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar sabahtan beri üç kere parol içtim
Bebeğe etki eder mi 😔
Ateşim yükselince parol içmeden düşmüyor
Nasıl sabah edicem hiç bilmiyorum 😔

Ateşli süt bebeği hasta eder mi 😔
Mecbur emziriyorum yoksa göğüslerim çok fena olur, bir de onun ateşiyle uğraşamam
Ateşli süt hasta etmez. Parol süte az da olsa geçer ama biliyorsun hamilelikte de kullanılır. Parol yerine minoset öneririm. Parol onun kopyası. Orjinali minoset. Çok gerekmedikçe alma yinede. Ateşini düşürürsen iyileşmen uzar. Ben de hamileyken 38.5’u gördükçe aldım bebeğe zarar vermesin diye. Ama artık dayanabiliyorsan dayan. Ilık bir duş ile de düşer.

Ateşli süt hasta etmez. Parol süte az da olsa geçer ama biliyorsun hamilelikte de kullanılır. Parol yerine minoset öneririm. Parol onun kopyası. Orjinali minoset. Çok gerekmedikçe alma yinede. Ateşini düşürürsen iyileşmen uzar. Ben de hamileyken 38.5’u gördükçe aldım bebeğe zarar vermesin diye. Ama artık dayanabiliyorsan dayan. Ilık bir duş ile de düşer.

Ateşim çıkınca o kadar çok titriyorum ki sağımdan soluma döneniyorum 😔
Ateşim biraz düşüp rahatlayınca duşa girsem olur mu

İlacın etkisiyle terliyorum biraz rahatlıyorum, sonra hop yine ateşim çıkıyor

Daha önce hiç böyle olmamıştım 😔

Ateş varken üzerimi örtmemem gerek biliyorum ama dayanamıyorum örtüyorum 😔

Öyle canım gerçekten 9 gün oldu hala kırmızı kanamam var bugünde gördüğüm adet mi bilmiyorum adet sancısı başladı daha da devam edecek öyleyse eğer. Allah’tan kansızlık yoktu 🤨 Ama kaç gündür kalkınca sürekli başım dönüyor. Kanım kalmayacak bu gidişle 😀
Afedersin ilk günü akşam annem yardım etti hastanede senin çok kanaman var demişti. Annemde de öyle olmamış. Ondan dedim iyi ki depend almışım diye 😂
Depend bir mucize resmen aldığım en işe yarar şeymiş kesinlikle😬
Canım bu etiketleme nasıl yapılıo hiç bilmiyrm
@ bu işareti yaptıktan sonra nicki giriyorsun canım

Ateşim çıkınca o kadar çok titriyorum ki sağımdan soluma döneniyorum 😔
Ateşim biraz düşüp rahatlayınca duşa girsem olur mu

İlacın etkisiyle terliyorum biraz rahatlıyorum, sonra hop yine ateşim çıkıyor

Daha önce hiç böyle olmamıştım 😔

Ateş varken üzerimi örtmemem gerek biliyorum ama dayanamıyorum örtüyorum 😔
Ateşinin düşmesini beklemeden gir canım ateşin çıktığında gerçekten iyi geliyor.
Ama soğuk değil vücut sıcaklığında ılık su ile almalısın duşu.

Ateşinin düşmesini beklemeden gir canım ateşin çıktığında gerçekten iyi geliyor.
Ama soğuk değil vücut sıcaklığında ılık su ile almalısın duşu.

Kendimden geçip bayılırım diye çok korkuyorum 😔
Lohusalık psikolojisiyle birlikte bu hastalık daha da fena yaptı beni 😔

Hayatımda hiç böyle hasta olmamıştım
Ateşim çıkınca çok fena titriyorum
Eşim sabahtan beri duşa girmem için ikna etmeye çalışıyor ama ben tuvalete bile kardeşimin kolunda gidip geliyorum 😔

Kendimden geçip bayılırım diye çok korkuyorum 😔
Lohusalık psikolojisiyle birlikte bu hastalık daha da fena yaptı beni 😔

Hayatımda hiç böyle hasta olmamıştım
Ateşim çıkınca çok fena titriyorum
Eşim sabahtan beri duşa girmem için ikna etmeye çalışıyor ama ben tuvalete bile kardeşimin kolunda gidip geliyorum 😔
Ateşim çıktığı gün bende öyleydim canım eşim suyu ayarladı bende girdim hemen kapıyıda açık bıraktırdım kulağın bende olsun dedim.
Ama hemen düştü ateşim. Sende eşine tembihle yardım etsin kulağı sende olsun al canım gerçekten bak iyi gelecek.

Ateşim çıktığı gün bende öyleydim canım eşim suyu ayarladı bende girdim hemen kapıyıda açık bıraktırdım kulağın bende olsun dedim.
Ama hemen düştü ateşim. Sende eşine tembihle yardım etsin kulağı sende olsun al canım gerçekten bak iyi gelecek.

Zaten o beni tek bırakmaz
Gel ben seni yıkarım düşmezsin dedi ama titremekten hareket bile edemiyorum

Şu an ateşim düştü de gözüm açıldı biraz
Terliyorum
Yarım saat sonra yine yükselmeye başlayacak 😔

Bayanlar anneler gunumuz kutlu olsun... Valla yorgunluktan pek ugrayamıyorum bebısler iyidir ıns. Bızde 46 gunlık olduk bu hafta doktora goturmem lazım EKG ve kalca ultrasyonu ıcın gec bıle kaldım. Dogumyaptıgım yere goturmek ıstemıyorum tıp fakültesi olduğu ıcın cok arastırıyorlar yalandan radyasyon alıyor devlete goturecem kızımın da cenesının altı sıstı dısten olabılır dedılef ve antıbıyotık verdı hala gecmedı. Gercekten 2 coxuk cok zormus. İnanın tuvalete zor gıdıyorum:işsiz:

Kızlar sabahtan beri üç kere parol içtim
Bebeğe etki eder mi 😔
Ateşim yükselince parol içmeden düşmüyor
Nasıl sabah edicem hiç bilmiyorum 😔

Ateşli süt bebeği hasta eder mi 😔
Mecbur emziriyorum yoksa göğüslerim çok fena olur, bir de onun ateşiyle uğraşamam
Hastanede sürekli bana verıyolar dı parol içmem için,bişey olmaz Allahın izniyle, ateşine dikkat et cnm ,duşa giremiyosanda eklem yerlerıne ıslak bez koy koltuk altına diz kapak arka kısımlara,tabi duş daha etkili,acilde ki dr bi antibiyotik yazamamış mı ne kadar saçma netıcede gebeykende emzirirkende içebildiğimiz antibiyotıkler var,çok geçmiş olsun cnm

Hastanede sürekli bana verıyolar dı parol içmem için,bişey olmaz Allahın izniyle, ateşine dikkat et cnm ,duşa giremiyosanda eklem yerlerıne ıslak bez koy koltuk altına diz kapak arka kısımlara,tabi duş daha etkili,acilde ki dr bi antibiyotik yazamamış mı ne kadar saçma netıcede gebeykende emzirirkende içebildiğimiz antibiyotıkler var,çok geçmiş olsun cnm

Sağol canım allah razı olsun
Kardeşimin doktor arkadaşı var
Şimdi onla görüştük
Lohusada ateş hiç istemediğimiz bir durum, hiç beklemesin hemen hastaneye gitsin, yatış bile yapabilirler demiş 😔

Buradaki doktorun da antibiyotik vermemesine sinirlendi
Kesinlikle damardan antibiyotik tedavisi başlamalı demiş 😔

Bayanlar anneler gunumuz kutlu olsun... Valla yorgunluktan pek ugrayamıyorum bebısler iyidir ıns. Bızde 46 gunlık olduk bu hafta doktora goturmem lazım EKG ve kalca ultrasyonu ıcın gec bıle kaldım. Dogumyaptıgım yere goturmek ıstemıyorum tıp fakültesi olduğu ıcın cok arastırıyorlar yalandan radyasyon alıyor devlete goturecem kızımın da cenesının altı sıstı dısten olabılır dedılef ve antıbıyotık verdı hala gecmedı. Gercekten 2 coxuk cok zormus. İnanın tuvalete zor gıdıyorum:işsiz:
Öyle canım çok çocuklu olanlar nasıl yapıyor nasıl yetişiyor helal olsun. Hele de böyle bakımlı olanlara artı hayranım
İnanın 35 gün oldu. Tırnaklarıma bakım bile yapamadım cildime krem süremedim
Banyo yapabiliyosam benim için yeter oldu şu an
Ama çok şükür herşeye rağmen
Kalça için ben tam 2.ayı doldururken yaptıracağım daha vakit var bence gecikmedin sende.
Kızına da geçmiş olsun canım.

Sağol canım allah razı olsun
Kardeşimin doktor arkadaşı var
Şimdi onla görüştük
Lohusada ateş hiç istemediğimiz bir durum, hiç beklemesin hemen hastaneye gitsin, yatış bile yapabilirler demiş 😔

Buradaki doktorun da antibiyotik vermemesine sinirlendi
Kesinlikle damardan antibiyotik tedavisi başlamalı demiş 😔
cok geçmiş olsun🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Öyle canım çok çocuklu olanlar nasıl yapıyor nasıl yetişiyor helal olsun. Hele de böyle bakımlı olanlara artı hayranım
İnanın 35 gün oldu. Tırnaklarıma bakım bile yapamadım cildime krem süremedim
Banyo yapabiliyosam benim için yeter oldu şu an
Ama çok şükür herşeye rağmen
Kalça için ben tam 2.ayı doldururken yaptıracağım daha vakit var bence gecikmedin sende.
Kızına da geçmiş olsun canım.
valla gecen disimi fircalamayi unutmusum kosturarak banyoya gittim. Yok böyle bir olay. Anne olmak gercekten cok zormuş.
Hele iki cocuklu anneler gözümde süper kahramandan farksiz😍

X